img

Konferencje na Ochocie w Warszawie

Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie obiekty konferencyjne, znajdujące się w dzielnicy Ochota w Warszawie, zobacz ponad 20 obiektów konferencyjnych na Ochocie w Warszawie. Jeśli chcesz obejrzeć inne  obiekty konferencyjne w woj. mazowieckiem, spełniające te kryteria zobacz obiekty konferencyjne na Mazowszu.

Zobacz również: Obiekty konferencyjne w centrum Warszawy.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze obiekty konferencyjne w dzielnicy Ochota w Warszawie:

 

1. Golden Floor Plaza

Dane teleadresowe:
Al. Jerozolimskie 123 A 02-017 Warszawa
tel. 22 669 21 19
Największa sala konferencyjna: 150 osób
Liczba sal: 38
Zobacz więcej: Konferencje w Golden Floor Plaza lub Golden Floor Plaza - sale konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Golden Floor Plaza to doskonałe centrum konferencyjne w samym sercu Warszawy. Można tu zorganizować idealne spotkanie biznesowe, konferencje, szkolenia oraz zjazdy czy eventy. Do dyspozycji gości jest 38 sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z nich mieści 150 osób i znajduje się na 15 piętrze. Reszta pomieszczeń została rozmieszczona na 14, 22 i 26 piętrze.

Wszystkie sale posiadają wysoki standard wykończenia. Wyposażone są w nowoczesny sprzęt konferencyjny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja idealna na cieplejsze dni.

Centrum dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powierzchnia restauracyjna daje możliwość zorganizowania cateringu podczas wydarzeń. Przy budynku zlokalizowany jest nowoczesny parking podziemny.

 

2. Ibis Warszawa Reduta***

Dane teleadresowe:
ul. Bitwy Warszawskiej 16 02-366 Warszawa
tel. 22 572 25 00
Największa sala konferencyjna: 50 osób
Liczba sal: 3
Zobacz więcej: Konferencje w Ibis Warszawa Reduta.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Ibis Warszawa Reduta to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, a także idealna lokalizacja zarówno dla gości biznesowych jak i indywidualnych. Hotel znajduje się w centrum miasta w pobliżu lotniska Okęcie i Dworca PKP.

Przestrzeń konferencyjna składa się z trzech sal konferencyjnych z wyposażeniem: projektor, ekran, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Każde ze spotkań odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba wykwalifikowany personel. Hotel oferuje także przerwy kawowe oraz catering wraz z obiadem bufetowym.

Dodatkowym atutem hotelu są nowoczesne, eleganckie, klimatyzowane pokoje dla gości oraz Restauracja Ibis Kitchen dająca możliwość skomponowania samodzielnego dania. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości.

 

3. Centrum Konferencyjne IBIB PAN

Dane teleadresowe:
ul. Ks. Trojdena 4, 02-109 Warszawa
tel. (0-22) 668-50-17
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba sal: 6
Zobacz więcej: Konferencje w IBIB PAN lub Sale konferencyjne IBIB PAN.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Centrum Konferencyjne IBIB PAN to doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych. Przestrzeń konferencyjna tworzy 6 przestronnych, komfortowych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa sala mieści 800 uczestników spotkania.

Sale posiadają wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie. Wszystko to pozwala przeprowadzić pokazy i prezentacje na najwyższym poziomie. W przestronnej Sali Wystawowej o powierzchni 300 m2 organizowane są przerwy kawowe oraz catering dla gości.

W mniejszych salach mieszczących 8 osób warto przeprowadzić rozmowy integracyjne bądź negocjacje. Personel służy pomocą techniczną podczas każdego wydarzenia. Dba on o indywidualne potrzeby klienta. Goście mogą także liczyć na szeroki wachlarz usług dodatkowych. Własny parking zachęca do odwiedzin wielu gości biznesowych. 

 

4. Hotel Marriott Warszawa***** 

Dane teleadresowe:
Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa
tel. 22 630 63 06
Największa sala: 700 osób
Liczba sal: 25
Ilość miejsc noclegowych: 1036
Zobacz więcej: Konferencje w Hotel Marriott Warszawa.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Warszawa Marriott Hotel do elegancki hotel znajdujący się w centrum Warszawy. Jest to doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Do dyspozycji gości oddaje on 25 przestronnych sal konferencyjno-szkoleniowych.

Pomieszczenia posiadaj nowoczesne wyposażenie audiowizualne: rzutniki, projektory, ekrany, flipcharty, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Sale posiadaj dostęp do światła dziennego oraz całkowite zaciemnienie, które idealne nadaje się na pokazy bądź projekcje.

Dodatkowym atutem jest klimatyzacja doskonała na cieplejsze dni. Hotel zapewnia również inne udogodnienia takie jak: catering, lunche, uroczyste kolekcje, przerwy kawowe czy bankiet. Każde spotkanie jest przygotowywane w najwyższym standardzie usług. 

 

5. Euro Centrum Konferencyjne

Dane teleadresowe:
Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
tel. 22 202 63 61, 22 202 63 96
Największa sala: 80 osób
Liczba sal: 4
Zobacz więcej: Sale konferencyjne - EuroCentrum Konferencyjne  lub Konferencje w EuroCentrum Konferencyjne.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

EuroCentrum Konferencyjne w Warszawie to biurowiec zlokalizowany w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich. Jest doskonale skomunikowany. Łatwo do niego trafić. Obiekt posiada doskonałe zaplecze do organizacji spotkań biznesowych.

Do dyspozycji są cztery sale konferencyjno-szkoleniowe z wyposażeniem, nagłośnieniem, dostępem do Internetu. Największa sala mieści 80 osób. Pomieszczenia możemy ze sobą łączyć, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń na 220 osób.

Dodatkowym atutem sal jest sterowana klimatyzacja oraz możliwość zaciemnienia pomieszczenia. Centrum oferuje także dodatkowe usługi takie jak catering czy przerwy kawowe dla gości. Doświadczony personel dokłada wszelki starań, aby każde wydarzenie było jak najbardziej profesjonalne. 

 

6. Hotel Radisson Blu Sobieski****

Dane teleadresowe:
Plac Artura Zawiszy 1, 02-025 Warszawa
tel. 22 579 10 00
Największa sala: 600 osób
Liczba sal: 18
Ilość miejsc noclegowych: 800
Zobacz więcej: Konferencje w Radisson Blu Sobieski Hotel.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Radisson Blu Sobieski położony jest w dogodnej lokalizacji, w centrum Warszawy. Jest doskonałym miejsce oferującym, elastyczne, nowoczesne zaplecze konferencyjne i bankietowe w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu.

Przestrzeń konferencyjną tworzy osiemnaście przestronnych, komfortowych sal. Największa z nich mieści 600 osób. Goście maja dostęp do nowoczesnego sprzętu, nagłośnienie, Internetu oraz klimatyzacji. Dodatkowo hotel oferuje usługi cateringowe.

Każde ze spotkań odbywa się według indywidualnych potrzeb klienta. Wykwalifikowany personel służy pomocą podczas każdego wydarzenia. Wszystko odbywa się profesjonalnie, efektywnie i z sukcesem. Na terenie hotelu znajduje się przestronny parking dla gości. W okolicy znajduje się wiele ciekawych restauracji


Data publikacji: 07.03.2023

Nasi partnerzy