img

Klub Mila to nie tylko konferencje, ale też integracja firmowa nad samym brzegiem jeziora Zegrzyńskiego

Relaks po szkoleniu nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego w Klubie Mila

Szkolenie cz warsztaty to ważne wydarzenia, które nie tylko poszerzają kompetencje pracowników, ale także pozwalają im na pracę w grupach, lepsze poznanie się. Coraz chętniej takie wydarzenia są organizowane poza siedzibami firm, tak, aby połączyć je z integracją i rozrywką dla wszystkich.

Relaks po szkoleniu nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego w Klubie Mila

Okolice zalewu Zegrzyńskiego to nie tylko piękne tereny, ale także takie, które pozwalają na organizację wielu atrakcji na świeżym powietrzu. Dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu wakeboard czy narty wodne z pewnością będą nie małą atrakcją. Ci, którzy do tej pory nie mieli okazji jeszcze spróbować tych sportów, też na pewno poczują dreszczyk adrenaliny. W tych okolicach można także organizować spływy kajakowe, które świetnie można połączyć z ogniskiem wieczorową porą.

Na co dzień, często zapominamy ile takie chwile potrafią przynieść radości i wypoczynku. Ale to jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na gości Klubu Mila, do dyspozycji są także rowery, boiska. Można tu zorganizować turniej piłki plażowej. Świetną formą wypoczynku jest też rejs po jeziorze. Atrakcji tu z pewnością nie zabraknie.

Więcej informacji: Otoczenie i atrakcje klubu Mila Zegrzynek

Sale szkoleniowo-konferencyjne w Klubie Mila Zegrzynek

Trzeba przyznać, że ciężko spotkać gdzieś bardziej stylowe i pięknie urządzone sale konferencyjne. W Klubie Mila Zegrzynek do dyspozycji gości są trzy sale: Kapitańska, Bankietowa i Oficerska. Ich wystrój można określić jako nowoczesna elegancja. Sale są bardzo przestronne, co zapewnia komfort uczestnikom różnych wydarzeń jakie można tu zorganizować.

Sale szkoleniowo-konferencyjne w Klubie Mila Zegrzynek

To doskonałe miejsce na szkolenia, warsztaty, bankiety. W mniejszej sali o 50 osób można urządzić mniej liczne wykłady czy szkolenia. Z kolei największe są zw stanie pomieścić do 220 osób, co pozwala za organizację sporych konferencji czy seminariów naukowych. Sale posiadają także bardzo dobrze przygotowane zaplecze techniczne.

Są tu nowoczesne rzutniki, ekrany, nagłośnienie. Sale mają dostęp do światła dziennego, jednak istnieje możliwość ich zaciemnienia, co świetnie się sprawdza w czasie różnych projekcji. Każda z nich jest także klimatyzowana. Na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu. Warto także skorzystać z doskonałych opcji przerw kawowych z różnymi smakołykami. A wszystko to w otoczeniu pięknej przyrody.

Zobacz więcej na: Sale konferencyjne w Klubie Mila Zegrzynek

 

Jak przygotować abstrakt na konferencję? - praktyczne wskazówki

Najczęściej popełnianym błędem podczas pisania abstraktu jest zbytnie streszczanie treści, jakie będą omawiane i szczerzej prezentowane na konferencji, seminarium naukowym czy szkoleniu. Warto pamiętać, że abstrakt ma jedynie zdradzać omawianą tematykę, być jakby ramowym spisem poruszanych treści, jednak nie powinien zawierać ich rozwinięcia.

Jak przygotować abstrakt na konferencję? - praktyczne wskazówki

Powinien poruszać takie zagadnienia jak cel badań, metodyce ich przeprowadzenia, ich omówienie oraz skupiać się na najważniejszych wnioskach. Celem przygotowania takich materiałów jest zaznajomienie innych uczestników z poruszaną tematyką, a także jest to zawsze skrótowa formowa kolejności prezentowanych informacji.

Jeśli jednocześnie jest organizowanych kilka bloków konferencyjnych to dla uczestnika, posiadanie wcześniej przybliżonej tematyki pozwolą mu zdecydować, w których wystąpieniach chce uczestniczyć. Takie informacje warto zawrzeć już w zaproszeniu na szkolenie czy seminarium.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule: Jak napisać abstrakt?


Data publikacji: 07.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top