img

Konferencje w 4 gwiazdkowych hotelach w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w 4 gwiazdkowych hotelach w górach:

 

Grand Hotel Stamary Wellness & Spa 

Dane teleadresowe:
ul. Kościuszki 19
34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 100 osób

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Grand Hotel Stamary Wellnss i Spa to elegancki hotel zlokalizowany w centrum Zakopanego. Jest to idealne miejsce na wypoczynek. Z racji lokalizacji jest to także idealny obiekt na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel dysponuje trzeba przestronnymi i komfortowymi salami konferencyjnymi.  

Największa sala jest w stanie pomieścić 180 uczestników spotkania. Sale posiadają funkcjonalne i profesjonalne wyposażenie audiowizualne. Na wyposażeniu znajdują się: projektor, flipchart, wbudowany ekran, tablica, scena i podest, nagłośnienie oraz możliwość zaciemniana sali, a także dostęp do Internetu. Wszystkie sale są klimatyzowane sprawia, iż spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Podczas spotkania istnieje możliwość skorzystania z usług cateringowych. Każde spotkanie przygotowane jest z największą staranności i według indywidualnych potrzeb klienta. Dodatkowym autem hotelu jest wypoczynek w przytulnych i komfortowych pokojach oraz apartamentach na czterech kondygnacjach. Szeroka oferta zapewni miejsce do pracy i relaksu.

Zobacz stronę firmową: Grand Hotel Stamary Wellness i Spa - Konferencje 

 

Blue Montain Resort

Dane teleadresowe:
ul. 1 Maja 51
58-580 Szklarska Poręba
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Ilość miejsc noclegowych: 1000

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Blue Montain Resort to nowoczesny kompleks hotelowo-konferencyjny. Położony jest malowniczej części Szklarskiej Poręby. Jest to idealne miejsce na wypoczynek jak i wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Wyróżnia go innowacyjność i nieszablonowa architektura.

Na terenie obiektu znajduje się pięć sal konferencyjnych. Sale są duże i przestronne. Ich powierzchnia daje wiele możliwości i organizację naprawdę udanego spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Na wyposażeniu są: projektor multimedialny, ekran, telewizor, system nagłośnieniowy, mikrofon bezprzewodowy i flipchart.  Każda sala posiada klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. 

Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.  Dodatkowo istniej również możliwość organizacji eventów na zewnątrz obiektu. Idealnym rozwianiem na spotkania integracyjne oraz mniej formalne spotkania biznesowe jest Lobby bar oraz Chata Skrzata. Goście mogą także skorzystać z możliwości przerwy kawowej oraz bankietu, a także autorskimi propozycjami menu dla grup.

Zobacz więcej: Prezentacja Blue Mountain Resort Sale konferencyjne / Blue Mountain Resort - strona firmowa

 

Zamek Księża Góra

Dane teleadresowe:
Ul. Księżna Góra 2
58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 100
Liczba miejsc noclegowych: 70 osób

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Zamek Księża Góra to niezwykłe miejsce w miejscowości Karpacz na Szczycie Księżej Góry. Otoczony malowniczą okolicą oraz pięknymi krajobrazami. Obiekt jest idealnym miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń.  Zamek dysponuje komfortowa i przestronna salą szkoleniowa na 100 osób.

Sala wyposażona jest w funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: projektor, ekran elektroniczny, dostęp do światła dziennego, możliwość zaciemnienia, WFi, flipchart. Na każdym spotkaniu można liczyć na pomoc fachowej obsługi technicznej. Ustawienie Sali można modyfikować poprzez zmianę aranżacji miejsc. Warto również skorzystać z możliwości organizacji bankietu.

Każde spotkanie przygotowane jest z największą dbałością i na indywidualne zamówienie klienta. Obiekt oferuje także możliwość komfortowego wypoczynku w 27 apartamentach mieszczących 70 osób. Pokoje są bardzo przytulne. Posiadają wszelkie udogodnienia i wyposażenie.  Idealnie nadają się do wypoczynku i pracy.

Zobacz stronę firmową: Zamek Księża Góra - Konferencje


Data publikacji: 07.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo