img

Konferencje w 5 gwiazdkowych hotelach w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w 5 gwiazdkowych hotelach w górach:

 

Green Mountain Hotel 

Dane teleadresowe:
Ul. Sarnia 21
58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 380 osób
Liczba miejsc noclegowych: 508 osób

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Green Mountain Hotel zlokalizowany jest w przepięknym, malowniczym Karpaczu.  Dokoła rozpościera się widok na góry. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego parku Narodowego. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, wyjazd z rodziną oraz spotkanie biznesowe.

Kompleks dysponuje 6 salami konferencyjnymi. Mogące pomścić do 380 uczestników spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, flipchart, projektor, nagłośnienie, mikrofony oraz dostęp do Internetu. Sale posiadają klimatyzację, dzięki czemu dają jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Każde spotkanie organizowane jest z największa starannością i dbałością.

Wszystko na indywidualnych warunkach klienta. O komfort spotkania dba fachowa obsługa.  Obiekt oferuje funkcjonalną przestrzeń konferencyjną, pokoje komfortowe oraz apartamenty w wysokim standardzie i stylowa strefą Spa i Wellness. Dzięki połączeniu elegancji i bliskości natury każde spotkanie jest wyjątkowe i inspirujące.

Zobacz stronę firmową: Green Mountain Hotel - Konferencje

 

Aries Hotel

Dane teleadresowe:
ul. Mariusza Zaruskiego 5
34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 246

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Aries Hotel to przepiękny, komfortowy i elegancki hotel położony u podnóża Tatr w miejscowości Zakopane. Ta przepiękna malownicza okolica zachęca do wypoczynek, ale również spotkań biznesowych w sercu gór. Hotel posiada pięć komfortowych i przestronnych sal konferencyjnych.

Największa sala jest w stanie pomieścić 300 uczestników spotkania. Sale wyposażone są w profesjonalny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: ekrany, flipacherty, oświetlenie, dostęp do Internetu. Każda sala posiada klimatyzacje dla lepszego komfortu spotkanie podczas upalnych dni. Dodatkowo znajduje się tutaj system dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych, które pomaga w każdym spotkaniu.

O wszystko dba fachowa obsługa. Wszystko przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klientów. Na terenie hotelu znajduje się parking dla gości. Hotel zapewnia także komfortowe warunki do odpoczynku. Dysponuje pokojami dla 193 osób. Znajdują się tu 93 pokoje oraz 28 apartamentów. Pokoje są przytulne i bardzo ładnie urządzone. Posiadają wszelkie udogodnia i wyposażenie. Można się tu poczuć jak w domu. 

Zobacz więcej: Prezentacja hotelu Aries Sale konferencyjne / Strona firmowa Hotelu Aries

 

Modrzewie Park Hotel 

Dane teleadresowe:
Ul. Park Górny 2
34-460 Szczawnica
Największa sala konferencyjna: 16 osób
Liczba miejsc noclegowych: 34

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Modrzewie Park Hotel to niepowtarzalny, luksusowy i elegancki butikowy hotel. Zostały tu stworzone idealne warunki do kameralnych spotkań biznesowych, szkoleń oraz mniejszych konferencji. Dysponuje przestronną i komfortową salą konferencyjną.

Sala konferencyjna posiada nowoczesny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: 52 calowy ekran LCD, odtwarzacz CD i DVD, projektor multimedialny i dostęp do Internetu. Na terenie hotelu zostało także specjalnie przygotowane Biuro. Dzięki, któremu praca staje się czystą przyjemnością. Oprócz profesjonalnego zaplecza biznesowego na gości czeka wiele atrakcji, możliwość zorganizowania wyjazdów integracyjnych, a także wypoczynkowych.

Każde spotkanie przygotowane jest w najwyższym standardzie usług z pomocą profesjonalnej obsługi. Hotel oferuje także idealne warunki do wypoczynku w luksusowych pokojach i apartamentach. Wszystkie w wysokim standardzie i wyposażeniu. Warto także skorzystać biznesowej kolacji w stylowej restauracji. Wszystko po to by zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i odpoczynku.

Zobacz stronę firmową: Modrzewie Park Hotel - Konferencje


Data publikacji: 07.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo