img

Imprezy firmowe w Gdańsku

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne?


Imprezy i firmowe spotkania integracyjne mogą przybierać różnorodne formy, od zamkniętych biesiad i luźnych spotkań, po gry terenowe, pikniki pracowników z rodzinami czy duże imprezy promocyjne. Takie spotkania są nieocenione przy procesie budowania zespołu, konsolidacji pracowników, wyłanianiu liderów, a często również podnoszą wydajność pracy i mogą przybierać formę nagrody za dobre wyniki i mobilizację do większego zaangażowania w życie firmy.

 

Zalety firmowych imprez integracyjnych 

Firmowe imprezy integracyjne mają wiele zalet, głównym celem jest zapoznanie pracowników i zacieśnienie więzi między nimi. Takie wydarzenia są skuteczne zarówno na początku działalności firmy, jak i w przypadku pracowników znających się od lat, ale spotykających się głównie w pracy. Pomagają poprawić komunikację między pracownikami, co z kolei wpływa na efektywność, szczególnie podczas zadań grupowych.

Imprezy integracyjne mogą również pomóc w nawiązaniu współpracy z kontrahentami i promocji firmy. Są idealną okazją do przedstawienia nowego partnera biznesowego lub produktu, łącząc nagrody dla pracowników z aktywnym spędzaniem czasu. Współcześnie wiele firm stawia na luźną atmosferę podczas takich spotkań, co sprawia, że organizacja imprezy integracyjnej jest bardzo korzystna.

Tego typu wydarzenia zwiększają poczucie przynależności, redukują stres związany z pracą i umożliwiają nawiązanie nowych znajomości. Dodatkowo, mogą pokazać właściciela firmy w innym świetle, odmiennym od codziennego wizerunku poważnego przedsiębiorcy w garniturze.

 

Jakie imprezy integracyjne można organizować w Gdańsku?


- Kolacje firmowe w Gdańsku

 

Restauracja La Fontaine

Dane teleadresowe:
ul. Dyrekcyjna 2-4, 80-952 Gdańsk
tel.  664 305 561
Zobacz więcej: Kolacje firmowe w Restauracji la Fontaine.

Restauracja La Fontaine
Restauracja La Fontaine


Jedną z najpopularniejszych form spotkań firmowych, może być elegancka kolacja z nietuzinkowym menu. Taką propozycję stworzyła Restauracja La Fontaine w Gdańsku. Prestiżowy kongres czy szkolenie w profesjonalnie wyposażonej Sali Konferencyjnej dla 70 słuchaczy, może zostać okraszone wyjątkową kolacją z daniami takimi jak pierogi z kaczką w konfiturze z czerwonej cebuli, krewetki tygrysie, włoskie makarony, sandacz na maśle czy pieczone udo z kaczki. Wytwornie podane potrawy i doświadczona obsługa pozwolą zrealizować kolację firmową na najwyższym poziomie.

 

Restauracji Rucola

Dane teleadresowe:
ul. Oleska 45a, 46-022 Zawada
tel.  77 47 400 47 
Zobacz więcej: Firmowe kolacje w Restauracji Rucola.

Restauracji Rucola
Restauracji Rucola


Godną zapamiętania kolacje firmową, warto zorganizować w Gdańsku w Restauracji Rucola. Restauracyjne dania powstają w zgodzie z filozofią slow food, oferując oprócz tradycyjnych potraw staropolskich, również specjały inspirowane kuchnią włoską. Wieczorne spotkanie firmowe, to okazja do spróbowania chrupiącej kaczki z kluskami śląskimi, włoskiego gulaszu peposo z rozmarynem i wołowiną, dorsza w sosie koperkowym, łososia z pieca, włoskiej pizzy i świeżych makaronów. Tak skomponowane menu, może być podstawą do udanego spotkania firmowego i prestiżowej kolacji biznesowej.

 

- Bankiety firmowe w Gdańsku

 

Restauracji Złoty Staw

Dane teleadresowe:
ul. Akacjowa 23C, 80-180 Gdańsk-Borkowo
tel. + 48 506 210 727
Zobacz więcej: Bankiety firmowe w Restauracji Złoty Staw.

Restauracji Złoty Staw
Restauracji Złoty Staw


Wieloletnie doświadczenie gdańskiej Restauracji Złoty Staw w organizacji konferencji, szkoleń i biesiad firmowych, to okazja połączenia wyjazdu służbowego z imprezą integracyjną. Wykwalifikowany personel kompleksowo przygotuje salę bankietową zgodnie z charakterem spotkania i oczekiwaniami organizatora. Mniej formalne wydarzenia firmowe lub wystawne bankiety biznesowe mają zapewnioną pełną obsługę cateringową z wyszukanym menu lub bardziej tradycyjnymi potrawami, tworzonymi na bazie najświeższych i sezonowych produktów. Zaciszna okolica, wygodny nocleg i profesjonalna obsługa Gości biznesowych, to okazja do udanych integracji i dłuższych szkoleń firmowych.

 

Dom Zdrojowy

Dane teleadresowe:
ul. Akacjowa 23C, 80-180 Gdańsk-Borkowo
tel. + 48 506 210 727
Zobacz więcej: Firmowe bankiety w Domu Zdrojowym.

Dom Zdrojowy
Dom Zdrojowy


Organizacja udanego sympozjum, szkolenia czy konferencji połączonej z pożegnalnym bankietem o wyrafinowanej kuchni, to oferta gdańskiego Domu Zdrojowego. Spokojna okolica, profesjonalne zaplecze konferencyjne z gabinetami VIP i salami konferencyjnymi oraz Restauracja Zdrojowa z doskonałą kuchnią, pozwolą zorganizować niebanalny bankiet firmowy. Wnętrze położonego wśród zieleni zabytkowego budynku oraz menu obfitujące w potrawy z drobiu, ryby, dania wegańskie i grillowane smakołyki, zapewnią sukces każdego eventu i spotkania firmowego z niezapomnianą biesiadą integracyjną.

 

- Team building przygotowany przez profesjonalną agencję

 

JOYevent

Dane teleadresowe:
ul. Kisielewskiego 4D, 80-275 Gdańsk
tel. + 48 58 690 70 25
Zobacz więcej: Team building JOYevent.

JOYevent
JOYevent


Oferta firmy JOYevent, obejmuje kompleksową obsługę wydarzeń firmowych, konferencji i zajęć teambuildingowych. Na życzenie organizatora, zajęcia mogą obejmować wycieczki motywacyjne, imprezy integracyjne z tematem przewodnim, turystykę aktywną, zajęcia konsolidacyjne dla grup pracowniczych, a nawet wycieczki do egzotycznych lokalizacji. Dobra zabawa i ciekawe podejście do osobistych relacji wewnątrz firmy, mogą zaowocować lepszym zgraniem zespołu, Team Building przeprowadzany przez profesjonalistów może przełożyć się nawet na lepsze wyniki firmy.

 

Hit The Road

Dane teleadresowe:
ul. Emilii Hoene 2C/29, 80-041 Gdańsk
tel. +48 796-096-431
Zobacz więcej: Hit The Road Team building.

Hit The Road
Hit The Road


Planując zajęcia integracyjne dla pracowników firm w Trójmieście, warto skorzystać z profesjonalnej obsługi teambuildingowe agencji Hit The Road. Dzięki rozbudowanej ofercie, można zaplanować dla firm praktycznie każdy rodzaj spotkań integracyjnych od biesiad tematycznych po zawody rycerskie, strzelanie, przelot balonem czy gry miejskie. Każde spotkanie firmowe uatrakcyjnione wizytą w Aqua Parku, rejs statkiem czy podróż drezyną, to udana konsolidacja zespołu, lepsza integracja pracowników i niezapomniane wrażenia, poprawiające stosunki interpersonalne w firmie.  

 


Data publikacji: 10.04.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top