img

Konferencje w mazurskim klimacie – Hotel Miłomłyn Zdrój

www.milomlynzdroj.pl

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA jest atrakcyjnym obiektem zlokalizowanym na Mazurach, który świadczy usługi w standardzie trzygwiazdkowym. Kompleks jest doskonała propozycją dla klientów biznesowych, planujących przeprowadzenie konferencji, szkoleń lub integracyjnych spotkań firmowych. Istotnym walorem oferty hotelu jest połączenie szerokich możliwości obiektu i niskich cen.

Kameralny Hotel Miłomłyn Zdrój dysponuje trzema kompleksowo i profesjonalnie wyposażonymi pomieszczeniami konferencyjnymi. Największa z sal przeznaczona jest dla grup do 150 osób, zaś mniejsze pozwalają zorganizować spotkania dla kilkudziesięciu osób. Wszystkie sale udostępniane są klientom z rzutnikami, ekranami, flipchartami, materiałami piśmienniczymi oraz dostępem do internetu.

Hotel Miłomłyn Zdrój stwarza znakomite warunki nie tylko pracy, ale również integracji i rekreacji. Obiekt otoczony jest lasami sosnowymi, które gwarantują ciszę i spokój podczas prowadzeni spotkań, a jednocześnie są idealna przestrzenią do przeprowadzenia eventów i aktywności na świeżym powietrzu. Goście odwiedzający kompleks mogą korzystać z atrakcyjnej strefy Aqua Masuria, gdzie znajdują się sauny, basem oraz jacuzzi. Hotel dysponuje bazą noclegową dla 108 gości, a także wyśmienitą restauracją i klubem nocnym.

Data publikacji: 20.02.2017

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy