img

Konferencje w Hotelach 5 gwiazdkowych nad morzem

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych nad morzem - ponad 300 hoteli konferencyjnych nad morzem

Rejon nadmorski obejmuje obszar północnej Polski, województwo zachodniopomorskie i pomorskie. W tych regionach występują piękne, szerokie plaże oraz malownicze klify. Co roku przybywa tutaj mnóstwo osób na wakacje, na konferencje i inne spotkania biznesowe. Dzięki temu region ten bardzo intensywnie się rozwija, zwiększa się konkurencyjność obiektów nie tylko rekreacyjnych, ale także biznesowych.

Każdy poszukuje wytchnienia, odpoczynku a także załatwienia ważnych spraw w spokojnej atmosferze, w towarzystwie mew oraz przy szumie morskich fal. Nadmorska plaża może posłużyć jak tło do organizacji eventów w nadmorskim klimacie, z szantami i smażoną rybką. W rejonie północno zachodniej Polski jest wiele doskonałych miejsc, w których uczestnicy będą mogli przenocować i uczestniczyć w konferencji czy też szkoleniu. Na szczególną uwagę zasługują obiekty w Choczewie, Kołobrzegu i Ustce. Obiekty są doskonale wyposażone technicznie, eleganckie a zarazem funkcjonalne, umożliwiają one zorganizowanie spotkań biznesowych na międzynarodowym poziomie. 

Konferencje w hotelach 5 gwiazdkowych nad morzem:

Hotel Grand Lubicz – Uzdrowisko Ustka
Dane teleadresowe:

ul. Wczasowa 4, 76-270 Ustka 
Tel.+48 602 778 403 (Recepcja: +48 506 237 789, Dodatkowy nr telefonu: +48 59 841 82 15) 
Największa sala konferencyjna: 448
Liczba miejsc noclegowych: 595

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel położony jest w Ustce, w malowniczej miejscowości w województwie pomorskim. W pobliżu znajduje się port z latarnią morską. Miasto znane jest przez wielu turystów ze względu na piękną plażę, która składa się z dwóch odmiennych części. Plaża wschodnia zlokalizowana bliżej centrum ma charakter nowoczesny z bogatą infrastrukturą, natomiast druga zachodnia jest zachowana w naturalnym stylu.

Hotel Grand Lubicz oferuje swoim gościom 310 pokoi i apartamentów z łazienką. Pomieszczenia są w pełni wyposażone, dzięki czemu goście będą zadowoleni, wypoczęci, gotowi na wyzwania dnia następnego. Obiekt hotelowy udostępnia 8 bardzo ładnych, doskonale urządzonych, przestronnych sal konferencyjnych. Pomieszczenia wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny, nagłośnienie, projektory, flipcharty i inne niezbędne akcesoria.

Klimatyzowane sale są bardzo zróżnicowane, w najmniejszej – kameralnej można zorganizować spotkanie dla 20 osób, natomiast w dużej szkolenie czy konferencję nawet dla 448 uczestników. Po ciężkim dniu goście mogą skorzystać z ogromnego kompleksu basenowego, dzięki czemu odprężą się i zregenerują swoje siły. 

Zobacz więcej: Konferencje nad morzem w Hotelu Grand Lubicz - Uzdrowisko Ustka

 

 

Hotel Aquarius SPA
Dane teleadresowe:

Ul. Kasprowicza 24, 78-100 Kołobrzeg
Tel. 609023309 (Recepcja: +48943536548, Dodatkowy numer telefonu:+48943536514)
Największa sala konferencyjna: 650
Liczba miejsc noclegowych: 410

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pięciogwiazdkowy hotel Aquarius SPA zlokalizowany jest w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, zaledwie 280m od morza oraz 1,5km od Dworca Kolejowego PKP. Miasto co roku odwiedza wielu turystów nie tylko z kraju, ale również ze świata.

Tutaj spotykają się specjaliści z różnej branży, którzy mogą skorzystać z 8 sal konferencyjnych z możliwością ich połączenia. W zależności od ustawienia pomieszczą one od 20 do 140 osób. Największa  jest sala Laguna, w której może przebywać nawet do 650 osób w układzie teatralnym. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, urządzone w nowoczesnym stylu, posiadają doskonały sprzęt konferencyjny. W czasie przerwy można skorzystać z tarasu widokowego. Uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji noclegu w jednym z 200 pokoi.

Hotel oferuje 410 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych i apartamentach z widokiem na okolicę. Każdy z nich posiada łazienkę, jest urządzony w eleganckim stylu. Zlokalizowane są one na najwyższym piętrze budynku. W hotelu znajduje się Restauracja Horyzont, która zaprasza na przepyszne śniadania i obiady. Po konferencji uczestnicy mogą odprężyć się w Centrum Kosmetycznym. Goście mogą skorzystać z basenu, sauny a nawet siłowni

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Aquarius SPA / Konferencje w hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu

 

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness
Dane teleadresowe:

Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo 
Tel. +48 602 482 742
Największa sala konferencyjna: 320
Liczba miejsc noclegowych: 76

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Odnowiony, zabytkowy pałac z 1910 roku znajduje się w pięknej, malowniczej miejscowości Choczewo. Zaledwie 18 km od Łeby i 48km od Jastrzębiej Góry. Obiekt hotelowy Pałac Ciekocinko***** oddalony jest od morza o około 8km, przy pobliskiej plaży mieści się Latarnia Morska Stilo. Do Choczewa przybywają osoby z różnych stron kraju, często też goście zagraniczni.

Kompleks posiada dwie sale konferencyjne Gustaw i Albert, salę w Powozowni oraz salę w Starej Stajni. W obiekcie organizowane są konferencje branżowe, różne eventy firmowe i spotkania firmowo-biznesowe. Spotkania przebiegają bardzo sprawnie, dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu audiowizualnego. Uczestnicy konferencji mogą skorzystać z 28 apartamentów wykończonych w stylu: secesja, artdeco praz biedermeier. W Powozowni w stylu Cottage & Sea jest 10 pokoi, w tym czteroosobowy, dwupoziomowy apartament.

W Pałacu Ciekocinko znajduje się Gourment Restaurant, która serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej. Wolny czas można spędzić zwiedzając okolicę lub odpoczywając w Centrum SPA & Wellness. Do dyspozycji gości znajduje się kryty basen, sauna, hala sportowa, bilard, kręgle, stoły tenisowe oraz nocny klub. Osoby szukające aktywnego wypoczynku mogą wybrać się do stadniny koni

Zobacz więcej: Konferencje w Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness


Data publikacji: 12.05.2022

Nasi partnerzy