img

Jesienny pakiet konferencyjny w Hotelu Ossa

www.hotelossa.pl

Atrakcyjne ceny i bogata oferta usług - tak w skrócie prezentuje się nowy jesienny pakiet konferencyjny przygotowany przez Hotel Ossa. Klienci planujący organizacje wydarzeń biznesowych w obiekcie mogą skorzystać z jego oferty już od 79 zł za osobę.

Centrum Kongresowe Ossa w ramach jesiennego pakietu konferencyjnego oferuje wynajem profesjonalnej sali konferencyjnej dostosowanej do charakteru wydarzenia, udostępnienie pełnego wyposażenia technicznego, zapewnienie przerwy kawowej i lunchu dla uczestników, pomoc Business Managera na każdym etapie organizacji spotkania, możliwość nieograniczonego korzystania z internetu WiFi, a także pewne miejsce na parkingu.

Hotel Ossa jest nowoczesnym kompleksem hotelowo-konferencyjnym, który zlokalizowany jest na przecięciu ważnych arterii komunikacyjnych, w odległości jedynie 60 km od miast takich jak Warszawa i Łódź. Hotel jest przykładem doskonałego połączenia komfortu, funkcjonalności i wygody, co wraz z dogodną lokalizacją sprawia, ze idealnie sprawdza się jako miejsce podróży służbowych i odpoczynku.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Ossa składa się z 30 nowoczesnych, profesjonalnie wyposażonych sal, które pozwalają na efektowne przygotowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych. Na uwagę zasługuje również wielofunkcyjna powierzchnia wystawiennicza sięgająca 3,5 tys. mkw.

Data publikacji: 01.12.2017

Najnowsze newsy branżowe - łódzkie

Nasi partnerzy