img

Konferencje w Gdyni to nie tylko hotele konferencyjne

Organizacja konferencji w Gdyni nad morzem pozwala na połączenie biznesowego spotkania ze zwiedzaniem miasta oraz najbliższych okolic. Uczestnicy konferencji po zakończonych spotkaniach, warsztatach czy szkoleniach mogą w Gdyni zobaczyć całkiem sporo.

1. Skwer Kościuszki – to zdecydowanie jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w całej Gdyni. Ten nadmorski deptak pełen jest kafejek, restauracji czy innych miejsc, w których można atrakcyjnie i aktywnie spędzić czas. Przedłużeniem Skweru Kościuszki jest Molo Południowe, na którym można zobaczyć efektowne statki, a nawet kilka z nich zwiedzić. Na deptaku sporo jest również sklepów i stoisk z pamiątkami, można więc kupić sporo ciekawych przedmiotów, które po powrocie do domu będą kojarzyły się z morzem.2. Statek „Dar Pomorza” – najbardziej znanym statkiem cumującym przy kei w Gdyni jest zdecydowanie „Dar Pomorza”. Jednostka obecnie funkcjonuje jako muzeum – można wejść na pokład, zwiedzić poszczególne kajuty, mostek kapitański czy maszynownie, dzięki czemu zwiedzający mogą przez chwilę poczuć prawdziwy klimat morskiej podróży i żeglarskich przygód.

3. Muzeum Marynarki Wojennej – to kolejna gratka dla miłośników zwiedzania, którzy w czasie konferencji chcą poznawać nowe, ciekawe miejsca. W muzeum znajdują się bogate zbiory broni używanej podczas bitew morskich. Do zobaczenia są nie tylko statki, ale również samoloty, potężne działa czy podwodne torpedy. To miejsce o niezwykłym klimacie, w którym historia najdawniejsza miesza się ze współczesnością.

4. Kamienna Góra – to miejsce dla miłośników spacerów, którzy nie boją się długiej i nieco męczącej wspinaczki. Jest to wzgórze znajdujące się w centrum Gdyni, z którego rozpościera się niezwykły widok na całe miasto, port i dalekie morze. Na Kamienną Górę można wejść na piechotę po schodach lub wjechać wygodną kolejką. Na szczycie można odpocząć od zgiełku miasta w pełnym zieleni parku.5. Plaża w Gdyni – osoby, które przybywają na konferencje czy szkolenia do Gdyni latem, z pewnością nie odmówią sobie przyjemności plażowania po godzinach. Plaża w Gdyni to wiele kilometrów piaszczystego wybrzeża, doskonała infrastruktura i możliwość wypoczynku na słońcu tuż nad wodą. Warto wybrać się na plażowanie, gdyż zdecydowanie pozwala na naładowanie akumulatorów po męczących spotkaniach i długim pobycie w zamkniętych, klimatyzowanych salach.

Zaplecze konferencyjne regionu

Organizacja konferencji w Gdyni i okolicach to dobry sposób na udane i świetnie przygotowane spotkanie. W mieście i w regionie znajdziemy hotele konferencyjne, których bogata oferta z pewnością pozwoli na znalezienie miejsca idealnie odpowiadającego konkretnym potrzebom. Sale konferencyjne w centrach biznesowych są doskonale wyposażone i przygotowane do organizowania wydarzeń nawet na światową skalę i na kilkaset osób. Organizatorzy bez problemu znajdą hotele na szkolenia i konferencje trwające kilka dni, jak i na niewielkie, bardziej kameralne spotkania biznesowe.

Pełna lista hoteli konferencyjnych z tego województwa jest dostępna w serwisie - obiekty szkoleniowo-konferencyjne pomorskieDo dyspozycji są zarówno sale konferencyjne usytuowane w samym centrum Gdyni w pobliżu wszystkich miejscowych atrakcji, jak i miejsca znajdujące się z dala od głównych ulic, położone kawałek za miastem w pięknym otoczeniu przyrody. Organizacja konferencji nad polskim morzem najlepiej sprawdza się w sezonie wiosenno-letnim, gdy uczestnicy spotkań mogą po godzinach korzystać z wielu letnich atrakcji. Konferencje w sezonie jesienno-zimowym to natomiast idealne rozwiązanie dla organizatorów, którym zależy przede wszystkim na spokoju i warunkach odpowiednich do pracy.

Więcej atrakcyjnych ofert ośrodków z tego regionu znajdziesz na stronie - sale na spotkania biznesowe nad morzem
Data publikacji: 21.08.2019

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy