img

Konferencje w 3 gwiazdkowych hotelach w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w 3 gwiazdkowych hotelach w górach:

 

Hotel Dziki Potok

Dane teleadresowe:
ul. Myśliwska 22, 58-540 Karpacz
Telefon: 75 761 64 78
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 114

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Dziki Potok to miejsce idealne do pracy i wypoczynku. Karpacz, gdzie się znajduje to jedno z chętniej wybieranych miast na krótkie wypady i dłuższy urlop. W otoczeniu takich widoków czas płynie zdecydowanie szybciej. To świetna opcja na połączenie konferencji czy szkolenia z późniejszą integracją.

W tym hotelu są 4 sale konferencyjne dla 30-120 osób. Dzięki temu można zorganizować mniejsze szkolenia, ale też liczniejsze seminaria czy wykłady. Sale posiadają nowoczesne zaplecze techniczne, warto także skorzystać z cateringu i bufetu kawowego. Na terenie całego hotelu goście mogą korzystać z internetu bezprzewodowego. W tym hotelu jest także baza noclegowa, która składa się z 53 pokoi i apartamentów.

W pokojach poza miejscem do wypoczynku jest także miejsce do pracy. W łazienkach czekają kosmetyki i zestawy ręczników. W apartamentach jest także taras i wanna. Odpocząć można też w strefie relaksu, gdzie jest sauna i coraz popularniejsza grota solna. Zimą to też świetne miejsce do jazdy na nartach.

Zobacz więcej: Prezentacja hotelu Dziki Potok Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Dziki Potok

 

Hotel Skalite

Dane teleadresowe:
ul. Krokusów 4, 43-370 Szczyrk
Telefon: +48 33 817 91 45
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 140

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Skalite w Szczyrku posiada bardzo dobre zaplecze konferencyjne, co sprawia, że to doskonałe miejsce na warsztaty, spotkania biznesowy, prelekcje i inne wydarzenia. Są tu cztery sale przeznaczone dla 30-120 osób. Każdą z nich można dowolnie konfigurować pod kątem układu stołów i krzeseł. Sale posiadają zaplecze techniczne - są tu sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. Sale są utrzymane w eleganckim wystroju.

Na terenie hotelu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. W tym hoteli warto też skorzystać z noclegu. Pokoje są bardzo elegancko urządzone i jest w nich wiele udogodnień. Dodatkowo jest tu też pokój typu studnio, idealny dla rodzin z dziećmi czy podczas dłuższego wypoczynku. Po samym wydarzeniu warto urządzić kolację biznesową, a miejscem idealnym jest restauracja Dobra Karma, podawane są tam dania regionalne.

Goście bardzo chwalą także smaczne i różnorodne śniadania, jakie są tu serwowane, Klub Hotelowe to miejsce dobre do rozrywki. Można tu zagrać w bilard czy delektować się wyselekcjonowanymi alkoholami, W samym hotelu działa także strefa Spa. Strefa basenowa o doskonałe miejsce do relaksu po całym dniu. Można tez skorzystać z wielu dostępnych tu zabiegów.

Zobacz więcej: Prezentacja Hotelu Skalite Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Skalite

 

Hotel Logos

Dane teleadresowe
ul. Grunwaldzka 10, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 54 pokoje

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Logos jest położony w cichej i spokojnej dzielnicy Zakopanego. Dzięki temu przyjeżdżając tu nawet w sezonie, każdy znajdzie chwilę spokoju dla siebie. To dobre miejsce nie tylko do wypoczynku, ale także na wyjazd służbowy. W tym obiekcie znajdują się dwie bardzo dobrze przygotowane sale, które mogą pomieścić do 300 osób. Sale są wyposażone w ekran, projektor, nagłośnienie, flipcharty.

Dodatkowo oferowany jest tu szereg usług w postaci np. Wycieczek zorganizowanych, które sprawią, że poza pracą będzie też okazja na rekreację. Nocleg w miejscu gdzie odbywają się konferencje czy szkolenia to zawsze dobry wybór. W tym hotelu do dyspozycji gości są pokoje 1,2 i 3 osobowe, a także apartamenty. Wszystkie z nich są przestronne i zawierają takie udogodnienia jak: zestawy do parzenia kawy i herbaty, tv, internet. Jest w nich także miejsce do pracy.

Z kolei w łazience czekają kosmetyki i ręczniki. W hotelowej restauracji podawane są niesamowite dania, to też dobre miejsce na wieczór z uczestnikami wydarzenia firmowego. Hotel jest dobrze zlokalizowany, można z niego dojść spacerem na Krupówki.

Zobacz więcej: Prezentacja hotelu Logos Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Logos


Data publikacji: 06.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo