img

Konferencje w 4 gwiazdkowych hotelach w górach

Polskie pasma górskie to miejsca niezwykle urokliwe. W ich okolicach znajduje się wiele hoteli, pensjonatów lub willi, gdzie nie tylko można wypocząć, ale także zorganizować różnego rodzaju eventy. Jeśli chcesz sprawdzić je wszystkie, zobacz obiekty konferencyjne w górach. Polecamy również sprawdzić hotele konferencyjne w Zakopanem.

Konferencje w 4 gwiazdkowych hotelach w górach:

 

1. Hotel Bania Thermal****

Dane teleadresowe:
ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska (Tatry)
Kontakt: +48 18 534 43 70
Największa sala konferencyjna: 430 osób
Liczba miejsc noclegowych: 759
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Bania Thermal.

1. Hotel Bania Thermal****
1. Hotel Bania Thermal****

Hotel Bania to wyjątkowy obiekt, w którym nie można się nudzić. Świetne zaplecze gastronomiczne oraz rozrywkowe sprawiają, że pobyt tu każdy dobrze wspomina. Na gości czeka ok. 800 miejsc noclegowych, a pokoje zostały wyposażone w liczne udogodnienia.

Szeroka oferta konferencyjna przyciąga wielu podróżujących biznesowo. Jest tu 18 nowoczesnych sal, a każda posiada świetne zaplecze multimedialne. Największa z nich pozwala na organizację eventów do 430 osób. Podczas wydarzeń zapewniona jest pełna obsługa cateringowa.

A w wolnym czasie można relaksować się w kompleksie basenów termalnych i korzystać z licznych wodnych atrakcji.

 

2. Hotel Arłamów****

Dane teleadresowe:
Arłamów 1, 38-700 Arłamów (Bieszczady)
Kontakt: 13 443 10 19
Największa sala konferencyjna: 1500 osób
Liczba miejsc noclegowych: 508
Zobacz więcej: Hotel Arłamów - Konferencje.

2. Hotel Arłamów****
2. Hotel Arłamów****

Tego hotelu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To zapowiedź luksusowego pobytu na najwyższym poziomie. Część biznesowa to kompleks składający się z 10 sal, które można ze sobą łączyć. Dzięki temu można tu organizować szkolenia czy warsztaty, ale też gale czy bankiety dla nawet 1500 osób.

Sale mają dostęp do sporego foyer, które doskonale nadaje się na serwis kawowy z przekąskami. W hotelu działa kilka barów i restauracji. Coś dla siebie znajdą tu zarówno kuchni polskiej, jak i śródziemnomorskiej.

A w night clubie serwowane są alkohole z całego świata. Poza doskonałą częścią noclegową, jest tu też 3 piętrowa strefa Spa, gdzie można zaznać prawdziwego relaksu.

 

3. Hotel Czarny Potok Resort Spa Conference****

Dane teleadresowe:
Czarny Potok 65 33-380 Krynica Zdrój (Beskid Sądecki)
Kontakt: +48 18 530 30 00
Największa sala konferencyjna: 310 osób
Liczba miejsc noclegowych: 594
Zobacz więcej: Hotel Czarny Potok Resort Spa - Konferencje.

3. Hotel Czarny Potok Resort Spa Conference****
3. Hotel Czarny Potok Resort Spa Conference****

Hotel Czarny Potok w Krynicy Zdroju położony jest w malowniczej okolicy gór i zieleni. To największe i najnowocześniejsze Centrum Konferencyjne składające się z trzech modułowych sal konferencyjno-szkoleniowych. Największa z sal może zmieścić 310 uczestników wydarzenia.

Do dyspozycji gości jest także klub muzyczny idealny na duże, widowiskowe spotkanie konferencyjne. Pomieszczenia wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny i audiowizualnym wraz nagłośnieniem oraz Internetem.

W części restauracyjnej goście mogą skorzystać z oferty cateringowej, przerw kawowych, uroczystych kolacji czy bankietów. Duży, zielony teren zachęca do imprez na świeżym powietrzu oraz gier plenerowych. Goście mogą liczyć na pomoc techniczna podczas spotkań.

 

4. Młyn Jacka Hotel & Spa****

Dane teleadresowe:
Jaroszewice 234 34-100 Wadowice (Beskid Mały)
Kontakt: 33 873 40 80
Największa sala konferencyjna: 220 osób
Liczba miejsc noclegowych: 137
Zobacz więcej: Młyn Jacka Hotel & Spa - Konferencje.

4. Młyn Jacka Hotel & Spa****
4. Młyn Jacka Hotel & Spa****

Młyn Jacka Hotel & Spa położny jest we wsi Jaroszewice niedaleko Wadowic. Jest to doskonałe miejsce do odpoczynku oraz idealnego spotkania biznesowego. Przestrzeń konferencyjna składa się z pięciu przestronnych, funkcjonalnych sal konferencyjnych.

Wszystkie posiadają profesjonalne, nowoczesne wyposażenie multimedialne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa z sala mieści 220 osób. Dzięki ścianom mobilnym istniej możliwość łączenia pomieszczeń, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większą przestrzeń do udanego wydarzenia.

Spotkania organizowane są według indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo goście mogą skorzystać z restauracji hotelowej oraz Zakątka Grillowego gdzie warto zorganizować imprezy plenerowe i firmowe. Gwarantuje ona udaną zabawę na 200 osób.

 

5. Grand Hotel Stamary Wellness & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Kościuszki 19, 34-500 Zakopane (Tatry)
Kontakt: 18 202 45 10
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100
Zobacz więcej:Grand Hotel Stamary Wellness i Spa - Konferencje.

5. Grand Hotel Stamary Wellness & Spa****
5. Grand Hotel Stamary Wellness & Spa****

Grand Hotel Stamary Wellness i Spa to elegancki hotel zlokalizowany w centrum Zakopanego. Jest to idealne miejsce na wypoczynek. Z racji lokalizacji jest to także idealny obiekt na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponuje trzema przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi.  

Największa sala jest w stanie pomieścić 180 uczestników spotkania. Sale posiadają funkcjonalne i profesjonalne wyposażenie audiowizualne. Na wyposażeniu znajdują się: projektor, flipchart, wbudowany ekran, tablica, scena i podest, nagłośnienie oraz możliwość zaciemniana sali, a także dostęp do Internetu. Wszystkie sale są klimatyzowane sprawia, iż spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Podczas spotkania istnieje możliwość skorzystania z usług cateringowych. Każde spotkanie przygotowane jest z największą staranności i według indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowym autem hotelu jest wypoczynek w przytulnych i komfortowych pokojach oraz apartamentach na czterech kondygnacjach. Szeroka oferta zapewni miejsce do pracy i relaksu.

 

6. Blue Mountain Resort****

Dane teleadresowe:
ul. 1 Maja 51, 58-580 Szklarska Poręba (Karkonosze)
Kontakt: 75 619 93 99
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 1000
Zobacz więcej: Konferencje w Blue Mountain Resort.

6. Blue Mountain Resort****
6. Blue Mountain Resort****

Blue Mountain Resort to nowoczesny kompleks hotelowo-konferencyjny. Położony jest malowniczej części Szklarskiej Poręby. Jest to idealne miejsce na wypoczynek jak i wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Wyróżnia go innowacyjność i nieszablonowa architektura.

Na terenie obiektu znajduje się pięć sal konferencyjnych. Sale są duże i przestronne. Ich powierzchnia daje wiele możliwości i organizację naprawdę udanego spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Na wyposażeniu są: projektor multimedialny, ekran, telewizor, system nagłośnieniowy, mikrofon bezprzewodowy i flipchart.  Każda sala posiada klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. 

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowo istniej również możliwość organizacji eventów na zewnątrz obiektu. Idealnym rozwianiem na spotkania integracyjne oraz mniej formalne spotkania biznesowe jest Lobby bar oraz Chata Skrzata. Goście mogą także skorzystać z możliwości przerwy kawowej oraz bankietu, a także autorskimi propozycjami menu dla grup.

 

7. Zamek Księża Góra****

Dane teleadresowe:
ul. Księżna Góra 2, 58-540 Karpacz (Sudety Zachodnie)
Kontakt: 730 611 104
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba miejsc noclegowych: 70
Zobacz więcej: Zamek Księża Góra - Konferencje.

7. Zamek Księża Góra****
7. Zamek Księża Góra****

Zamek Księża Góra to niezwykłe miejsce w miejscowości Karpacz na Szczycie Księżej Góry. Otoczony malowniczą okolicą oraz pięknymi krajobrazami. Obiekt jest idealnym miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.  Zamek dysponuje komfortowa i przestronna salą szkoleniowa na 100 osób.

Sala wyposażona jest w funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, ekran elektroniczny, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, WFi, flipchart. Na każdym spotkaniu można liczyć na pomoc fachowej obsługi technicznej. Ustawienie Sali można modyfikować poprzez zmianę aranżacji miejsc. Warto również skorzystać z możliwości organizacji bankietu.

Każde spotkanie przygotowane jest z największą dbałością i na indywidualne zamówienie klienta. Obiekt oferuje także możliwość komfortowego wypoczynku w 27 apartamentach mieszczących 70 osób. Pokoje są bardzo przytulne. Posiadają wszelkie udogodnienia i wyposażenie.  Idealnie nadają się do wypoczynku i pracy.


Data publikacji: 17.05.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top