img

Konferencje w hotelach 5 gwiazdkowych we Wrocławiu

Zobacz pełną bazę hoteli konferencyjnych we Wrocławiu - ponad 100 obiektów konferencyjnych we Wrocławiu

Konferencje w hotelach 5 gwiazdkowych we Wrocławiu:

Hotel Monopol
Dane teleadresowe:

Ul. Heleny Modrzejewskiej 2 50-071 Wrocław
Tel: 71 7723777
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 240

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Niezwykle luksusowy XIX- wieczny Hotel Monopol położony w centrum Wrocławia. Stąd tylko kilka minut dzieli nas od Ratusza oraz Starego Rynku. Niedaleko obiektu znajduje się najwyższy budynek w Polsce, czyli Sky Tower. Nowocześnie urządzone wnętrza w połączeniu z najstarszym budynkiem hotelowym we Wrocławiu sprawia, że to właśnie tu biznes łączy się ze sztuką. Klimatyczne miejsce, doskonała kuchnia i dostęp do sal konferencyjnych to idealne połączenie. To właśnie tu spędzą Państwo miło czas, oddając się nie tylko pracy, ale również przyjemnościom.

W Hotelu Monopol mamy do dyspozycji 5 sal konferencyjnych, największa z nich jest gotowa na przyjęcie do 100 osób na dane wydarzenie, konferencje lub szkolenie. Każda z sal wyposażona została w rzutnik, ekran oraz najlepszej jakości sprzęt multimedialny. Doskonałe nagłośnienie to dodatkowy atut każdej z sal. Po ciężkim dniu warto skorzystać z oferty hotelowego spa, czyli zabiegów oraz sesji w saunie suchej lub fińskiej. Mogą Państwo także skosztować wykwintnych dań w naszej restauracji. 

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel Monopol / Konferencje w Hotelu Monopol we Wrocławiu - strona firmowa

 

Hotel The Bridge Wrocław
Dane teleadresowe:

Ul. plac Katedralny 8, 50-329 Wrocław
Tel: 71 7273100
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 368

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nowoczesny obiekt, który znajduje się w samym centrum Ostrowa Tumskiego to właśnie Hotel The Bridge. Unikalny oraz niezwykle stylowy hotel łączący przeszłość tego miejsca ze współczesnością. Zachwycające wnętrza hotelu oraz usługi na najwyższym poziomie sprawiają, że tak wiele osób wybiera właśnie to miejsce na spotkania biznesowe, konferencje czy też ważne uroczystości rodzinne.

Hotel dysponuje 4 salami konferencyjnymi, gdzie największa z nich jest gotowa na przyjęcie nawet 450 osób. Każda z nich wyposażona została w najlepszej jakości sprzęt multimedialny, czyli rzutniki, ekrany, flipchart oraz dostęp do internetu. To idealne miejsce na organizacje konferencji oraz spotkań biznesowych. Doskonała komunikacja z każdą częścią miasta sprawia, że z pewnością ułatwia to organizacje danego wydarzenia. Zróżnicowana wielkość sal dostępnych w Hotelu The Bridge z pewnością pozwoli na dopasowanie przestrzeni do potrzeb konkretnego szkolenia lub konferencji.

Dla naszych gości po ciężkim dniu pełnym wyzwań proponujemy odrobinę relaksu w hotelowym SPA, gdzie mają Państwo dostęp do zabiegów oraz sesji w saunie suchej lub łaźni parowej. 

Zobacz więcej: Spotkania biznesowe w The Bridge Wrocław - strona firmowa

 

Platinium Palace Boutique
Dane teleadresowe:

Ul. Powstańców Śląskich 204 Wrocław
Tel: 519 339 044
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 92

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Platinum Palace to ekskluzywny obiekt położony blisko zabytkowego Parku Południowego przy DK nr 5. Stąd tylko 5 km dzieli nas od wrocławskiego średniowiecznego rynku oraz ratusza. Odnowione wnętrz zabytkowego obiektu łączą nowoczesność z przeszłością. Współczesne oraz nowoczesne aranżacje wnętrz sprawiają, że pobyt w naszym hotelu to komfort i relaks. Hotel Platinum Palace w swojej ofercie ma 4 sale konferencyjne, zróżnicowane pod względem ich wielkości. Mniejsze przeznaczone dla 20 osób doskonale sprawdzą się  na spotkania bardziej kameralne.

W największej z dostępnych sal można zorganizować konferencje na 100 osób. Wszystkie z sal mają na wyposażeniu niezbędny sprzęt audio wizualny. To ekrany, flipchart, TV czy odpowiedni sprzęt nagłaśniający. Sale mają dostęp do internetu oraz są w pełni klimatyzowane. Wszystkie z nich doskonale nadają się na takie uroczystości jak wykłady, sympozja, szkolenia czy konferencje. W pałacowych wnętrzach oprócz spraw zawodowych czy szkoleń mogą Państwo również skorzystać ze strefy SPA oraz wyjątkowej kuchni i dań, jakie serwuje hotelowa restauracja. 

Zobacz więcej: Spotkania i konferencje w Platinium Palace Boutique - strona firmowa


Data publikacji: 05.05.2022

Nasi partnerzy