img

Konferencje powyżej 500 osób na Mazurach

Aby zobaczyć pełną bazę obiektów konferencyjnych na Mazurach wejdź na - Konferencje na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach.

Konferencje powyżej 500 osób na Mazurach:

 

1. Mazurski Raj Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Piaski 5
12-220 Ruciane-Nida
tel. 503 412 955
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 355

1. Mazurski Raj Hotel
1. Mazurski Raj Hotel

Mazurski Raj Hotel w Ruciane-Nida to świetna propozycja dla gości, którzy mają zamiar zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie lub imprezę integracyjną. Na terenie obiektu znajduje się 6 sal w głównym budynku hotelowym. W salach znajduje się dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia pomieszczeń, które są także klimatyzowane.

Do dyspozycji gości oddany jest także dostęp do Internetu oraz nagłośnienie sufitowe. Nie brakuje także projektora i flipcharta oraz miksera audio. Położenie hotelu w samym centrum Parku Krajobrazowego zapewnia spokój i piękne widoki podczas spotkań biznesowych. Mazurski Raj Hotel w Ruciane-Nida to idealna propozycja także do zorganizowania spotkań na większą skalę z zagranicznymi gośćmi.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mazurski Raj Hotel / Centrum konferencyjno-bankietowe w Hotelu Mazurski Raj

 

2. Omega Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Sielska 4a
10-802 Olsztyn
tel. 89 522 05 55
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220

2. Omega Hotel
2. Omega Hotel

Omega Hotel w Olsztynie to idealne miejsce do zorganizowania zarówno małego spotkania biznesowego, jak i większej konferencji., Obiekt idealnie sprawdzi się także jako miejsce na imprezy integracyjne, czy posiedzenia.

Do dyspozycji gości oddano 7 sal konferencyjnych, z których najmniejsza pomieści już 12 osób, a największa łączona aż 580. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość skorzystania z Internetu. Do dyspozycji gości dostępne są także ekran, flipchart, nagłośnienie z mikrofonami oraz projektor. W pomieszczeniach jest także nagłośnienie sufitowe. Sale posiadają naturalne oświetlenie z możliwością ich zaciemnienia.

Atutem jest także dostępność przeszkolonego personelu Omega Hotel w Olsztynie podczas całego spotkania. W tym miejscu istnieje także możliwość zorganizowania przerw lunchowych lub uroczystych kolacji biznesowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Omega / Oferta konferencyjna Omega Hotel

 

3. Hotel Anders

Dane teleadresowe:
ul. Spacerowa 2, 14-133 Stare Jabłonki
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 350

3. Hotel Anders
3. Hotel Anders

Hotel Anders jest zlokalizowany w Starych Jabłonkach, w zachodniej części Mazur. Idealne miejsce do zorganizowania dużej konferencji. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 10 km od Ostródy, w pobliżu drogi ekspresowej S7 na sympozja przybywają goście z różnych stron kraju, a często nawet Europy. Hotel oferuje 7 nowoczesnych sal konferencyjnych, w każdej z nich znajduje się flipchart, ekran, projektor.

Posiadają one dostęp do światła dziennego oraz Internetu. Udostępniane są trzy klimatyzowane Sale Kongresowe od 100 do 150 osób w układzie kinowym. Pomieszczenia te można ze sobą połączyć, dzięki czemu można uzyskać przestrzeń nawet dla 500 gości. Uczestnicy konferencji mogą zostać zakwaterowani w pokojach jedno- i dwuosobowych, typu studio i apartamentach, łącznie obiekt ten może pomieścić 350 osób.

Wyśmienity, wspaniale podany posiłek można zjeść w hotelowej restauracji. Po konferencji do aktywnego wypoczynku zachęcają 4 korty tenisowe, 3 boiska sportowe, kręgle, squash lub bilard. Osoby szukające spokoju mogą zrelaksować się z strefie SPA lub skorzystać z jacuzzi, sauny, basenu lub pospacerować po pięknej, malowniczej okolicy. 

Zobacz więcej: Hotel Anders - strona firmowa


 

4. Hotel Mrągowo Resort & Spa

Dane teleadresowe:
ul. Giżycka 6, 11-700 Mrągowo
Największa sala konferencyjna: 500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 800

4. Hotel Mrągowo Resort & Spa
4. Hotel Mrągowo Resort & Spa

Hotel Mrągowo Resort & Spa znajduje się w Mrągowie, zaledwie 100 m od Amfiteatru, tuż nad brzegiem jeziora Czos. Jest to doskonałe miejsce do zorganizowania eventów branżowych oraz międzynarodowych konferencji. Do dyspozycji gości jest 8 klimatyzowanych, wielofunkcyjnych sal, w których największa pomieści nawet 500 osób. Każda z nich wyposażona jest w doskonały sprzęt audiowizualny.

Przybyłych gości można zakwaterować w 212 klimatyzowanych pokojach typu Standard i Superior oraz 10 domkach typu bungalow. 3 pokoje dostosowane są dla osób niepełnosprawnych. Pokoje są w pełni wyposażone, w każdym z nich jest łazienka, telefon, TV, Internet. Dania kuchni polskiej i europejskiej serwowane są w hotelowej restauracji Krutynia & Bełdany, dzięki czemu nie trzeba szukać innej miejscówki, by zjeść ciepły posiłek podczas wyjazdu.

Po dniu pełnym wrażeń można odprężyć się w SPA. Do dyspozycji gości jest nowoczesna strefa basenowa, gdzie można popływać w basenie, skorzystać z hydromasażu lub zrelaksować się w saunie suchej, parowej lub jacuzzi. Czas aktywnie można spędzić na jednym z 9 kortów tenisowych oraz zewnętrznej siłowni.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotel Mrągowo Leisure & Spa salekonferencyjne.pl / Hotel Mrągowo Leisure & Spa - strona firmowa 


 

5. Hotel Mikołajki Leisure & Spa

Dane teleadresowe:
Aleja Spacerowa – Ptasia Wyspa, 11-730 Mikołajki
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba miejsc noclegowych: 210

5. Hotel Mikołajki Leisure & Spa
5. Hotel Mikołajki Leisure & Spa

Nowoczesny, pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki Leisure & Spa położony jest na Mazurach w malowniczej miejscowości Mikołajki. Część noclegowo-wypoczynkowa usytuowana jest na Ptasiej Wyspie, natomiast konferencyjno-bankietowa na Półwyspie przy jeziorze Mikołajskim. Obiekt dysponuje 3 eleganckimi, doskonale urządzonymi salami, gdzie podczas eventów branżowych czy konferencji może przebywać nawet 580 osób.

Pomieszczenia te są klimatyzowane, doskonale wyposażone w świetny sprzęt konferencyjny. Poszczególne sale można łączyć w dowolny sposób wedle życzenia. Przybyli goście mogą zostać zakwaterowani w 100 klimatyzowanych pokojach, apartamentach i penthouse. Pokoje są doskonale wyposażone, w każdym z nich jest dostęp do Internetu. Smaczny posiłek można zjeść w hotelowej restauracji New Island lub Yachtova, w których serwowane są dania kuchni europejskiej z regionalnymi akcentami.

Po konferencji można zrelaksować się w strefie SPA & Wellness Decus Aquae. Obiekt ten znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 23 km od Mrągowa i 67 km od Lotniska Szymany (Port Lotniczy Olsztyn – Mazury) oraz w pobliżu licznych dróg krajowych, dzięki którym można do hotelu dotrzeć z różnych stron kraju.   

Zobacz więcej: Hotel Mikołajki Leisure & Spa - strona firmowa


Data publikacji: 24.05.2024

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top