img

Konferencje w kameralnym hotelach w górach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych w górach - ponad 350 obiektów konferencyjnych w Polskich górach

Konferencje w kameralnym hotelach w górach:
 

Hotel Pod Gołębiem

Dane teleadresowe:
Ul. Wodna 1A, 43-460 Wisła
Największa sala konferencyjna: 60 osób
Liczba miejsc noclegowych: 52 

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Pod Gołębiem to kameralny obiekt zlokalizowany w otoczeniu gór. Hotel charakteryzuje się klimatycznym stylem we wnętrzach, który nawiązuje do tradycji. Nie brakuje jednak nowoczesnych udogodnień. Klienci biznesowi mogą skorzystać z sali konferencyjnej, która jest w stanie pomieścić do 60 osób.

Klimatyczna przestrzeń z kominkiem jest przy tym wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który pozwala na organizowanie wydarzeń na najwyższym poziomie. Każda konferencja dzięki temu przebiegnie w najlepszych do tego warunkach i na długi czas pozostanie w pamięci wszystkich obecnych na niej osób. Hotel Pod Gołębiem oferuje również pełną obsługę wydarzenia poprzez organizację przerwy kawowej czy dostosowanie pomieszczenia pod konkretną grupę osób.

Organizatorzy mogą dzięki temu skupić się jedynie na przekazywaniu treści. Dla osób szukających odprężenia po konferencji obiekt proponuje smaczny posiłek w restauracji czy możliwość skorzystania ze strefy SPA, gdzie na gości czeka wiele zabiegów. Hotel Pod Gołębiem to gwarancja najlepszych warunków do wypoczynku w polskich górach.

Zobacz Prezentację Hotelu Pod Gołębiem na salekonferencyjne.pl, by dowiedzieć się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu pod Gołębiem, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu

 

Hotel Redyk

Dane teleadresowe:
Ul. Potoczki 20, 34-521 Ząb
Największa sala konferencyjna: 70 osób
Liczba miejsc noclegowych: 50

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Redyk to kameralny hotel w górach, który dysponuje salą konferencyjną o powierzchni 74 mkw. W zależności od układu siedzeń możliwe jest pomieszczenie do 70 osób w trakcie wydarzenia. Na wyposażeniu sali znajdują się: flipchart, rzutnik, ekran, telewizor, odtwarzacz DVD, mikrofony czy system nagłośnienia.

Gwarantuje to najlepsze warunki do prowadzenia spotkań i pewność, że konferencja będzie mogła przebiegać w bardzo dobrej atmosferze i najlepszych do tego warunkach. Pomieszczenie jest również klimatyzowane, wyposażone w dostęp do bezprzewodowego Internetu, a dodatkowo istnieje możliwość zaciemnienia okien. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie najlepszych warunków do prowadzenia konferencji.

Obsługa hotelowa jest w stanie w razie potrzeby zorganizować przerwę kawową oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników wydarzenia. Hotel Redyk oferuje również własną strefę SPA, w której spragnione relaksu osoby mogą skorzystać z bogatej oferty zróżnicowanych zabiegów. Dzięki temu możliwe będzie pełne zrelaksowanie się i odprężenie po całym dniu. Hotel oferuje również rozbudowane zaplecze noclegowe, w którym łącznie może się pomieścić do 50 osób.

Zobacz Prezentację Hotelu Redyk na salekonferencyjne.pl i dowiedz się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Redyk, aby poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.

 

Hotel Amadeusz

Dane teleadresowe:
Ul. Piłsudskiego 34, 33-380 Krynica Zdrój
Największa sala konferencyjna: 40 osób
Liczba miejsc noclegowych: 54

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Amadeusz to kameralny obiekt zlokalizowany w pobliżu gór. Hotel oferuje komfortowe warunki do wypoczynku oraz posiada przygotowaną ofertę dla klientów biznesowych. W obiekcie dostępna jest sala konferencyjna, w której można zorganizować wydarzenie dla maksymalnie 40 osób.

Przestrzeń konferencyjna pozwala na różny układ miejsc siedzących i zawsze może zostać przystosowana przez personel pod wymagania konkretnych grup. Sala jest kompleksowo wyposażona w sprzęt audiowizualny, który ułatwia prowadzenie konferencji i przekazywanie informacji. Istnieje także możliwość zorganizowania przerwy kawowej oraz poczęstunku dla uczestników wydarzenia. Na osoby korzystające z oferty hotelu czeka również wiele innych atrakcji.

Przede wszystkim dostępna jest strefa SPA, w której znajduje się sauna oraz fotel masujący. Fani rozrywki mogą skorzystać z bilardu, piłkarzyków czy stołu do ping-ponga. Położenie hotelu sprawia również, że jest on świetnym wyborem dla fanów jeżdżenia na nartach. 

Zobacz Prezentację Hotelu Amadeusz na salekonferencyjne.pl, by dowiedzieć się więcej lub sprawdź stronę firmową Hotelu Amadeusz, by poznać szczegóły oferty konferencyjnej obiektu.


Data publikacji: 09.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo