img

Hotele konferencyjne na ponad 200 osób na Mazurach

Mazury to jedna z trzech najbardziej urokliwych krain Polski. Znajduje się tu wiele interesujących obiektów, oferujących możliwość zorganizowania różnych eventów, w tym np. konferencji czy szkoleń. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie, sprawdź obiekty konferencyjne na Mazurach. Zachęcamy również do obejrzenia ośrodków konferencyjnych w Olsztynie.

Poniżej przedstawiamy hotele konferencyjne na ponad 200 osób na Mazurach:

 

1. Hotel nad Pisą***

Dane teleadresowe:
ul. Ratuszowa 13, 12-200 Pisz
Kontakt: 87 423 32 53
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 200
Zobacz więcej: Pokoje w hotelu nad Pisą.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel jest położony w malowniczej okolicy nad samym brzegiem Pisy. To świetna okazja do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych, a obiekt dysponuje swoją wypożyczalnią sprzętu.

Na gości czeka 200 miejsc noclegowych w pokojach o różnych konfiguracjach, w tym przestronne pokoje typu studio. Liczne udogodnienia takie jak zestawy ręczników, kosmetyków i eleganckie łazienki, sprawiają, że pobyt to to przyjemność.

W restauracji Nad Pisą serwowane są doskonałe dania, a kluczem do ich sukcesu są sezonowe produkty. To świetne miejsce na obiad czy kolację biznesową. W hotelu jest 5 nowoczesnych sal konferencyjnych, które nadają się zarówno na mniejsze szkolenia czy warsztaty dla 40 osób, ale także bardziej liczne konferencje, nawet dla 300 uczestników

 

2. Mazurski Raj Hotel Marina & SPA***

Dane teleadresowe:
Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
Kontakt: 503 481 431
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 250
Zobacz więcej: Pokoje i apartamenty w Mazurskim Raju.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Organizowanie konferencji czy gali wiąże się z planowaniem i załatwianiem wielu spraw. Jednak w tym hotelu, bardzo pomocna i wykwalifikowana kadra nie tylko służy pomocą w samym planowaniu, ale także czuwa nad sprawnym przebiegiem każdego wydarzenia.

W zależności od wydarzenia są tu sale dla 25 ale także 250 uczestników. Świetną opcją na integracje jest wybór np. Miodowego weekendu z prelekcjami, degustacją i wspólnym ogniskiem.

Baza noclegowa to 65 pokoi i 22 domki, które są rozmieszczone na rozległym terenie, jaki przylega do hotelu. Widok na jezioro i możliwość spacerowania czy uprawiania sportów wodnych to niektóre z dostępnych atrakcji. Aby goście mogli się tu czuć komfortowo, na terenie ośrodka są restauracja, 3 bary i klub nocny. Serwowane są tu potrawy lokalne. 

 

3. Warmiński Hotel & Conference***

Dane teleadresowe:
Kołobrzeska 1, 10-442 Olsztyn
Kontakt: 89 522 14 57
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 277
Zobacz więcej: Pokoje w Warmiński Hotel & Conference.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

To obiekt idealny na konferencje czy gale. Nie w każdym hotelu znajduje się tak dużą przestrzeń konferencyjna. Tu jest łącznie 8 nowoczesnych i klimatyzowanych sal, a dzięki możliwości ich łączenia, można zorganizować eventy dla nawet 350 osób.

Mniejsze sale doskonale sprawdzą się na bardziej kameralne szkolenia czy spotkania. Doskonałe przekąski i catering z hotelowej restauracji sprawią, że będzie to wydarzenia na wysokim poziomie.

Na gości czeka 277 miejsc noclegowych w pokojach o różnym standardzie. Jasne i ciepłe barwy tworzą przytulne wnętrza, część pokoi jest też przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Hotel jest zlokalizowany w centralnej części miasta, warto wybrać się na Zamek czy pospacerować po Starym Mieście.

 

4. Hotel Klub Mazury***

Dane teleadresowe:
Młynowa 51, 11-700 Mrągowo
Kontakt: 89 741 17 71
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220
Zobacz więcej: Noclegi w hotelu Klub Mazury.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Coraz częściej szkolenia czy warsztaty dla pracowników łączy się z wyjazdami integracyjnymi. W ciągu dnia pracownicy podnoszą swoje kompetencje, a potem jest czas na rozrywkę. W tym obiekcie znajduje się 5 nowoczesnych sal konferencyjnych.

Sprawdzą się na mniejsze szkolenia do 20 osób, ale też liczniejsze konferencje nawet dla 180 uczestników. W czasie eventów warto zadbać o bufet kawowy. Doskonałe dania są podawane w całorocznej restauracji i Letniej karczmie regionalnej.

Na gości czekają pokoje i apartamenty, które łącznie tworzą bazę noclegową dla 220 osób. To świetne miejsce na uprawianie sportów wodnych, hotel jest położony nad brzegiem jeziora Czarnego. Niedaleko stąd są liczne atrakcje takie jak Wilczy Szaniec, Mamerki i wiele innych.


Data publikacji: 13.03.2023

Nasi partnerzy