img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych na Mazurach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych na Mazurach - ponad 120 hoteli konferencyjnych na Mazurach

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych na Mazurach:
 

Hotel Robert’s Port
Dane teleadresowe:
ul. Stare Sady 4, 11-730 Mikolajki
tel. 87 429 84 00
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 323

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Robert’s Port to hotel czterogwiazdkowy mieszczący się nad malowniczym jeziorem Tałty, w odległości 5km od miejscowości Mikołajki. Hotel ugości nawet 323 gości w 159 pokojach urządzonych zgodnie z mazurskim klimatem. Usytuowanie hotelu poza miastem jest jego dodatkowym atutem, które nawet gościom przybywającym tutaj w celach biznesowych, umożliwi doznanie odrobiny relaksu i wytchnienia od zgiełku miast. Usytuowany jest on w pobliżu Puszczy Piskiej, na terenach zielonych, o łącznej powierzchni aż 5ha. Oferuje on bogatą opcje organizacji wszelkich spotkań i konferencji biznesowych, czy eventów dla firm, bądź integracji firmowych. Posiada on na swoim terenie aż 3 sale konferencyjne, które pomieszczą nawet do 200 gości. 

Zobacz więcej: Hotel Robert's Port / Sale konferencyjne Hotel Robert's Port
 

Hotel St. Bruno
Dane teleadresowe:

ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko
tel. 87 732 65 00
Największa sala konferencyjna: 310 osób
Liczba miejsc noclegowych: 132

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel St. Bruno jest położony w centrum Giżycka, w odrestaurowanym XIII- wiecznym zamku. To hotel łączący sobie tradycję z nowoczesnością. Goście znajda tutaj przepiękne pokoje, nowocześnie wyposażone we wszelkie sprzęty multimedialne, wyśmienitą kuchnie i otoczenie parku Goermera. Posiada on 70 miejsc noclegowych, przeznaczonych dla 132 gości. Dla gości biznesowych hotel zapewnia sale konferencyjne, które pomieszczą nawet do 310 osób. Sale są w pełni wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, zapewniające doskonałą jakość akustyczną i medialną. Oprócz oferty konferencyjnej, hotel zapewnia również swoim gościom dodatkowe atrakcje, jak wyjazdy integracyjne dla firm, rejsy po jeziorze oraz loty widokowe i skoki ze spadochronem. 

Zobacz więcej: Hotel St. Bruno / Sale konferencyjne Hotel St. Bruno
 

Hotel Gołębiewski Mikołajki
Dane teleadresowe:

ul. Mrągowska 34, 11-730 Mikołajki
tel. 87 42 90 700, 701, 702, 703
Największa sala konferencyjna: 1400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 1378

HOTEL GOŁĘBIEWSKI
HOTEL GOŁĘBIEWSKI SALA

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach to duży kompleks hotelowy, który ugości aż 1378 osób w 689 pokojach. Znajduje się przy samym brzegu jeziora Tarły, z dostępem do plaży i przystani żeglarskiej. Zapewnia swoim gościom wiele atrakcji, zarówno latem, jak i w okresie zimowym. Przystań żeglarska, czy klub jeździecki i lodowisko to tylko niektóre z nich. Hotel przygotował dla oferty konferencyjno- biznesowej, aż 20 sal konferencyjnych o najwyższym standardzie. Największa z nich, o standardzie kongresowym zmieści nawet do 1400 członków kongresu, bądź konferencji. Parking obecny na terenie hotelu posiada aż 350 miejsc parkingowych dla swoich gości

Zobacz więcej: Hotel Gołębiewski Mikołajki / Sale konferencyjne Hotel Gołębiewski Mikołajki


Data publikacji: 08.04.2022

Nasi partnerzy