img

Konferencja w Rzeszowie? Zapraszamy do Hotelu Bristol

Spis treści

  hotel_bristol_rzeszow

  Rzeszowski Hotel Bristol to łącznie 73 pokoje, 6 sal konferencyjnych oraz 3 całkowicie różne i niezależne od siebie restauracje. Łącznie na spotkania biznesowe Bristol Tradition & Luxury w salach konferencyjnych jest w stanie przyjąć ponad 700 osób. Nasze restauracje posiadają łącznie ponad 450 miejsc siedzących Bristol Tradition and Luxury to bogate doświadczenie w organizacji konferencji, eventów, wesel oraz wielu znaczących wydarzeń.

  Nasza ponad 50 osobowa załoga od momentu istnienia hotelu zorganizowała ponad 260 różnych spotkań biznesowych w tym konferencje medyczne, barbórkę, spotkania deweloperskie, wystawy sztuki oraz spotkania tematyczne. Sala Polska to największa w Rzeszowie, mieszcząca ponad 400 osób oraz dysponująca najwyższej jakości nagłośnieniem i multimediami sala konferencyjna. Sufit na wysokości ponad 10 m pozwala na przygotowanie widowiskowego oświetlenia jak również jedyne w swoim rodzaju dekoracje. Zapraszamy! Jeśli chcesz zapoznać się z pełną listą 87 obiektów posiadających sale konferencyjne w województwie podkarpackim kliknij tutaj.

  Podkarpacie to region bardzo bogaty w tereny zielone i piękną, zabytkową architekturę. Poniżej przedstawiamy zdjęcia tej pięknej okolicy.

  rynek_krosno

  bieszczady


  Data publikacji: 30.11.2016

  Najnowsze newsy branżowe - podkarpackie

  Nasi partnerzy

  Hotel Gołebiewski
  Copernicus Toruń
  BCC Events Pałac Lubomirskich
  ArtHotel Stalowa52
  Qubus Hotel Wrocław
  img
  EB_logo
  Everitum_logo
  Media_Solutions_Group_logo
  Wykładnia.pl logo
  Agencja Mpower
  Elite Music dostawca usług eventowych
  JC tłumaczenia logo
  Wykładnia.pl logo
  Back to Top