img

Konferencje w hotelach 3 gwiazdkowych w województwie wielkopolskim

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w województwie wielkopolskim zachęcamy do sprawdzenia obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa wielkopolskiego - Poznaniu, zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań.

Poniżej przedstawiamy 3 gwiazdkowe hotele konferencyjne w województwie wielkopolskim:

 

1. Hotel Sułkowski Conference Resort***

Dane teleadresowe:
ul. Dworcowa 15, 64-140 Boszkowo-letnisko (wielkopolskie)
tel. 65 537 11 00
Największa sala konferencyjna: 290 osób
Liczba miejsc noclegowych: 190

 

1. Hotel Sułkowski Conference Resort***
1. Hotel Sułkowski Conference Resort***

Hotel Sułkowski położony jest w przepięknej, malowniczej okolicy nad Jeziorem Dominickim w Boszkowie. W bliskiej Solcy znajduje się trasa na Poznań i Wrocław na wysokości Leszna. Jest to największy, nowoczesny obiekt konferencyjny, który prowadzi kompleksową i profesjonalną spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych.

Przestrzeń konferencyjna oferuje 7 przestronnych, nowoczesnych sal konferencyjnych z wyposażeniem. Największa sala jest w stanie pomieścić 290 uczestników spotkania. Sale posiadają klimatyzację, dzięki, której są jeszcze bardziej komfortowe podczas upalnych dni. Istniej również możliwość całkowitego zaciemnienia sali w zależności od potrzeb klienta.

Znajdują się tu prozdrowotne groty solne. Hotel oferuje szeroką ofertę cateringową oraz specjalnie przygotowane menu. Wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół spotkania i indywidualnie pochodzi do potrzeb każdego klienta. Goście mą też liczyć na pomoc techniczną w trakcie wydarzenia. Dodatkowym atutem jest piękny teren z piaszczysta plaża do odpoczynku i relaksu. 

Więcej informacji na: Hotel Sułkowski - konferencje.

 

 

2. Hotel 500 Tarnowo Podgórne***

Dane teleadresowe:
ul. Poznańska 139, 62-080 Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)
tel. 61 896 24 00
Największa sala konferencyjna: 350 osób
Liczba miejsc noclegowych: 346

 

2. Hotel 500 Tarnowo Podgórne***
2. Hotel 500 Tarnowo Podgórne***

Hotel 500 Tanowo Podgórne zlokalizowany jest na zachód od Poznania, przy trasie E30 Moskwa – Warszawa – Poznań – Berlin. Zaledwie 30 m od centrum miasta oraz Międzynarodowych Parków Poznańskich i 15 km od Centrum Lotniczego Ławica. Okolica jest bardzo piękna, malownicza. Jest to za razem idealne miejsce do odpoczynku jak i doskonałe centrum konferencyjne. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 11 przestronnych, komfortowych sal konferencyjnych z profesjonalnych sal komputerowych.

Sale podsiadają wyposażenie audiowizualne, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Dodatkowo znajduje się tu klimatyzacja dająca jeszcze większy komfortowo podczas upalnych dnia. Istnieje także możliwość połączenia sal, co daje jeszcze większa przestrzeń do organizacji wydarzeń biznesowych.

Największa sala jest w stanie pomieścić 350 uczestników spotkania. Fachowy, wykwalifikowany personel dba o indywidualne potrzeby kineta oraz służy pomocą na każdym etapie wydarzeń. Dodatkowo atrakcja dla gości jest piękny duży, ogród oraz kompleks basenowy z saunami.

Zobacz więcej na: Konferencje w hotelu 500 Tarnowo Podgórne.

 

 

3. Hotel Antonińska***

Dane teleadresowe:
ul. Jana Ostroga 8a, 64-100 Leszno (wielkopolskie)
tel. 515 036 435
Największa sala konferencyjna: 121 osób
Liczba miejsc noclegowych: 146

 

3. Hotel Antonińska***
3. Hotel Antonińska***

Hotel Antonińska to trzygwiazdkowy hotel położony w dwóch budynkach oddzielonych pasażem wewnętrznym. W centrum Leszna. Niedaleko znajduje się leszczyńskie stara miast około 850 m od obiektu. Jest to doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych, konferencji czy szkoleń. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 wielofunkcyjne sale konferencyjne z wyposażeniem i klimatyzacją. Największa sala jest w stanie zmieścić 121 uczestników spotkania. Sale inspirowane są pięknym, historycznym wystrojem. Wykwalifikowany personel zadba o każdy szczegół spotkania i służy pomocą podczas jego trwania.

Dodatkowym atutem hotelu jest przepyszna kuchnia. Zgrany zespół kucharzy znakomity szef kuchni dba o podniebienia najbardziej wymagających klientów. Znajduje się tu prywatny mini park z fontanną, ławkami i bujanymi leżakami. Idealne na krótki wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Hotel dysponuje także parkingiem dla gości zarówno dla samochodów jak i autokarów. 

Dowiedz się więcej na: Konferencje w hotelu Antonińska.


Data publikacji: 24.10.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top