img

Konferencje połączone z piknikiem w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje połączone z piknikiem w górach:

 

Hotel na Błoniach

Dane teleadresowe:
Ul. Pocztowa 39 43-300 Bielsko- Biała
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Ten położony wśród lasów hotel to doskonałe miejsce do zorganizowania imprez rodzinnych, ale także szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych. Dobra lokalizacja sprawia, że wielu z klientów biznesowych wybiera nasz hotel, jeśli planuje szkolenia w swoich firmach lub konferencje.

Hotel na Błoniach oferuje trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne. Najmniejsza przeznaczona na kameralne spotkania dostosowana jest dla ok. 30 osób. Największa z sal to ideale rozwiązanie na bankiet czy konferencje dla nawet 300 osób. W hotelu znajdują się przytulne, nowoczesne pokoje, w których nocleg znajdzie aż 100 gości. Restauracja hotelowa oferuje dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej.

W pobliżu obiektu znajdziemy liczne atrakcje, a wśród nich wyciągi narciarskie, kolejki linowe, ośrodek narciarski Skrzyczne oraz jeziora: Międzybrodzkie i Żywieckie. Najbliższe lotnisko oddalone jest od hotelu o ok. 70 km. Klimatyczne i urokliwe miejsce do organizowania konferencji, jak i imprez rodzinnych.

Zobacz Prezentację Hotelu na Błoniach na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu na Błoniach, by poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.

 
Hotel Nowy Dwór

Dane teleadresowe:
Ul. Świlcza 146E 36-072 Rzeszów
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 150

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Nowy Dwór znajduje się niedaleko Rzeszowa. To doskonałe miejsce do prowadzenia eventów, organizacji kongresów, szkoleń czy też innych spotkań biznesowych. Wśród 7 sal konferencyjnych, jakie znajdują się w obiekcie, największa nich jest przystosowana dla 300 osób, przy odpowiedniej aranżacji stołów oraz krzeseł.

Wszystkie sale zostały wyposażone w profesjonalny sprzęt audio. W Hotelu znajduje się 150 miejsc noclegowych dla przybyłych gości. Pokoje zostały urządzone komfortowo i znajduje się nich wszystko, co niezbędne do odpoczynku po dniu pełnym wyzwań. Hotelowa restauracja natomiast oferuje Państwu dania kuchni regionalnej, tradycyjne polskie smaki, jak i nowości inspirowane zagraniczną kuchnią.

Dla gości w ofercie hotelu polecamy bogate zaplecze zabiegów w SPA. W strefie relaksu znajdą Państwo również basen, jacuzzi oraz saunę. Dla pasjonatów sportów siłowych polecamy zajęcia fitness lub na siłowni. Dla uczestników szkoleń możemy zaproponować drewnianą chatę z altaną, w której z powodzeniem można zorganizować grilla

Zobacz Prezentację Hotelu Nowy Dwór na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Nowy Dwór, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Hotel Czarny Potok

Dane teleadresowe:
Ul. Czarny Potok 65 33-380 Krynica- Zdrój
Największa sala konferencyjna: 310 osób
Liczba miejsc noclegowych: 465

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Czarny Potok położony jest w malowniczym i pięknym miejscu, jakim jest otoczenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. To wyjątkowe miejsce w Krynicy-Zdroju z pewnością nadaje się do zorganizowania wszelkiego rodzaju szkoleń, spotkań biznesowych, eventów oraz konferencji. Nowoczesne wyposażenie trzech sal konferencyjnych jest idealnym rozwiązaniem przy wszelkiego rodzaju większych wydarzeniach.

Dzięki systemowi modułowemu zastosowanemu w obiekcie możemy podzielić nasze przestrzenie dla spotkań bardziej kameralnych. Na terenie hotelu znajdą Państwo aż trzy restauracje oferujące dania kuchni polskiej oraz europejskiej. Bogate menu z pewnością spełni oczekiwania naszych gości i przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym smakoszom.

W czasie wolnym hotel zapewnia gościom wiele atrakcji rekreacyjnych. To między innymi zajęcia na polu golfowym oraz gra w kręgle. Istnieje także możliwość skorzystania z siłowni oraz basenu. Miejsce w sam raz dla pieszych wycieczek po dniu spędzonym na szkoleniach lub konferencji.

Zobacz Prezentację Hotelu Czarny Potok na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Czarny Potok, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 10.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo