img

Konferencje w sercu Mazur – Hotel Mercure Mrągowo

mragoworesort.pl

Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa jest znakomitym obiektem konferencyjno-hotelowym, który świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz grup turystycznych i biznesowych. W hotelu organizowane są wysokiej klasy szkolenia, konferencje, kongresy, imprezy integracyjne, eventy, bankiety, targi, a także imprezy okolicznościowe.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Mercure Mrągowo składa się z trzech klimatyzowanych sal, posiadających pełne wyposażenie audiowizualne. Pomieszczenia te cechują się dużymi możliwościami konfiguracyjnymi i są w stanie pomieścić od 70 do 350 uczestników. Dodatkowo obiekt pozwala na korzystanie z trzech sal szkoleniowych i pokoi dyskusyjnych, które często pełnią funkcję zaplecza logistycznego dla różnych wydarzeń biznesowych.

Kompleks hotelowy zajmujący 10-teren jest idealnym miejscem do przeprowadzenia imprez integracyjnych dla pracowników. Personel obiektu dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom i potrzebom gości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji wydarzeń biznesowych ośrodek jest w stanie zrealizować nawet najodważniejsze propozycje klientów. Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa wyróżnia się elastycznością, kreatywnością oraz najwyższym poziomem obsługi.

Data publikacji: 06.03.2017

Najnowsze newsy branżowe - warmińsko-mazurskie

Nasi partnerzy