img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych na Mazurach

Mazury
Mazury, czyli piękna kraina położona pomiędzy malowniczymi jeziorami. Nie bez powodu nazywana Kraina Wielkich Jezior Mazurskich, czy kraina tysiąca jezior. Znajdują się tutaj największe jeziora w Polsce i dzikie, przepiękne tereny, jeszcze niezagospodarowane przez człowieka. Jezioro Śniardwy i jezioro Mamry to te największe, jednak można śmiało wybrać się do okolicznych mniejszych jezior, które są nie mniej atrakcyjnym miejscem do odpoczynku i regeneracji. W takim otoczeniu można wypocząć na łonie natury, relaksując się w otoczeniu przyrody, bądź aktywnie - uprawiając liczne oferowane tutaj sporty wodne. Miejscowości Giżycko, Mikołajki i Olsztyn należą do najbardziej atrakcyjnych w regionie i to tutaj masowo zjeżdżają turyści, gdy tylko nastanie sezon. Jednak po sezonie również kuszą one swoją bogata ofertą biznesowo-konferencyjną dla sektora firmowego. 

Zobacz pełną bazę konferencyjną na mazurach - ponad 120 hoteli konferencyjnych na mazurach

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych na Mazurach:

Hotel Masovia
Dane teleadresowe:

ul. Dąbrowskiego, 11-500 Giżycko
tel. 87 737 13 22
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 54 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Masovia usytuowany jest w pięknej miejscowości na Mazurach, jaką jest Giżycko. Atutem jest położenie w samym centrum tego uroczego miasta, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Sprawia to, że jest doskonałą opcja zarówno jako obiekt turystyczny, jak i konferencyjny. Można w nim organizować spotkania biznesowe i konferencje. Jego największa sala konferencyjna pomieści 60 osób. Jeśli chodzi o miejsca noclegowe to może w nim nocować do 54 osób. Oferuje on 29 pokoi o najwyższym standardzie, z łazienkami i nowoczesną stylizacja wnętrz. Doskonale nadadzą się zarówno do odpoczynku po ciężkim dniu, jak i do pracy.

Na terenie obiektu zapewniony jest dostęp do Internetu i klimatyzacja. Sale konferencyjne - duża i mniejsza, można ze sobą połączyć. Wyposażone są one w nowoczesne urządzenia multimedialne. Są klimatyzowane i z pełnym dostępem do Internetu. Istnieje również możliwość zapewnienia oferty gastronomicznej, a także organizacji imprez, bądź wieczorków zapoznawczych dla gości biorących udział w danej konferencji

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Masovia / Konferencje w Hotelu Masovia - strona firmowa

Mikołajki Resort & Spa
Dane teleadresowe:

ul. Jora Wielka 54C, 11-730 Mikołajki
tel. 733 889 888
Największa sala konferencyjna: 260 osób
Liczba miejsc noclegowych: 305

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Mikołajki Resort & Spa to hotel mieszczący się w Mikołajkach, świetnie nadający się zarówno do wypoczynku, jak i organizacji konferencji i wszelkich spotkań o charakterze biznesowym. Pomieści on w swoich progach nawet 305 gości w 145 bogato urządzonych pokojach. Lokalizacja w Mikołajkach stwarza dla nich bogatą bazę wypadową. Mikołajki to przede wszystkim wioska żeglarska i życie kręcące się wokół jezior, sportów wodnych i żeglugi.

Fakt posiadania bezpośrednio na terenie hotelu spa i bogatej oferty wellness jest jego wielkim atutem. Zabiegi spa i wellness można tez połączyć z pobytami biznesowymi. Na terenie hotelu znajduje się aż 5 sali konferencyjnych. W organizacji wydarzeń, spotkań, czy bankietów pod kątem biznesowym, z pewnością pomoże doświadczony personel. Dodatkowym atutem hotelu jest posiadanie prywatnej plaży nad jeziorem z dostępem do takich atrakcji, jak bar przy plaży, który również należy do hotelu.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Mikołajki Resort & Spa / Konferencje w Mikołajki Resort & Spa - strona firmowa

Omega Hotel
Dane teleadresowe:

ul. Sielska 4A, 10-802 Olsztyn
tel. 89 522 05 00
Największa sala konferencyjna: 580 osób
Liczba miejsc noclegowych: 196

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Omega to hotel trzygwiazdkowy, położony w samym sercu Mazur, w odległości 2 km od Olsztyna. To doskonałe miejsce zarówno na wypoczynek w Krainie Wielkich Jezior, jak i urządzenie konferencji, bądź spotkań firmowych. W swoim skromnych progach ugości nawet 200 osob, w 96 pokojach. Oprócz bogatej oferty stricte turystycznej, nastawionej na aktynie spędzony czas na łonie natury i jezior, hotel ten zapewnia też profesjonalną ofertę dotyczącą organizacji szkoleń, konferencji i wszelkiego rodzaju eventów biznesowych. Na swoim terenie posiada on aż 7 sal konferencyjnych, które umożliwiają organizację dużych, jak i skromnych spotkań biznesowych, które pomieszczą od 10 nawet do 580 osób

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Omega Hotel / Konferencje w Hotelu Omega - strona firmowa


Data publikacji: 08.04.2022

Nasi partnerzy