img

Hotele konferencyjne z noclegiem na ponad 50 miejsc w województwie mazowieckim

Milord Restauracja i Hotel
Adres: Kleszewo, 06-100 Pułtusk
Odległość: 62 km
Największa sala konferencyjna: 300

Milord Hotel
Hotel mazowieckie


Położony w niedalekiej odległości od Warszaw pułtuski hotel Milord, to doskonały wybór dla turystów, gości biznesowych i organizatorów kongresów, szkoleń i kursów firmowych. Centrum biznesowe hotelu oferuje przestronną salę konferencyjną, wyposażoną w niezbędny sprzęt audiowizualny, dostęp do internetu i urządzenia wykorzystywane podczas odczytów i prezentacji przeznaczonych nawet dla 300 uczestników. Dostępne są również 2 kameralne Saloniki Lordowskie w formie Gabinetów VIP –doskonałych podczas dyskretnych negocjacji i spotkań rad nadzorczych. Hotel posiada 55 miejsc noclegowych w nowoczesnych pokojach i przytulnych apartamentach z licznymi udogodnieniami. Hotelowa Restauracja Milord serwuje potrawy kuchni międzynarodowej oraz tradycyjne potrawy o domowych smakach. Aktywni fizycznie goście hotelowi mogą skorzystać z profesjonalnej siłowni, a po trudach konferencyjnych można odetchnąć podczas masażu lub zrelaksować się podczas gry w bilard. Hotel Milord usytuowany jest w zacisznej okolicy, w pobliżu drogi krajowej 61, zapewniając szybki dojazd do stolicy.

Ośrodek Konferencyjny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie
Adres: al. Drogowców 1, 05-420 Józefów
Odległość: 20 km
Największa sala konferencyjna: 180

Ośrodek GDDKiA
Ośrodek Józefów


Profesjonalnie przygotowany ośrodek konferencyjny, należący do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie, położony jest w Józefowie koło Otwocka, 25 kilometrów od centrum stolicy. Centrum udostępnia gościom biznesowym 4 sale kongresowo-szkoleniowe, z trzema mniejszymi pomieszczeniami najczęściej wykorzystywanymi podczas kursów, szkoleń i rozmów rekrutacyjnych, przeznaczone są dla grup do 35 osób oraz dużej Sali kongresowej mogącej gościć nawet 180 słuchaczy. Sale zostały wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjno-szkoleniowy, wykorzystywany w trakcie prezentacji i odczytów. Podczas dłuższych spotkań lub kilkudniowych warsztatów, można skorzystać z bazy noclegowej ośrodka, przygotowanej dla 66 osób w pokojach jedno i dwuosobowych z dostępem do strzeżonego parkingu. Na terenie kompleksu działa restauracja oferująca domową, tradycyjną kuchnię, która specjalizuje się również w organizacji imprez integracyjnych i rodzinnych celebracji do 72 osób. Centrum Konferencyjne położone jest wśród sosnowego lasu nad rzeką Świder, około 20km od stolicy.

Ośrodek Szkoleniowo-Rehabilitacyjny Krus
Adres: al. Druckiego- Lubeckiego 1, 96-515 Teresin
Odległość: 45 km
Największa sala konferencyjna: 30

Ośrodek Krus
Ośrodek Szkoleniowy Krus


Zabytkowy XIX w. pałac w Teresinie, położony na terenie parku krajobrazowego, to doskonała okazja dla organizatorów spotkań firmowych, kongresów i rozmów biznesowych w nietuzinkowej scenerii w pobliżu Warszawy. Ośrodek Szkoleniowo-Rehabilitacyjny dysponuje 4 różnorodnymi salami konferencyjnymi, które mogą być miejscem spotkań firmowych dla 30 uczestników, lub dyskretnych rozmów i negocjacji handlowych dla kilkunastu uczestników. Pałacowy klimat i niezbędne urządzenia konferencyjno-szkoleniowe zapewnią doskonały przebieg każdego spotkania. Planujący dłuższy pobyt, mogą skorzystać ze stylowych pokoi i Apartamentów, które mogą jednocześnie gościć nawet 65 osób. Ogrodzony teren, dużo zieleni, staw oraz wydzielone miejsca grillowe, sprzyjają organizacji imprez plenerowych z ogniskiem i występami na żywo. Na terenie kompleksu przez cały rok działa kompleks rehabilitacyjny, specjalizujący się w leczeniu narządów ruchu. Niecała godzina jazdy od centrum stolicy i pałacowy klimat to dodatkowe atuty ośrodka.


Data publikacji: 19.07.2021