img

Konferencja do 100 km od Warszawy – porównaj sale

1. Konferencje w Pałacu Żelechów SPA & Wellness w Żelechowie (mazowieckie)

Konferencje w Pałacu Żelechów SPA & Wellness w Żelechowie
Konferencja do 100 km od Warszawy


Nowoczesny, pięknie położony Pałac Żelechów to świetnie zaprojektowany ośrodek konferencyjny, który spełnia najnowocześniejsze, światowe standardy. Jeśli planują Państwo organizację konferencji, szkolenia, imprezy integracyjnej czy spotkania biznesowego, obiekt z pewnością spełni wszelkie oczekiwania. W ofercie dla biznesu znajdują się dwie duże sale konferencyjne, które można połączyć w jedną dużą przestrzeń. Dodatkowo do dyspozycji organizatorów spotkań biznesowych jest duża sala bankietowa oraz biblioteka. Sale konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialny, taki jak projektory, rzutniki, tablice multimedialne czy duże ekrany.

W ofercie Pałacu Żelechów znajduje się również możliwość zorganizowania poczęstunków w przerwach kawowych, obiadów, kolacji czy elegancki bankietów. Uczestnicy kilkudniowych konferencji mogą zamieszkać w eleganckich, komfortowo urządzonych apartamentach oraz korzystać ze wszystkich hotelowych atrakcji i udogodnień. Hotel posiada duży, strzeżony parking, a także znajduje się w wygodnej lokalizacji z bezproblemowym dojazdem. Organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością zakończy się sukcesem.

Adres: ul. Marszałka J. Piłsudskiego 36, 08-430 Żelechów, tel. 25 682 03 60

Jeśli interesują Cie obiekty z dużego miasta zapoznaj się z listą hotele na szkolenia firmowe Warszawa.

2. Konferencje w Hotelu Skansen Conference & SPA w Sierpcu (mazowieckie)

Konferencje w Hotelu Skansen Conference & SPA w Sierpcu (mazowieckie)
Konferencja do 100 km od Warszawy


Hotel Skansen Conference & SPA umiejętnie łączy tradycję z nowoczesnością. Obiekt położony jest w pięknym otoczeniu przyrody, posiada bezproblemowy dojazd oraz duży, strzeżony parking. W ofercie centrum konferencyjnego znajdują się trzy sale konferencyjne – dwie większe i jedna mniejsza, które z pewnością spełnią oczekiwania organizatorów konferencji, zjazdów, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Sale są świetnie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i audiowizualny. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są rzutniki, projektory, duże ekrany i tablice multimedialne. Jest również możliwość korzystania z dostępu do bezprzewodowego internetu.

Hotel posiada świetną bazę noclegową oraz zaplecze gastronomiczne. Jest w stanie przygotować bogatą ofertę kulinarną dla klientów biznesowych, a także zagwarantować zakwaterowanie dla uczestników kilkudniowych wydarzeń. Goście hotelowi mają możliwość korzystania ze wszelkich udogodnień i atrakcji, między innymi z bogatych pakietów SPA & wellness. Organizacja konferencji w Hotelu Skansen to gwarancja, że wydarzenie odbędzie się zgodnie z najlepszymi światowymi standardami i z pewnością będzie pozytywnie odebrane przez jego uczestników. Oferta hotelu jest bardzo elastyczna, można ją więc bez problemu dopasować do indywidualnych potrzeb.

Adres: ul. Gabriela Narutowicza 64, 09-200 Sierpc, tel. 24 235 61 25

3. Konferencje w Manor House SPA Pałac Odrowążów w Chlewiskach (mazowieckie)

onferencje w Manor House SPA Pałac Odrowążów w Chlewiskach
Konferencja do 100 km od Warszawy


Elegancki, ekskluzywny Pałac Odrowążów to unikalne miejsce na mapie ośrodków konferencyjnych. Pięciogwiazdkowy obiekt jest nowocześnie wyposażony i zapewnia organizację wydarzeń na światowym poziomie. W ofercie centrum konferencyjnego jest aż 10 sal o różnej powierzchni, w których można zorganizować zarówno dużą konferencję na kilkaset osób, jak i szkolenia, spotkania biznesowe, eventy czy wydarzenia kulturalne. Sale konferencyjne są jasne, przestronne, doskonale oświetlone i nagłośnione. Uczestnicy konferencji i szkoleń mają do dyspozycji wysokiej klasy sprzęty multimedialne i audiowizualne, a także dostęp do bezprzewodowego internetu.

Pałac Odrowążów posiada bogate zaplecze kulinarne oraz noclegowe. Jest możliwość zorganizowania poczęstunków kawowych, obiadów, kolacji i eleganckich bankietów, a uczestnicy kilkudniowych wydarzeń mają możliwość zakwaterowania w eleganckich i komfortowo urządzonych apartamentach. Jeśli dodamy do tego świetny dojazd, duży strzeżony parking oraz bardzo bogatą ofertę atrakcji, organizacja konferencji w Pałacu Odrowążów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych.

Adres: ul. Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska, tel. 628 70 61

1. Talaria Resort & Spa w Trojanowie

Talaria Resort & Spa w Trojanowie
Konferencja do 100 km od Warszawy


Hotel Talaria resort & Spa to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Obiekt łączy w sobie doskonałą przestrzeń do relaksu i wypoczynku z bogatą ofertą dla biznesu. Dzięki temu można tu zorganizować konferencję, szkolenie czy inne spotkanie biznesowe, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników. W ofercie dla biznesu hotel posiada cztery nowoczesne, przestronne i świetnie wyposażone sale konferencyjne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Wszystkie sale posiadają profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, a także mają na wyposażeniu bogaty pakiet urządzeń multimedialnych. Nowoczesne flipcharty, rzutniki, projektory i ekrany ułatwią poprowadzenie każdego spotkania.

Obiekt posiada świetne zaplecze kulinarne oraz noclegowe, jest więc możliwość przygotowania w nim nawet kilkudniowego wydarzenia połączonego z zakwaterowaniem uczestników. Do dyspozycji jest 68 miejsc noclegowych, hotelowa restauracja oraz bogaty pakiet usług dodatkowych, między innymi strefa relaksu i wellness. Hotelowa restauracja dba natomiast o profesjonalną oprawę gastronomiczną wszystkich wydarzeń. Przygotowuje eleganckie serwisy kawowe, poczęstunki, obiady, kolacje oraz wieczorne przyjęcia. W hotelu można organizować zarówno duże konferencje, jak i bardziej kameralne spotkania czy szkolenia firmowe. Wysoki poziom obsługi, elastyczna oferta oraz wiele dodatkowych atrakcji do wyboru to gwarancja pełnego sukcesu każdego zorganizowanego w hotelu wydarzenia.

2. Windsor Hotel w Serocku

Windsor Hotel w Serocku
Konferencja do 100 km od Warszawy


Oferta Windsor Hotel to propozycja dla organizatorów konferencji, którzy poszukują nie tylko eleganckiego i efektownego obiektu, ale również kompleksowej obsługi. Dużą zaletą obiektu jest niezwykła, pałacowa architektura, otoczenie dużego parku oraz bliskość jeziora. Dzięki temu konferencja z pewnością będzie posiadała wiele wartości dodanych. Hotel Windsor posiada ogromną ofertę dla klientów biznesowych, w której każdy z pewnością znajdzie coś na miarę swoich oczekiwań. Do dyspozycji organizatorów konferencji są aż 32 sale konferencyjne o zróżnicowanej wielkości. Największa z nich jest w stanie pomieścić nawet 1000 osób. Pozostałe przeznaczone są do organizacji zarówno dużych wydarzeń na kilkaset osób, jak i mniejszych spotkań czy szkoleń.

Wszystkie sale konferencyjne w Hotelu Windsor łączą w sobie eleganckie i stylowe wnętrze z nowoczesnym wyposażeniem. Sale są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie i nagłośnienie, a także nowoczesne urządzenia konferencyjne, jak rzutniki, projektory, ekrany oraz flipcharty. Organizatorzy konferencji w tak niezwykłych wnętrzach mogą również liczyć na profesjonalne wsparcie koordynatora, który zadba o dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik. Hotel Windsor ma świetne zaplecze gastronomiczne oraz noclegowe. Można w nim organizować nawet kilkudniowe wydarzenia połączone z nocowaniem uczestników oraz zapewnieniem im wielu dodatkowych atrakcji.

3. Hotel Lamberton Business & Conferences w Ożarowie Mazowieckim

Hotel Lamberton Business & Conferences w Ożarowie Mazowieckim
Konferencja do 100 km od Warszawy


Trzygwiazdkowy Hotel Lamberton posiada doskonałą ofertę zarówno dla gości indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych, poszukujących dobrego miejsca na organizację szkolenia, konferencji, eventu czy dowolnego wydarzenia branżowego. Wygodny dojazd i dobra komunikacja z warszawskimi lotniskami to możliwość zorganizowania tu wydarzenia nawet na międzynarodową skalę. W ofercie biznesowej Hotelu Lamberton znajdziemy 11 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni. Sale można dowolnie łączyć, zwiększając przez to przestrzeń konferencyjną. W obiekcie można organizować wydarzenia nawet na 300 osób. Wszystkie sale konferencyjne są nowocześnie zaprojektowane i wyposażone z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadają świetne nagłośnienie i oświetlenie, a także wszystkie niezbędne sprzęty konferencyjne. Do dyspozycji uczestników wydarzeń są między innymi rzutniki, projektory, flipcharty czy tablice multimedialne.

Hotel Lamberton zapewnia kompleksowe przygotowanie każdego wydarzenia branżowego, także kilkudniowego. Obiekt posiada sporo miejsc noclegowych w wygodnych i komfortowych apartamentach. O oprawę kulinarną wszystkich biznesowych wydarzeń dba natomiast hotelowa restauracja. Organizatorzy konferencji mogą zamówić zarówno drobne poczęstunki czy serwisy kawowe, jak i organizację obiadów, eleganckich bankietów czy wieczornych przyjęć. Niezwykłe położenie, bogata oferta dla biznesu oraz najwyższy poziom obsługi to gwarancja, że każda konferencja czy inne wydarzenie branżowe zorganizowane w Hotelu Lamberton z pewnością będą udane.

Pałac Rozalin
Adres: ul. Pałacowa 27, 05-831 Młochów Rozalin
Największa sala konferencyjna: 700
Liczba miejsc noclegowych: 40

Pałac Rozalin
Konferencja do 100 km od Warszawy


Pałac Rozalin to miejsce wyjątkowe, z bogatą historią i w doskonałej lokalizacji. Jeśli szukasz miejsca na spotkanie biznesowe, konferencje czy szkolenie z dala od zgiełku wielkiego miasta, obiekt z pewnością spełni oczekiwania. Niedaleko stąd do centrum stolicy, nie powinno więc być problemu z dojazdem. Pałacowe centrum konferencyjne oferuje możliwość wynajęcia jednej lub więcej z siedmiu sal, które są nowocześnie wyposażone i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających organizatorów. Sale mają klimatyzację, dobre nagłośnienie i oświetlenie, a uczestnicy konferencji mają do dyspozycji spory wybór urządzeń multimedialnych. Na terenie obiektu znajduje się dostęp do bezprzewodowego internetu. Pałac Rozalin posiada również doskonałej klasy restauracje, serwującej prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. W pałacu można organizować szkolenia, konferencje, a także eventy i imprezy integracyjne dla firm. To niezwykłe miejsce sprawi, że każde wydarzenie zrealizowane w takiej scenerii z pewnością pozostanie niezapomniane.


Hotel Afrodyta Business & Spa
Adres: Letniskowa 4a, 96-325 Radziejowice
Największa sala konferencyjna: 300
Liczba miejsc noclegowych: 140

Hotel Afrodyta Business & Spa
Konferencja do 100 km od Warszawy


Hotel Afrodyta znajduje się w dobrej lokalizacji niedaleko Warszawy. Można tu bezproblemowo dojechać ze stolicy, a jednocześnie wypocząć z dala od zgiełku wielkiego miasta. Hotel cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale również organizatorów wydarzeń branżowych. To dobre miejsce na szkolenie, konferencję, spotkanie biznesowe, event czy imprezę integracyjną. W hotelu znajdują się sale konferencyjne o różnej powierzchni, wśród których największa pomieści nawet 300 osób. Centrum konferencyjne jest klimatyzowane, nowocześnie wyposażone, a ustawienia w poszczególnych salach można zmieniać w zależności od potrzeb. Do dyspozycji uczestników spotkań jest dobry sprzęt multimedialny, nagłośnienie i oświetlenie, a także dostęp do bezprzewodowego internetu. W Hotelu Afrodyta działa elegancka restauracja, zapewniająca oprawę kulinarną imprez na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz miejsca na konferencję w niedalekiej odległości od stolicy, Hotel Afrodyta Business & Spa to oferta, która spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz pełną listę hoteli w których ofercie jest sala konferencyjno-szkoleniowa w województwie mazowieckim.

Zobacz także kameralne obiekty w województwie mazowieckim, które będą idealne na szkolenia i wyjazdy integracyjne.

Doskonale wyposażona baza konferencyjna w województwie mazowieckim oferuje wiele możliwości zarówno organizatorom wielkich konferencji na kilkaset osób, jak i bardziej kameralnych wydarzeń. Kameralną salę konferencyjną, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości, znajdziemy w hotelu SixtySix w Warszawie. Obiekt znajduje się w centrum stolicy w doskonałej lokalizacji i ze świetnym dojazdem. Hotel posiada jedną, niewielką salę konferencyjną na maksymalnie 20 osób. To doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, spotkania biznesowego czy niewielkiej konferencji. Sala posiada komfortowe, wygodne wyposażenie, świetne oświetlenie, klimatyzację, a także nowoczesny sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników wydarzeń organizowanych w hotelu SixtySix jest również bezprzewodowy internet, miejsca noclegowe oraz profesjonalne zaplecze kulinarne. Dzięki temu można mieć pewność, że każde wydarzenie będzie dopięte na ostatni guzik i dopasowane do indywidualnych potrzeb organizatorów.

sixtysix


Atrakcje w Warszawie dla uczestników konferencji

Warszawa i województwo mazowieckie to region, w którym jest sporo miejsc do zwiedzania i spędzania wolnego czasu. Uczestnicy konferencji organizowanych w stolicy i w województwie mazowieckim mogą po godzinach spędzić czas aktywnie i poznać wiele nowych miejsc. Najwięcej możliwości zwiedzania daje przede wszystkim stolica. Nawet jeśli ktoś jest w Warszawie po raz kolejny, z pewnością i tak znajdzie miejsca, w których jeszcze nie był. W stolicy warto zobaczyć przede wszystkim Stare Miasto, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta czy Pałac Kultury i Nauki. Można również wybrać się na spacer Krakowskim Przedmieściem, zajrzeć do którejś z urokliwych knajpek, odwiedzić jedno z wielu warszawskich muzeów, wybrać się do teatru czy na ciekawy koncert. Oferta kulturalna Warszawy jest niezwykle bogata, można więc po spotkaniach konferencyjnych spędzić czas na bardzo atrakcyjnych wydarzeniach. Wielbiciele spędzania czasu na świeżym powietrzu mogą natomiast wybrać się do łazienek Królewskich czy do Pałacu w Wilanowie, który jest otoczony niezwykłym parkiem.

Zaplecze konferencyjne w Warszawie i okolicach

Baza konferencyjna w stolicy jest doskonale rozwinięta i oferuje szeroki wybór sal konferencyjnych znajdujących się zarówno w centrum miasta, jak i nieco na obrzeżach, a także w podwarszawskich miejscowościach. Obiekty konferencyjne to najczęściej świetnie wyposażone hotele, które poza salami konferencyjnymi oferują również bazę noclegową i kulinarną. Można więc w takich miejscach organizować wydarzenia kilkudniowe. Hotele konferencyjne mają zwykle kilkanaście, a czasem jeszcze więcej sal konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, dzięki czemu każdy organizator może znaleźć takie wnętrza, które w stu procentach będą odpowiadać jego oczekiwaniom. Do wyboru są nowoczesne sale konferencyjne i klimatyczne, zabytkowe wnętrza. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z wielu hotelowych atrakcji, a w czasie wolnym z pewnością znajdą coś do zwiedzania w Warszawie i okolicach.
Data publikacji: 28.06.2021

Nasi partnerzy