img

Konferencje w hotelach z basenem w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w hotelach z basenem w górach:

 

Nosalowy Dwór

Dane teleadresowe:
Ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane
Największa sala konferencyjna: 1250 osób
Liczba miejsc noclegowych: 75 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Nosalowy Dwór to prestiżowy obiekt położony w Zakopanem w otoczeniu gór. Obiekt został stworzony z myślą o najbardziej wymagających osobach, które szukają rewelacyjnego miejsca do odpoczynku oraz organizacji spotkań biznesowych w Polsce.

Obiekt posiada kilkanaście sal konferencyjnych, które pozwalają na organizację wydarzeń nawet dla ponad 1000 osób. Najmniejsze przestrzenie pozwalają natomiast kameralne spotkania zarządu lub mniejszych grup osób. Obiekt oferuje również wiele nowoczesnych pokoi w różnych standardzie. Łącznie jest w stanie zapewnić miejsca noclegowe dla 75 osób.

Obiekt dla gości oferuje również dostęp do basenu, który pozwoli na relaks po konferencji i sprawi, że nie będzie można się nudzić. Dzięki temu świetnie wpasuje się w oczekiwania najbardziej wymagających osób, które szukają prestiżowych miejsc pod organizację konferencji w górach. Nosalowy Dwór to jeden z najciekawszych obiektów, którym jak najbardziej warto się zainteresować i którego wybranie może dawać znakomite efekty.

Zobacz stronę firmową Nosalowy Dwór, by poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.

 

Tremonti Ski & Bike Resort

Dane teleadresowe:
Ul. Konstytucji 3 Maja 77/77a, 58-540 Karpacz
Największa sala konferencyjna: 130 osób
Liczba miejsc noclegowych: 400 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Tremonti Ski & Bike Resort to jeden z najbardziej prestiżowych obiektów na hotelowej mapie Karpacza. Nowoczesny obiekt z przygotowanym dla gości basenem jest w stanie zagwarantować najlepsze warunki do wypoczynku i pełnego relaksu.

Hotel dysponuje dwiema przestrzeniami konferencyjnymi dla odpowiednio 130 oraz 30 osób. Każda sala jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a obsługa hotelu jest w stanie zapewnić odpowiednie wsparcie na czas organizacji konkretnego wydarzenia. Gwarantuje to możliwość zorganizowania spotkania, które będzie stało na bardzo wysokim poziomie i które w pełni wpasuje się w oczekiwania i potrzeby gości.

Dodatkowo dostępne są 124 apartamenty w różnym standardzie, które zapewniają miejsca noclegowe nawet dla 400 osób. Tremonti Ski & Bike Resort stawia przede wszystkim na zadowolenie klientów wybierających ofertę obiektu. Gości hotelowi mają możliwość skorzystania z przygotowanej dla nich degustacji win, basenu, restauracji czy nowoczesnej strefy SPA. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie w stanie czerpać zadowolenie z pobytu w obiekcie.

Zobacz stronę firmową Tremonti Ski & Bike Resort, by poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.

 

Dolina Leśnicy Ski & Spa Resort

Dane teleadresowe:
Ul. Leśnica 153, 43-438 Brenna
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 90 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dolina Leśnicy Ski & Spa Resort to jeden z najbardziej prestiżowych obiektów pozwalających na organizację konferencji w bliskim otoczeniu gór. Na terenie hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne, które pozwalają na organizację wydarzeń dla 70 oraz dla 15 osób.

Przestronne sale pozwalają na różny układ miejsc siedzących dla gości oraz są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dzięki temu możliwa jest organizacja wydarzenia stojącego na bardzo wysokim poziomie i możliwe jest pełne wpasowanie się w oczekiwania i potrzeby wszystkich gości odwiedzających obiekt. Obiekt oferuje także miejsca noclegowe w różnym standardzie, z których z powodzeniem mogą korzystać wszyscy goście obiektu.

Atrakcją może być również dostępny dla gości basen oraz specjalnie przygotowana z myślą o nich strefa SPA, która stanowi rewelacyjne miejsce do tego, aby się zrelaksować i wyciszyć w najlepszych do tego warunkach. Tuż przy obiekcie znajduje się również stacja narciarska, gdzie na fanów białego szaleństwa czeka mnóstwo znakomicie przygotowanych stoków.

Zobacz Prezentację Dolina Leśnicy Ski & Spa Resort na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Dolina Leśnicy Ski & Spa Resort, by poznać szczegółową ofertę konferencyjną obiektu.


Data publikacji: 09.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo