img

Hotele konferencyjne na Mazurach w okolicach Augustowa

Augustów jest pięknym, spokojnym miastem położonym w województwie podlaskim wśród wielu jezior oraz lasów Puszczy Augustowskiej. To miasto o wielowiekowej historii, niezwykłym klimacie i dużym spokoju. Jego największą siłą jest wspaniała przyroda, która niemal wchodzi do miasta. Do Augustowa i okolic przybywają przede wszystkim turyści poszukujący ciszy, spokoju, możliwości obcowania z dziką naturą. Coś dla siebie znajdą również wielbiciele zwiedzania. Warto wybrać się przede wszystkim do centrum miasta na Rynek Zygmunta Augusta z piękna zabytkową architekturą oraz wieloma kawiarniami i lokalami gastronomicznymi, w których można spróbować regionalnej kuchni. Augustów i okolice, ze względu na położenie wśród jezior, są popularne także wśród wielbicieli sportów wodnych, kajakarzy i żeglarzy. Miasto może być również doskonałym miejscem na konferencje i inne spotkania biznesowe. Doskonale sprawdzą się w tym klimacie przede wszystkim kameralne spotkania połączone ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych miasta i regionu.

1. Augustów Medical SPA w Augustowie


 Augustów Medical SPA


Adres: ul. Zdrojowa 3/5/7, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba miejsc noclegowych: 108

Hotel Augustów Medical Spa znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Augustowa, w odległości około 3 kilometrów od centrum miasta. Położenie nieco na uboczu sprawia, że obiekt zapewnia kameralną atmosferę, ciszę i spokój. To doskonałe miejsce na organizację kameralnych spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń czy imprez integracyjnych dla firm. W obiekcie znajduje się jedna duża sala konferencyjna na 100 osób, która jest dobrze klimatyzowana, oświetlona oraz wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty konferencyjne.

Dodatkowo na terenie całego obiektu znajduje się dostęp do bezprzewodowego internetu. Hotel Augustów Medical Spa oferuje możliwość zorganizowania kilkudniowej konferencji połączonej z nocowaniem uczestników. Można wtedy korzystać z wielu dodatkowych atrakcji hotelowych, między innymi świetnie rozwiniętej części uzdrowiskowej, spa i wellness. Organizatorzy branżowych wydarzeń w Hotelu Augustów medical Spa mogą mieć pewność, że każde spotkanie zorganizowane w tym miejscu zakończy się sukcesem.

2. Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne w Augustowie


 Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne w Augustowie


Adres: ul. Przewięź 7, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 170
Liczba miejsc noclegowych: 150

Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne w Augustowie zachwyca pięknym położeniem niedaleko Kanału Augustowskiego, a także dobrą lokalizacją i wygodnym dojazdem. Obiekt cieszy się zainteresowaniem organizatorów konferencji, którzy poszukują spokojnego, kameralnego miejsca położonego na łonie natury. Obiekt posiada dwie sale konferencyjne. Największą możliwą powierzchnię uzyskuje się z połączenia sali z restauracją – wtedy można zorganizować wydarzenie na 170 osób.

Sale konferencyjne są nowocześnie wyposażone, komfortowe, posiadają na stanie dobrej klasy sprzęt konferencyjny, taki jak rzutniki, ekrany multimedialne czy projektory. Uczestnicy konferencji mają możliwość zamówienia wyżywienia w postaci serwisów kawowych, obiadów czy nawet eleganckich wieczornych kolacji. Można również skorzystać z zakwaterowania w wygodnie urządzonych pokojach hotelowych.

3. Hotel Amber Bay Aquapark w Augustowie


 Hotel Amber Bay


Adres: ul. Turystyczna 81, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba miejsc noclegowych: 154

Hotel Amber Bay Aquapark znajduje się w sercu Puszczy Augustowskiej nad Jeziorem Białym. Obiekt zachwyca niezwykłym położeniem wśród pięknej przyrody. Hotel posiada wiele udogodnień nie tylko dla gości indywidualnych, ale również biznesowych. Można tu organizować konferencje, szkolenia oraz wiele innych wydarzeń branżowych na całkiem sporą skalę. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne, wśród których większa umożliwia przygotowanie wydarzenia na 300 osób. Cała przestrzeń konferencyjna jest świetnie zaprojektowana i wyposażona z dbałością o potrzeby uczestników wydarzeń.

Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, dobrze oświetlone, posiadają również na stanie nowoczesny sprzęt konferencyjny. W hotelu można organizować nawet kilkudniowe wydarzenia – obiekt posiada bowiem świetne zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne. Wysoki poziom obsługi, elastyczna oferta oraz wiele dodatkowych atrakcji i udogodnień to gwarancja, że każde wydarzenie organizowane w obiekcie zakończy się sukcesem.

4. Hotel Laguna Conference &Spa w Augustowie


 Hotel Laguna


Adres: ul. Wczasowa 4/58, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 260
Liczba miejsc noclegowych: 160

Hotel Laguna znajduje się w przepięknym otoczeniu nad jeziorem Necko w pobliżu niezwykłej, dzikiej przyrody. Hotel cieszy się sporym zainteresowaniem jako miejsce szkoleń, konferencji, a także wielu innych wydarzeń branżowych. W obiekcie znajduje się wiele udogodnień dla klientów biznesowych. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń są dwie sale konferencyjne, z których większa może pomieścić nawet 260 osób. Sale są elegancko, komfortowo urządzone, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych.

Na terenie całego obiektu jest też dostęp do bezprzewodowego internetu. Konferencje w Hotelu Laguna to także doskonałe wyżywienie dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz możliwość zakwaterowania uczestników w wygodnych i eleganckich apartamentach. Elastyczna oferta, świetny poziom obsługi oraz wspaniałe położenie i dobry dojazd to pewność, że konferencja czy szkolenie w tym miejscu zakończa się pewnym sukcesem.

5. Hotel Nad Nettą w Augustowie


 Hotel Nad Nettą


Adres: ul. Portowa 3, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba miejsc noclegowych: 170

Hotel Nad Nettą w Augustowie to komfortowy i wygodny obiekt znajdujący się w centrum miasta z dobrym dojazdem i wieloma atrakcjami w pobliżu. Obiekt jest doskonale przygotowany do całorocznego przyjmowania gości indywidualnych oraz biznesowych. To świetne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego w spokojnej lokalizacji z dala od zgiełku dużego miasta. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń jest jedna sala konferencyjna o średniej wielkości, która może pomieścić 100 osób.

Sala jest klimatyzowana, dobrze oświetlona, jasna, posiada na wyposażeniu wiele urządzeń audiowizualnych. Do dyspozycji uczestników spotkań jest również bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu. W hotelu można organizować kilkudniowe wydarzenia. Obiekt posiada bowiem profesjonalną i świetnie przygotowaną bazę gastronomiczną oraz noclegową. Można więc korzystać z wielu hotelowych atrakcji, a w przerwie między spotkaniami zwiedzić miasto.

6. Hotel Warszawa Spa & Resort w Augustowie


 Hotel Warszawa Spa & Resort


Adres: ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 220
Liczba miejsc noclegowych: 187
Hotel Warszawa w Augustowie znajduje się w pięknym sosnowym lesie nad jeziorem Necko. Obiekt jest położony w pobliżu międzynarodowej drogi Via Baltica, jest więc świetnie skomunikowany nie tylko z innymi regionami Polski, ale też świata. Obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce konferencji, szkoleń, eventów oraz spotkań biznesowych. W ofercie centrum konferencyjnego znajdziemy między innymi trzy duże sale, z których największa może pomieścić 220 osób, najmniejsza natomiast na 60 osób.

Dodatkowo jest też sporo pomieszczeń biznesowych, w których można odbywać bardziej kameralne spotkania. Wszystkie sale konferencyjne są świetnie wyposażone. Posiadają klimatyzację, dobre oświetlenie, wiele zaawansowanych technologicznie sprzętów konferencyjnych. Hotelowa restauracja przygotowuje profesjonalne serwisy kawowe, poczęstunki i inne posiłki w trakcie i po konferencji. Jest też możliwość nocowania uczestników w komfortowo wyposażonych apartamentach.

7. Kompleks Hotelowy Logos


 Kompleks Hotelowy Logos


Adres: ul. 29 Listopada 9, 16-300 Augustów
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba miejsc noclegowych: 100

Kompleks Hotelowy Logos znajduje się w dogodnej lokalizacji w samym centrum Augustowa obok największych atrakcji turystycznych. Obiekt jest świetnie przygotowany do przyjmowania zarówno turystów, jak i gości biznesowych. Miejsce jest bowiem idealne do organizowania konferencji, szkoleń, spotkań branżowych czy imprez integracyjnych. W centrum biznesowym hotelu znajdują się trzy sale konferencyjne o różnej wielkości, które można łączyć i dzielić.

Największa uzyskana powierzchnia umożliwia zorganizowanie wydarzenia na 150 osób. Wszystkie sale oraz zaplecze konferencyjne mają nowoczesne wyposażenie, są eleganckie, stylowe, klimatyzowane. Do dyspozycji uczestników spotkań są także sprzęty audiowizualne i multimedialne. Hotel posiada również świetne zaplecze gastronomiczne i noclegowe. Można więc tu organizować kilkudniowe wydarzenia.

Data publikacji: 22.01.2020

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy