img

Kameralne obiekty konferencyjne na Mazurach z noclegiem do 100 osób

Planujesz zorganizować konferencję w tej malowniczej części Polski? Poszukujesz klimatycznego miejsca, dającego komfort pracy i bliskość natury? Zapoznaj się z naszym zestawieniem!

Na terenie województwa warmińsko – mazurskiego znaleźć można dużą liczbę obiektów oferujących kameralne sale i miejsca noclegowe dla kilkunastoosobowych grup. Poniżej przedstawiamy trzy obiekty pozwalające na zorganizowanie eventu i noclegu do 100 osób.

Narie Resort
Narie Resort Sala


Narie Resort & Spa

Lokalizacja: Wilnowo 34, 14-200 Morąg (warmińsko-mazurskie)
Kontakt: 89 758 01 73
Ilość miejsc w sali: 30

Narie Resort & SPA to kameralny obiekt położony nad Jeziorem Narie, wśród sielskiego krajobrazu pól i łąk. Stylowy minimalistyczny wystrój pozwala na odpoczynek od nadmiaru bodźców zewnętrznych i zapewnia odpowiednią atmosferę do przeprowadzenia eventu. Goście mogą skorzystać z noclegu w jednym z 25 oferowanych pokoi w dwóch standardach: Standard oraz Premium. Można skorzystać również z apartamentów oraz domków drewnianych. Do wyposażenia pokoi należy min. : tv, telefon, minibar, ekspres do kawy i herbaty. Szczególnie przydatne dla gości biznesowych okaże się biurko do pracy przy którym zasiąść można w wygodnym fotelu. Do organizacji spotkań dla gości biznesowych oddano Salę Kinową. Idealnie nadaję się na kameralne spotkania konferencyjne, rekrutacyjne oraz integracyjne. Na potrzeby biznesu wyposażona została w profesjonalny sprzęt multimedialny. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych. Po trudach spotkania warto złapać trochę oddechu na świeżym powietrzu lub w SPA. Obiekt położony jest na terenie 100 ha! Strefa Wellness & SPA oferuje różnego rodzaju masaże min. tajskie, relaksacyjne oraz przy użyciu kamieni. Strefę uzupełnia basen, dwie sauny: parowa i sucha, a dla fanów sportu przygotowano korty tenisowe, boiska i elektryczne motorówki.

Więcej o Narie Resort & SPA

Hotelgalery69
Hotelgalery69 Konferencje


Hotel Galery69

Lokalizacja: Dorotowo 38, Stawiguda
Kontakt: 606 743 890
Ilość miejsc w Sali: 80


Położenie w cichej okolicy, a jednocześnie w pobliżu Olsztyna stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, sprawia, że jest to jedna z ciekawszych opcji na organizację spotkania biznesowego. Widoki na Jezioro Wulpińskie podkreślają atuty tego miejsca. W obiekcie jest wiele autorskich projektów, począwszy od mebli a kończąc na muzyce, rozbrzmiewającej we wnętrzu. Celem właścicieli było stworzenie miejsca wyjątkowego, które byłoby odpowiednie zarówno dla gości biznesowych, artystów jak i gości z zagranicy. Nocleg, w standardzie czterogwiazdkowym, oferowany jest w jednym z 21 pokoi. Oprócz pięknego designu na gości czekają też ergonomiczne meble i udogodnienia. Centrum Konferencyjne składa się z dwóch sal konferencyjnych. Większa z nich, Artistic Loft, pomieści do 80 osób w zależności od ustawienia. Na co dzień pełni ona funkcje galerii dzieł sztuki i malarstwa. Wrażenie na gościach robi zwłaszcza ręcznie malowana podłoga oraz detale, które dodają sali uroku i klimatu. Sala posiada bezpośrednie wyjście do Lobby Baru, gdzie istnieje możliwość organizacji przerw kawowych. Druga, kameralna, pozwala na komfortowy pobyt do 15 osób. W jej wnętrzu znajdują się wygodnie kanapy oraz wyjście na taras. Wszystkie wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt multimedialny.

Więcej o Hotel Galery69

Zobacz też inne obiekty, w których ofercie jest sala konferencyjno-szkoleniowa na mazurach.

Dom Polonii
Dom Polonii Sala


Hotel Dom Polonii

Lokalizacja: ul. Pieniężnego 6, 14–100 Ostróda
Kontakt: 530 719 920
Ilość miejsc w Sali: 50

Hotel położony jest w turystycznej części Ostródy, w pobliżu największych atrakcji miasta i głównych szlaków komunikacyjnych. Goście mogą liczyć na nocleg w jednym z standardowo urządzonych pokoi z biurami do pracy oraz podwójnymi łożami na życzenie. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu, a także tv sat. Centrum Konferencyjna – Bankietowe składa się z trzech sal konferencyjnych oraz dwóch bankietowych. Posiadają one dostęp do naturalnego światła, co doskonale wpływa na samopoczucie uczestników nawet kilkugodzinnych konferencji. Największa klimatyzowana sala Sarmacka pomieści do 50 uczestników w ustawieniu teatralnym. Położenie w pobliżu recepcji pozwala na doskonały kontakt z obsługą hotelu. Sale konferencyjne wyposażone są w niezbędny sprzęt: ekran i projektor multimedialny, tablicę interaktywną, flipchart oraz nagłośnienie. Pozostałe sale bankietowe pozwalają na zorganizowanie niezapomnianego bankietu firmowego. Sala bankietowa posiada wydzieloną część z miejscem do tańca i bufetem. W pobliżu hotelu znajduje się wiele lokalnych atrakcji, takich jak Żegluga Ostródzko-Elbląska z wyjątkowymi rejsami po jeziorze i trasami po kanale ostródzko-elbląskim, oraz klimatyczna promenada nad brzegiem jeziora Drwęckiego, a także amfiteatr.

Więcej o Hotel Dom Polonii

Organizujesz konferencje lub szkolenie na Mazurach? Szukasz pomysłu na ciekawe zajęcia integracyjne? Nie ma lepszego pomysłu niż spływ kajakowy! To duża dawka adrenaliny, przepiękne widoki i gwarantowane zadowolenie uczestników!

Województwo Warmińsko-Mazurskie jest jednym z najpiękniejszych regionów Polski, pozwalającym na bliski kontakt człowieka z naturą. To tu znajduje się Wielki Szlak Jezior Mazurskich, wiele zabytków, to także miejsce wielu letnich festiwali. My jednak skupimy się na idealnej rozrywce dla grup zorganizowanych, które potrzebują trochę wytchnienia w przerwie wyczerpujących szkoleń czy długich konferencji.

Proponujemy 3 popularne szlaki spływów kajakowych, każdy o innej trudności, tak aby każda grupa poczuła się usatysfakcjonowana i zachowała niezapomniane wspomnienia. To także szansa na pogłębienie więzi między uczestnikami.

Rzeka Krutynia, inaczej Krutyńska Struga, cała trasa o długości 102 km. Szlak kończy się w jeziorze Bełdany.

Długość trasy: 5 km


Trasa Krutyń – młyn wodny w Zielonym Lasku, to jedna z najkrótszych tras spływów kajakowych i najczęściej uczęszczanych. Należy do tzw. spływów jednodniowych, gdyż ogranicza się tylko do kilkugodzinnego pobytu nad rzeką, bez noclegów na trasie. Spływa trwa około godziny, oczywiście jego czas może się wydłużyć ze względu na zaawansowanie uczestników i ich preferencje. Jest to dość łatwa, typowa, prosta i płytka rzeczna trasa. W sam raz na leniwe podziwianie okolicznej przyrody. Trasa wiedzie po bezpiecznym, piaszczystym dnie. Idealna na krótki spływ popołudniowy po konferencji lub w dniu odjazdu. Trasa rozpoczyna się bazie Wodniak, a kończy pod młynem wodnym w Zielonym Lasku. Oferuje dość duże zalesienie, więc jest idealna na upalne dni. Firma organizująca spływa zadba o wyżywienie i dodatkowe usługi na trasie. Zakres usług zależy od wyboru podjętego przez zamawiającego.


kajaki Mazury


Długość trasy: 10,5 km

Trasa Spychowo – Zgon zajmie nie więcej niż 2 – 3 godziny relaksacyjnego spływy wraz z postojami. Często wybierana „ na rozruch” lub po intensywnym dniu konferencyjnym. Po ciężkim dniu łatwo o odprężenie na niewymagającej lecz urokliwej trasie. Uczestnicy eventu będą zadowoleniu z różnorodności trasy, która biegnie zarówno rzeką jak i jeziorami, z licznymi zakolami oraz zakrętami. Współpraca w kajaku na pewno przełoży się na dobry kontakt w późniejszej pracy. Na końcu jeziora znajduje się rezerwat kolonii czapli siwej - Czaplisko - Ławny Lasek. Lokalną ciekawostką w Zgonie są rzeźby - autorstwa Adama Szubskiego. Są to stojące przed chatą kukły przypominające żywych ludzi. Ze względu na krótki czas potrzebny na przepłynięcie trasy można skorzystać z dodatkowych atrakcji jak wspólne biwakowanie, firmowe gry integracyjne przywołujące wspomnienia z czasów szkolnych czy tańce.

Rzeka Łyna, najdłuższa rzeka Warmii i Mazur, długość w granicach Polski to 190 km, całkowita 263,7 km.

Długość trasy: 130 km

Polecamy wybrać się na szlak rzeki Łyny w kilkudniowy spływ. Jest on bardzo ciekawy, gdyż w górnym biegu rzeki płyniemy przez lasy i malownicze jeziora, a przez dwa przełomy możemy poczuć się jak na górskiej rzece. Jest to także dobry wybór jeśli chodzi o atrakcje turystyczne. Nurt Łyny jest dość szybki, co znacząco podnosi adrenalinę u uczestników. Nadaje się dla osób już zaznajomionych z trasami kajakarskimi. Będzie dobrym wyborem na kilkudniowy wyjazd integracyjny, by pracownicy poznali się bliżej, poznali swoje możliwości w ekstremalnych warunkach. Na trasie spływu, po minięciu Olsztyna, możemy podziwiać liczne gotyckie zamki i kościoły. W Olsztynku znajduje się Muzeum Budownictwa Ludowego, a w Dywitach Strusiolandia. W Kurkach wisi tablica upamiętniająca Karola Wojtyłę. To tu podczas jednego ze spływów dowiedział się o nominacji na biskupa krakowskiego. Jak widać jest w czym wybierać.


kajaki rospuda


Dolina Rospudy, najtrudniejszy szlak, jego długość wynosi 68 km.

Długość trasy: 44 km


Jest to najtrudniejszy szlak z proponowanych przez nas tras. Jego przepłynięcie zajmuje ok. 5 - 6 dni. Jest więc to propozycja dla wytrwałych i obeznanych ze spływami kajakowymi. Jest to nie lada atrakcja dla osób kochających przypływ adrenaliny. Jeśli planujesz dłużą integrację to będzie to bardzo dobry wybór. Adoptowanie się do trudnych warunków wzmacnia więzi międzyludzkie. To jedna z propozycji na Team Building. Budowanie zespołu w ten sposób jest bardzo przyjemne, a do tego efektywne. Rzeka ma bardzo szybki nurt, na wielu odcinkach kamienne bystrza oraz kilka przełomów. Brzegi w wielu miejscach są wysokie i strome, a liczna zakola i powalone drzewa urozmaicają spływ. W większej części trasy zarówno rzeka, jak i okolica jest malownicza, a zarazem dzika. Należy uważać na szybkie zakręty. Tylko w końcowej części rzeka jest szeroka i powolna, a otaczające ją liściaste lasy, sprawiają wrażenie przebywania w Puszczy Amazońskiej.

Koszt takiego spływu jest dość ciężki do oszacowania. To dość złożony proces wymagający ustaleń wielu szczegółów składających się na organizację takiego wydarzenia. Należy pamiętać, że trasa spływu zostanie ustalona po konsultacji i poznaniu liczby uczestników, ilości czasu przeznaczonego na spływ i ewentualnych atrakcji po drodze: jak ogniska czy gry zespołowe. Ceny wynajmu popularnych kajaków dwuosobowych kształtują się od 35 do 45 złotych za dzień.

Zobacz także
Kameralne obiekty konferencyjne z noclegiem do 100 osób nad morzem

Hotel Bartan Gdańsk Seaside
Największa sala: 80 osób
Lokalizacja: ul. Turystyczna 9A, 80-680 Gdańsk
Kontakt: 58 30 80 999, hotel@hotelbartan.pl

Hotel Bartan położony na Wyspie Sobieszewskiej we wschodniej części Gdańska, gwarantuje dogodny dojazd do centrum, a jednocześnie ciche miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Hotel oferuje Państwu 30 pokoi w tym 3 apartamenty z możliwością noclegu dla 70 osób. Dwie sale konferencyjne zapewniają dogodne warunki dla 30-50 osób lub 80 osób – w zależności od ustawienia. Goście biznesowi, planujący spotkania w bardziej kameralnej atmosferze, mogą również skorzystać z Apartamentu Biznesowego dla 10 osób.

Hotel Bartan
Bartan Sala


Lokalizacja blisko plaży i z dala od miejskiego gwaru sprawia, że jesteśmy dobrym wyborem dla biznesu i turystyki. Wygodny i nowoczesny nocleg oraz doskonała gastronomia to nasze niewątpliwe atuty. Restauracja dysponująca kominkiem, oranżerią i ogrodem, zaprasza przede wszystkim na wspaniałe dania z ryb w wielu odsłonach, na uwagę zasługują też desery z naszej cukierni, Klub „Bohnsack” natomiast zaprasza na pyszne drinki i koktajle. Relaks naszym Gościom zapewni strefa Wellness & SPA, salon masażu oraz sauna i jacuzzi.

Hotel Artus
Największa sala: 30 osób
Lokalizacja: ul. Piwna 36/39, 80-831 Gdańsk
Kontakt: 58 320 96 00, marketing@artuhotel.com.pl

Hotel Artus oddaje do Państwa dyspozycji 50 pokoi, podzielonych na kategorie ze względu na powierzchnię i dostępne udogodnienia. Ze względu na lokalizację w samym sercu Gdańska na Starówce – część z hotelowych pokoi zapewnia wspaniały widok na panoramę Starego Miasta. Sala konferencyjna w zależności od ustawienia, zapewnia komfortowe warunki pracy dla 12 – 30 osób. Sala wyposażona jest w niezbędny, nowoczesny sprzęt konferencyjny, dlatego Hotel Artus jest częstym organizatorem spotkań biznesowych, rekrutacyjnych, szkoleń i kursów.

Hotel Artus
Artus Sala


To doskonałe miejsce dla biznesu i turystyki. Restauracja Cafe Mon Balzac zaprasza na serwowane codziennie wspaniałe śniadania, obiady i kolacje firmowe. To klimatyczne miejsce jest chętnie odwiedzane przez mieszkańców Gdańska, a doskonała kuchnia i ciekawy wystrój sprzyjają romantycznym kolacjom i mniej formalnym spotkaniom biznesowym. Po długich negocjacjach lub intensywnym dniu spędzonym na zwiedzaniu miasta, zapraszamy na chwilę odprężenia w czynnej codziennie hotelowej saunie.

Amber Hotel Gdańsk
Największa sala: 100 osób
Lokalizacja: ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk
Kontakt: (58) 718-71-87, biuro@amber-hotel.pl

Amber Hotel Gdańsk dysponuje 46 pokojami, w tym jedno, dwu i trzyosobowymi oraz pokojami typu Studio. Wszystkie pokoje są nowoczesne i zaprojektowane z myślą o jak największej wygodzie Gości. Atrakcyjna okolica sprawia, że często gościmy osoby podróżujące służbowo, ale również turystów i rodziny z dziećmi. Z myślą o Gościach biznesowych przygotowaliśmy sale szkoleniowo – konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny i wszystkie niezbędne pomoce, niezbędne podczas przeprowadzania szkoleń i prezentacji. Dzięki modułowym ścianom, mamy możliwość dzielenia sal na mniejsze – dostosowując je do Państwa wymogów.

Hotel Amber
Amber Sala


Gości zapraszamy do zapoznania się z menu hotelowej restauracji, która dysponuje salą weselną i bankietową oraz letnim ogródkiem, gdzie przy sprzyjającej pogodzie można spożywać pyszne posiłki pod gołym niebem. Kameralna strefa SPA zapewni relaks i wypoczynek po intensywnie spędzonym dniu. A o kondycję można zadbać w hotelowej siłowni. W zależności od celu podróży przygotowaliśmy Państwu atrakcyjne pakiety rodzinne, romantyczne, konferencyjne i last minute.

Hotel Tajty
Adres: Wilkasy koło Giżycka, 11-500 Giżycko
Największa sala konferencyjna: 150
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 100

Hotel Tajty w Wilkasach koło Giżycka jest miejscem, które sprawdziło się już w przypadku setek większych i mniejszych imprez. Organizatorzy konferencji doceniają wysoki poziom obsługi, indywidualne podejście do klientów, a także świetne standardy i dobrą lokalizację. Hotel znajduje się niemal tuż przy jeziorze, oferuje możliwość wynajęcia jednej z czterech sal konferencyjnych, z których największa pozwala na przygotowanie wydarzenia na 150 osób. Wszystkie sale są nowocześnie wyposażone, umożliwiają zmianę ustawienia i wyposażenia w zależności od indywidualnych potrzeb.

Hotel Tajty
Sala Duża Tajty


Zapewniają dostęp do sprzętu multimedialnego, dobrego nagłośnienia i oświetlenia, a także do bezprzewodowego internetu. Uczestnicy konferencji mają zapewnione wyżywienie w hotelowej restauracji, a także możliwość zakwaterowania w wygodnie urządzonych apartamentach. Do dyspozycji jest sporo atrakcji zarówno w samym hotelu, jak i w pięknej turystycznej okolicy. Można więc połączyć spotkania branżowe z okazją do chwili relaksu i wypoczynku.


Pełna lista ośrodki konferencyjno-szkoleniowe nad morzem


Data publikacji: 27.08.2021

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy