img

IBB Andersia Hotel

Fot.: http://www.andersiahotel.pl

IBB Andersia Hotel to propozycja dla wszystkich tych, których drogi biznesowe prowadzą do Poznania. Doskonałe miejsce na konferencję połączoną z wizytą w luksusowym spa, szkolenie lub firmowy bankiet!

IBB Andersia Hotel zlokalizowany jest w centrum dynamicznie rozwijającego się Poznania, który tętni biznesowym życiem. Hotel mieści się w nowoczesnych wnętrzach dziewiętnastopiętrowego drapacza chmur. Już sama architektura obiektu zdradza profesjonalizm właścicieli i ich ambicję, aby wyróżniać się wśród innych, co przejawia się także w wyjątkowym podejściu do hotelowych gości. Możecie mieć Państwo pewność, że goszcząc w IBB Andersia Hotelu, poczujecie się komfortowo – wysoki standard w obsłudze gości wyróżnia bowiem personel hotelu, który dokłada wszelkich starań, aby czuli się tutaj jak w domu i wracali przy każdej możliwej okazji. Każdy pobyt okraszony jest równocześnie prawdziwym luksusem...

Stylowy wystrójWnętrza Hotelu zachwycą każdego wielbiciela nowoczesnego designu – łączą w sobie luksus, wyrafinowanie, zamiłowanie do detalu oraz funkcjonalność. Każdy pokój urządzono z prawdziwym pietyzmem, świadczy o tym dobór najwyższej klasy materiałów i przemyślana koncepcja architektoniczna. Wszystko dla komfortu gościa! W IBB Andersia Hotelu znajduje się 139 przestronnych pokoi w standardzie Comfort, 8 luksusowych pokoi Executive, 8 pokoi Business Room, 12 apartamentów Junior, 3 apartamenty Senior Suite i apartament prezydencki. Warto dodać, że nie bez powodu IBB Andersia Hotel nominowano do nagrody Best Hotel Awards 2014 i jest laureatem wielu innych branżowych nagród.

Konferencje w IBB AndersiaFakt, że IBB Andersia Hotel może poszczycić się tak dogodną lokalizacją i że spełnia oczekiwania najbardziej wymagających gości, nie pozostaje bez wpływu na jego atrakcyjność dla organizatorów eventów biznesowych. W hotelu organizowane są konferencje, szkolenia, seminaria, kongresy, targi, bankiety firmowe i kameralne spotkania biznesowe. Każde wydarzenie, bez względu na charakter, dopięte jest na ostatni guzik!

Goście biznesowi mają do wyboru aż 8 sal konferencyjnych (Teneryfa, Ibiza, Majorka, Minorka, Girona, Walencja, Malaga, Barcelona) urządzonych równie stylowo, co hotelowe pokoje. Sale można dowolnie aranżować, dostosowując konferencyjną przestrzeń do potrzeb gości. W IBB Andersia Hotelu zorganizować można event nawet dla tysiąca osób! Najwyższej klasy wyposażenie – nagłośnienie, sprzęt do dyskusji panelowej, sprzęt tv, video, cd i dvd, rzutnik, ekran plazmowy i projekcyjny, łącze ISDN, klimatyzacja, możliwość zaciemnienia sali – zapewnia z kolei doskonałe warunki techniczne.

Harmonia – spa&wellnessTym, co sprawia, że oferta Hotelu IBB Andersia jest absolutnie wyjątkowa, jest możliwość połączenia eventów biznesowych z relaksem w ekskluzywnej sferze spa&wellness, która stanowi prawdziwą oazę spokoju i luksusu. W tym magicznym miejscu można wyciszyć umysł, zregenerować siły i ukoić zmysły. Bogata oferta zabiegów na twarz i ciało (peelingi, masaże) trafi nie tylko dla kobiet sukcesu, ale i do aktywnych mężczyzn, z myślą o których przygotowano męską strefę. Wizyta w spa okaże się doskonałym uzupełnieniem biznesowego pobytu i z pewnością go urozmaici!

Zapraszamy!

Data publikacji: 16.04.2014