img

Już w marcu otwarcie Hotelu Miodowy Młyn

Fot.: www.freedigitalphotos.net

Województwie świętokrzyskie, mimo niewątpliwych walorów przyrodniczych i turystycznych, uznawane jest za region z najmniej rozwiniętą bazą noclegową w Polsce. Cieszą więc wszystkie inicjatywy dążące do powiększenia bazy hotelowej, w tym planowane na marzec otwarcie Hotelu Miodowy Młyn w Opatowie.

Hotel Miodowy Młyn ma być trzygwiazdkowym obiektem, mieszczącym się w wyremontowanym i zaadaptowanym na hotel zabytkowym młynie. Znajdzie się w nim 60 miejsc noclegowych. Gości będą mogli zatrzymać się w klimatyzowanym pokoju jedno-, dwu- lub trzyosobowym o standardzie Twin bądź Double z pełnym dostępem do internetu. W hotelu znajdą się również apartamenty oraz pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowym udogodnieniem dla nich będzie duża, cicha winda.

W hotelu znajdować się będzie również klimatyzowana, w pełni wyposażona sala konferencyjno-bankietowa o wielkości 150 metrów kwadratowych, będąca w stanie pomieścić aż 180 gości. Na mniejsze spotkania, z udziałem do 12 osób, przeznaczona będzie sala VIP o powierzchni 20 metrów kwadratowych. Ponadto w hotelu otwarta będzie restauracja, drink bar, strefa fitness z siłownią i sauną, wypożyczalnia rowerów, parking dla 31 samochodów oraz plac zabaw dla dzieci.

Data publikacji: 29.01.2014

Nasi partnerzy