img

Konferencja w Rzeszowie? Zapraszamy do Hotelu Bristol

www.bristol-rzeszow.pl

Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie to unikatowy obiekt łączący ze sobą zarówno tradycyjny staropolski styl jak również luksus w najdoskonalszym tego słowa wymiarze. Wnętrza hotelu przepełnione są akcentami folkowymi, floralami i podobnymi, jednak jakość wykonania oraz wykorzystane materiały stoją na najwyższym poziomie.

hotel_bristol_rzeszow

Rzeszowski Hotel Bristol to łącznie 73 pokoje, 6 sal konferencyjnych oraz 3 całkowicie różne i niezależne od siebie restauracje. Łącznie na spotkania biznesowe Bristol Tradition & Luxury w salach konferencyjnych jest w stanie przyjąć ponad 700 osób.

Nasze restauracje posiadają łącznie ponad 450 miejsc siedzących

Bristol Tradition and Luxury to bogate doświadczenie w organizacji konferencji, eventów, wesel oraz wielu znaczących wydarzeń.

Nasza ponad 50 osobowa załoga od momentu istnienia hotelu zorganizowała ponad 260 różnych spotkań biznesowych w tym konferencje medyczne, barbórkę, spotkania deweloperskie, wystawy sztuki oraz spotkania tematyczne.

Sala Polska to największa w Rzeszowie, mieszcząca ponad 400 osób oraz dysponująca najwyższej jakości nagłośnieniem i multimediami sala konferencyjna.

Sufit na wysokości ponad 10 m pozwala na przygotowanie widowiskowego oświetlenia jak również jedyne w swoim rodzaju dekoracje.

Zapraszamy!

Jeśli chcesz zapoznać się z pełną listą 87 obiektów posiadających sale konferencyjne w województwie podkarpackim kliknij tutaj. Podkarpacie to region bardzo bogaty w tereny zielone i piękną, zabytkową architekturę.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia tej pięknej okolicy.

rynek_krosno

bieszczady

Data publikacji: 30.11.2016

Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

Nasi partnerzy