img

Konferencje w centrum Warszawy

Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie obiekty konferencyjne w centrum Warszawy, zobacz ponad 120 obiektów konferencyjnych w centrum stolicy. Jeśli chcesz obejrzeć inne mazowieckie hotele spełniające te kryteria zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych w województwie mazowieckim ponad 600 obiektów konferencyjnych na mazowszu.

Poniżej przedstawiamy obiekty konferencyjne znajdujące się w centrum Warszawy:

 

1. Mercure Centrum Warszawa****

Dane teleadresowe:
ul. Złota 48/54, 00-120 Warszawa
Kontakt: 22 697 39 99
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 28 
Zobacz więcej: Wydarzenia i konferencje w Mercure Centrum Warszawa.

1. Mercure Centrum Warszawa****
1. Mercure Centrum Warszawa****

Mercure Centrum Warszawa położony jest w centrum miasta blisko Pałacu Kultury i Nauki oraz centrum handlowego Złote Tarasy. Znajdują się tu główne węzły komunikacyjne. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Hotel posiada 13 sal konferencyjnych.

Każda sala wyposażona jest w profesjonalny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Największa sala przeznaczona jest dla 130 osób. W każdej z nich można poprosić o dowolny układ stołów i krzeseł. W skład wyposażenia wchodzą: flipachart, ekran, projektor, rzutnik oraz dostęp do Internetu. Każda sala posiada klimatyzacje, co daje jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

Goście mogą także skorzystać z wielu dostępnych opcji cateringu. Na terenie hotelu znajdują się przytulne pokoje w różnym standardzie. Posiadają wyposażenie, wszelkie udogodnienia. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację. Są one idealne do odpoczynku relaksu po pracy.

 

2. Polonia Palace Hotel****

Dane teleadresowe:
ul. Al. Jerozolimskie 45, 00-692 Warszawa
Kontakt: 22 318 28 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 206 
Zobacz więcej: Eventy w Polonia Palace Hotel.

2. Polonia Palace Hotel****
2. Polonia Palace Hotel****

Polonia Palace Hotel to elegancki hotelu zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Cechuje go bardzo dogodny dojazd oraz liczne, pobliskie atrakcje. Hotel jest idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Dysponuje szerokim zapleczem konferencyjno-szkoleniowym.

Na terenie hotelu znajduje się 12 sal konferencyjnych. Sale rozmieszczone są na parterze i na piętrze. Mają wszelaki styl i charakter. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny i funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Znajduje się tu: sprzęt audio, i video, nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekrany, tablice, możliwość zaciemniania podczas prelekcji oraz dostęp do Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić do 200 uczestników spotkania.

Każde spotkanie przygotowywane jest na indywidualne zamówienie klienta. Dodatkowym atutem hotelu są przytulne pokoje i apartamenty, w których goście mogą wypocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wszystkie posiadają udogodnienia i niezbędne wyposażenie oraz są dostosowane do osób niepełnosprawnych.

 

3. Hotel MDM***

Dane teleadresowe:
ul. Pl. Konstytucji 1, 00-647 Warszawa
Kontakt: 22 339 16 00
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 134
Zobacz więcej: Spotkania w hotelu MDM.

3. Hotel MDM***
3. Hotel MDM***

Hotel MDM w Warszawie zlokalizowany jest w centrum Warszawy i doskonale skomunikowany ze stacja Metra i Dworcem PKP. W niedalekiej odległości znają się wszelkiego rodzaju atrakcje. Hotel jest idealny, miejscem na organizacje wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, tych mniejszych i większych.

Posiada doskonałe zaplecze konferencyjno szkoleniowe.  Do dyspozycji gości są trzy komfortowe i przestronne sale konferencyjne. Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny oraz klimatyzacją dająca jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni. W skład wyposażenia wchodzą: ekran, rzutnik, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Każde spotkanie przygotowywane jest według potrzeb klienta. Podczas spotkania można skorzystać z cateringu w formie przerw kawowych z drobnymi przekąskami lub lunchu biznesowego. Na terenie hotelu znajda się przytulne, komfortowe pokoje z umeblowaniem oraz wszelkimi udogodnieniami. Można tutaj odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dni pracy.

 

4. Hotel Gromada Centrum***

Dane teleadresowe:
Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
Kontakt: 22 582 91 00
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Liczba miejsc noclegowych: 313
Zobacz więcej: Konferencje w hotelu Gromada Centrum Warszawa.

4. Hotel Gromada Centrum***
4. Hotel Gromada Centrum***

Hotel Gromada Centrum Warszawy znajduje się w samym sercu Warszawy. Jest doskonale skomunikowany. Jest idealnym miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie hotelu znajduje się 5 klimatyzowanych sal w tym 3 mniejsze z możliwością łączenia.

Sale znajdują się na parterze oraz antresoli hotelu. Sale posiadają nowoczesny, funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład, którego wchodzą: przenośny komputer, projektor multimedialny, flipchart, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy oraz dostęp do Internetu. Istnieje możliwość zaciemnia sali. Każde spotkanie organizowane jest na indywidualne zamówienie klienta. Na życzenie gości organizowany jest specjalny wystrój i aranżacja.

Można także skorzystać z Patio z naturalną, piękną zielenią. Dodatkowo goście mogą skorzystać z imprez na świeżym powietrzu przy grillu.  Hotel dysponuje przytulnymi, komfortowymi pokojami, w których goście mogą odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Wszystkie posiadają wszelkie udogodnienia i wyposażenie. Dla wymagających gości dostępne są także apartamenty.

 

5. BCC Events Pałac Lubomirskich 

Dane teleadresowe:
ul. Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa
Kontakt: +48 693 854 646
Największa sala konferencyjna: 180 osób
Liczba miejsc noclegowych: 
Zobacz więcej: Konferencje w BCC Events Pałac Lubomirskich.

5. BCC Events Pałac Lubomirskich 
5. BCC Events Pałac Lubomirskich 

BCC Events Pałac Lubomirskich zlokalizowany w centralnym miejscu Warszawy. Przy ul. Żelaznej 10. Jest bardzo dobrze skomunikowany. Obiekt jest idealny miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Na terenie obiektu znajduje się 7 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni.

Największa sala jest w stanie pomieścić 180 uczestników spotkania. Dodatkowo w obiekcie znajduje się taras, na którym również można zorganizować sporą imprezę na 150 osób. Wszystkie sale wyposażone są w funkcjonalny sprzęt audiowizualny. W skład wyposażenia wchodzą: projektory, rzutniki, flipcharty, tablice multimedialne oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale posiadają klimatyzację, dzięki której spotkania są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Podczas konferencji goście mogą skorzystać z cateringu, przerw kawowych, niewielkich poczęstunków, a także eleganckich obiadów. Opraw kulinarna jest bardzo dobrej, jakości. Wszystko po to, aby goście mieli jak najbardziej komfortowe spotkania.

 

6. Hotel Indigo****

Dane teleadresowe:
ul. Smolna 40, 00-375 Warszawa
Kontakt: 22 418 89 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120
Zobacz więcej: Konferencje i eventy w hotelu Indigo.

6. Hotel Indigo****
6. Hotel Indigo****

Hotel Indigo w Warszawie to z pewnością obiekt nowoczesny i bardzo elegancki. Znajduje się tu bardzo dobrze wyposażona część konferencyjna, która świetnie nadaje się na wydarzenia nawet dla 200 osób. Liczne sala są nie tylko jasne i przestronne, ale także posiadają wszystkie potrzebne sprzęty takie jak ekrany, rzutniki, nagłośnienie.

Jest tu też sala Vip, która idealnie nadaje się na kameralne spotkania biznesowe czy rekrutacje. Hotelowe pokoje to miejsce idealne do wypoczynku. Są urządzone w jasnych barwach, a nawet pokoje typu standard są bardzo dobrze wyposażone. W pokojach znajdują się mini bary, ekspresy do kawy, a także miękkie ręczniki i kosmetyki.

W restauracji Flo serwowane są nie tylko świetne śniadania, ale także dania kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu.W lobby barze można się zrelaksować po całym dni. W hotelu jest też sauna, gdzie można się zregenerować. Doskonała lokalizacja, zaledwie 1 km od dworca oraz dbałość o najmniejszy szczegół sprawiają, że to świetne miejsce.

 

7. Hotel Metropol***

Dane teleadresowe:
ul. Marszałkowska 99a, 00-693 Warszawa
Kontakt: 22 325 31 00
Największa sala konferencyjna: 36 osób
Liczba miejsc noclegowych: 420
Zobacz więcej: Eventy w hotelu Metropol.

7. Hotel Metropol***
7. Hotel Metropol***

Hotel Metropol to miejsce, które z uwagi na dogodną lokalizację jest często wybierane podczas weekendowych wypadków czy podróży biznesowych. Są tu dwie sale konferencyjne, które świetnie się nadają na szkolenia, wykłady czy prezentacje. Mniejsza z nich mieści 16 osób, z kolei większa to przestrzeń dla ok. 36 osób.

Pokoje o różnym standardzie to doskonałe miejsce do wypoczynku. Są jasne i przestronne, a jasne barwy pozwalają na prawdziwy relaks po całym dniu. Do każdego z nich przylegają łazienki, w których czekają miękkie ręczniki i kosmetyki. Hotelowa restauracje to miejsce o wyszukanej stylistyce. Rano serwowane są tu śniadania, to też doskonałe miejsce na lunch czy kolację biznesową. Na uwagę zasługuje też bardzo pomocna obsługa hotelu.

Pracownicy pomogą nie tylko w organizacji szkolenia, ale także pomogą w zorganizowaniu wycieczek po mieście czy transferze z lotniska. To zdecydowanie spore ułatwienie, a samo miasto ryje wiele ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia.

 

8. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. 

Dane teleadresowe:
ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa
Kontakt: 22 661 79 65
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: -
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w CBF Nowy Świat.

8. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. 
8. Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. 

Centrum bankowo Finansowe na Nowym Świecie to doskonałe miejsca na szkolenia, prelekcje czy konferencje. W tym obiekcie jest sześć sal, a każda z nich została wyposażona we wszystkie sprzęty, które ułatwiają odbywanie się takiego wydarzenia. Wnętrza są bardzo eleganckie, sale są przystosowane do wydarzeń dla maksymalnie 130 osób.

Nie da się ukryć, że każde wydarzenie, które się tu odbywa nabiera prestiżu. Nie ma tu co prawda części hotelowej, ale uczestnicy konferencji chętnie zatrzymują się w wyjątkowo nowoczesnym Mistictone - loft in the heart od Warsaw. To apartamenty o na prawdę wysokim standardzie, które idealnie nadają się na krótki, ale także dłuższy pobyt.

Jest w nich wszystko co potrzeba, a nowoczesne wyposażenie sprawia, że pobyt przebiega w miłej atmosferze.W pobliżu jest także cała masa stylowych kawiarni oraz dobrych restauracji. Nowy Świat to miejsce, które tętni towarzyskim życiem.

 

9. Centrum Konferencyjne Wilcza

Dane teleadresowe:
ul. Wilcza 9, 00-538 Warszawa
Kontakt: 22 814 09 05
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsce noclegowych: -
Zobacz więcej: Sale konferencyjne w CK Wilcza.

9. Centrum Konferencyjne Wilcza
9. Centrum Konferencyjne Wilcza

Centrum Konferencyjne Wilcza to obiekt, który posiada bardzo dobre zaplecze konferencyjne. W tym obiekcie znajduje się siedem nowocześnie wyposażonych sal które świetnie nadają się do organizowania wydarzeń takich jak szkolenia, seminaria, prelekcje. Sale są klimatyzowane to zapewnia komfort dla uczestników.

Największa sale jest przeznaczona dla 100 osób w układzie teatralnym. Co ważne, w tym obiekcie posiadają swoje zaplecze cateringowe, co świetnie sprawdza się nie tylko podczas przerw kawowych, ale także podczas organizacji imprez i bankietów.

Bardzo ciekawą opcją jaka jest tu oferowana to warsztaty z robienia sushi. To świetna forma wspólnego spędzenia czasu i możliwość zdobycia nowych umiejętności kulinarnych. Bardzo dobra lokalizacja w połączeniu z bogatym zapleczem konferencyjnym sprawia, że to świetna przestrzeń do różnych eventów.

 

10. Sheraton Grand Warszawa*****

Dane teleadresowe:
ul. Bolesława Prusa 2, 00-493 Warszawa
Kontakt: 22 450 60 00
Największa sala konferencyjna: 650 osób
Liczba miejsce noclegowych: 700
Zobacz więcej: Konferencje i eventy w Sheraton Grand Warszawa.

10. Sheraton Grand Warszawa*****
10. Sheraton Grand Warszawa*****

Sheraton Grand Warszawa to jeden z lepszych i popularniejszych hoteli w Warszawie. Bogato wyposażone wnętrza oraz wyjątkowa dbałość o gości sprawia, że to doskonałe miejsce do zatrzymania się w stolicy, a także do pracy. Jest tu bardzo dobrze zagospodarowana przestrzeń konferencyjna. To aż 11 sal, a każda z nich posiada zaplecze techniczne.

To dobre miejsce na mniejsze szkolenia i prelekcje, a także na okazałe konferencje, bankiety czy seminaria naukowe. Największa z sal to przestrzeń dla 650 osób. Pokoje i apartamenty są świetnie wyposażone, nie brakuje w nich wielu udogodnień. W łazienkach na gości czekają miękkie ręczniki i eleganckie kosmetyki.

W wolnym czasie można odpocząć w strefie Spa. W hotelowej restauracji podawane są doskonałe dania, warto skorzystać z opcji z śniadaniem. Hotel znajduje się nie daleko wielu ciekawych miejsc. Warto odwiedzić Muzeum Narodowe.

 

11. Hotel Intercontinental*****

Dane teleadresowe:
ul. Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
Kontakt: 22 328 88 88
Największa sala konferencyjna: 490 osób
Liczba miejsce noclegowych: 513
Zobacz więcej: Eventy w hotelu Intercontinental.

11. Hotel Intercontinental*****
11. Hotel Intercontinental*****

Hotel Intercontinental to ekskluzywny i bardzo prestiżowy hotel, który znajduje się w samym sercu Warszawy. To nie tylko świetne miejsce do wypoczynku, ale w swojej ofercie posiadają także apartamenty na wynajem długoterminowy i bardzo dobrze przygotowane centrum konferencyjne.

W swojej ofercie posiadają zarówno mniejsze sale, które świetnie sprawdzą się na szkolenia czy spotkania, ale także można tu z powodzeniem zorganizować wielkie konferencje czy uroczyste gale. Sala Opery jest w stanie pomieścić 490 osób. Do tego doskonałe jedzenie o dobra karta alkoholi sprawiają, że każdy event z pewnością pozostanie na długo w pamięci.

Całość hotelu jest bardzo luksusowa. Pokoje są wyjątkowo starannie urządzone i nie brakuje w nich wielu udogodnień. Widok z basenu na stolicę? Tak, tu to możliwe, ponieważ centrum Spa jest zlokalizowane na 43 i 44 piętrze. To świetne miejsce, gdzie można się zrelaksować po całym dniu.


Data publikacji: 03.03.2023

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top