img

Konferencje powyżej 500 osób na Mazurach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach

Konferencje powyżej 500 osób na Mazurach:

 

1. Nida

Mazurski Raj Hotel

Dane teleadresowe:

ul. Piaski 5
12-220 Ruciane-Nida
tel. 503 412 955
Największa sala konferencyjna: 550 osób
Liczba miejsc noclegowych: 355

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mazurski Raj Hotel w Ruciane-Nida to świetna propozycja dla gości, którzy mają zamiar zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, posiedzenie lub imprezę integracyjną. Na terenie obiektu znajduje się 6 sal w głównym budynku hotelowym. W salach znajduje się dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia pomieszczeń, które są także klimatyzowane.

Do dyspozycji gości oddany jest także dostęp do Internetu oraz nagłośnienie sufitowe. Nie brakuje także projektora i flipcharta oraz miksera audio. Położenie hotelu w samym centrum Parku Krajobrazowego zapewnia spokój i piękne widoki podczas spotkań biznesowych. Mazurski Raj Hotel w Ruciane-Nida to idealna propozycja także do zorganizowania spotkań na większą skalę z zagranicznymi gośćmi.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mazurski Raj Hotel / Centrum konferencyjno-bankietowe w Hotelu Mazurski Raj

 

2. Olsztyn

Omega Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Sielska 4a
10-802 Olsztyn
tel. 89 522 05 55
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba miejsc noclegowych: 220

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Omega Hotel w Olsztynie to idealne miejsce do zorganizowania zarówno małego spotkania biznesowego, jak i większej konferencji., Obiekt idealnie sprawdzi się także jako miejsce na imprezy integracyjne, czy posiedzenia.

Do dyspozycji gości oddano 7 sal konferencyjnych, z których najmniejsza pomieści już 12 osób, a największa łączona aż 580. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość skorzystania z Internetu. Do dyspozycji gości dostępne są także ekran, flipchart, nagłośnienie z mikrofonami oraz projektor. W pomieszczeniach jest także nagłośnienie sufitowe. Sale posiadają naturalne oświetlenie z możliwością ich zaciemnienia.

Atutem jest także dostępność przeszkolonego personelu Omega Hotel w Olsztynie podczas całego spotkania. W tym miejscu istnieje także możliwość zorganizowania przerw lunchowych lub uroczystych kolacji biznesowych.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Omega / Oferta konferencyjna Omega Hotel


Data publikacji: 01.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo