img

Konferencje w hotelach 4 gwiazdkowych w województwie wielkopolskim

Aby zapoznać się z pełną bazą obiektów konferencyjnych w województwie wielkopolskim zachęcamy do sprawdzenia obiektów konferencyjnych w Wielkopolsce. Jeśli chcesz zobaczyć inne obiekty spełniające poniższe kryteria w stolicy województwa wielkopolskiego - Poznaniu, zobacz ponad 100 obiektów konferencyjnych - Poznań.

Poniżej przedstawiamy 4 gwiazdkowe hotele konferencyjne w województwie wielkopolskim:

 

 

1. Hotel Remes Sport & Spa****

Dane teleadresowe:
ul. Parkowa 48, 64-340 Opalenica (wielkopolskie)
tel. +48 61 44 82 410
Największa sala konferencyjna: 250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 252

 

1. Hotel Remes Sport & Spa****
1. Hotel Remes Sport & Spa****

Hotel Remes Sport & Spa położony jest na uboczu, w pobliżu Parku Miejskiego, łąk i lasów. Zaskakuje niebywała architekturą. Położny jest obok dłużnej drogi. Jest doskonale skomunikowany. Znajdują się tu przystanki autobusowe, dworzec PKP oraz Lotnisko. Jest to idealne miejsce na wypad z rodziną oraz organizację różnego rodzaju sporka biznesowych. Hotel posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 7 nowoczesnych, przestronnych sal konferencyjnych z wyposażeniem, nagłośnienie oraz dostępem do Internetu. Największa sala mieści uczestników spotkania. Wszystkie pomieszczenia posiadają klimatyzację dając tym samym jeszcze większy komfort podczas spotkań w upalne dni.

Dodatkowym atutem jest system ścian przesuwnych, dzięki którym możemy zyskać przestrzeń pomieszczenia według indywidualnych potrzeb. Kompleks oferuje szereg możliwości rekreacyjnych na świeżym powietrzu, a także korzystny wpływ centrum Spa gdzie można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Przy hotelu znajduje się parking dla gości. 

Więcej informacji na: Hotel Remes - sale konferencyjne lub Konferencje w hotelu Remes.

 

2. Hotel Pietrak Gniezno****

Dane teleadresowe:
ul. Chrobrego 3, 62-200 Gniezno (wielkopolskie)
tel. +48 61 426 14 97
Największa sala konferencyjna: 120 osób
Liczba miejsc noclegowych: 120

 

2. Hotel Pietrak Gniezno****
2. Hotel Pietrak Gniezno****

Hotel Pietrak w Gnieźnie położny jest w XVIII kamienicach przy głównym deptaku miasta, w sąsiedztwie gnieźnieńskiej starówki. W samym centrum Gniezna. Cechuje go bardzo dobra komunikacja. Znajdują się tu liczne przystanki autobusowe, dworzec PKP oraz Port Lotniczy. Jest to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Począwszy od mniejszych po większe konferencje czy szkolenia.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 3 nowoczesne sale o różnych możliwościach organizacyjnych. Wszystkie posiadają profesjonalny sprzęt audiowizualny, nagłośnienie oraz dostęp do Internetu. Największa sala jest w stanie pomieścić 120 uczestników wydarzenia. Sale są klimatyzowane dając tym samy jeszcze większy komfort podczas upalnych dni.

Istnieje także możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia według indywidualnych potrzeb klienta. Wykwalifikowany personel dba o każdy szczegół spotkania i służy pomocą na każdym jego etapie. Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada parking dla gości. 

Zobacz więcej na: Hotel Pietrak Gniezno - Konferencje.

 

3. Hotel Pietrak Wągrowiec****

Dane teleadresowe:
ul. Kościuszki 47, 62-100 Wągrowiec (wielkopolskie)
tel. +48 698 977 073
Największa sala konferencyjna: 160 osób
Liczba miejsc noclegowych: 68

 

3. Hotel Pietrak Wągrowiec****
3. Hotel Pietrak Wągrowiec****

Hotel Pietrak w Wągrowcu to czterogwiazdkowy obiekt położony w malowniczej części miasta, w przepięknym parku nad samym Jeziorem Durowskiego. Rozciąga się tu wspaniały widok na plaże, jezioro oraz krajobraz leśny. Hotel jest idealnym miejscem na odpoczynek dla rodzin z dziećmi, a także doskonale nadaje się do organizacji rożnego rodzaju spotkań biznesowych. Posiada szeroką bazę konferencyjno szkoleniową.

Przestrzeń konferencyjna obejmuje 4 nowoczesne sale z profesjonalnym wyposażeniem, nagłośnienie i dostępem do Internetu. Największa sala jest w stanie zmieścić 160 uczestników wydarzenia. Dodatkowo posiadają one klimatyzację idealnie nadająca się podczas spotkań w upalne dni.

Hotel oferuje również pełną obsługę gastronomiczną, przerwy kawowe, obiady i lunche podczas spotkań. Fachowy personel dba o indywidualne potrzeb klienta i służy pomocą podczas jego trwania. Hotel posiada do dyspozycji przytulne pokoje z niezbędnym wyposażenie. Jest to idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Na ternie hotelu znajduje się parking dla gości

Dowiedz się więcej na: Hotel Pietrak Wągrowiec - konferencje.


Data publikacji: 24.10.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top