img

Konferencje w zabytkach na Mazurach

Aby zobaczyć pełną bazę obiektów konferencyjnych zlokalizowanych w województwie warmińsko-mazurskim zobacz - Konferencje na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach.

Poniżej przedstawiamy listę obiektów zabytkowych, w których można zorganizować konferencje na Mazurach:

 

Ryn:

Zamek Ryn

Dane teleadresowe:
Plac Wolności 2
11-520 Ryn
Tel. 87 429 70 00
Największa sala konferencyjna: 900 osób
Ilość miejsc noclegowych: 304

Zamek Ryn
Zamek Ryn

Organizacja konferencji czy większego firmowego eventu wiąże się z wieloma przygotowaniami nie tylko ze strony merytorycznej. Sam wybór miejsca, dań i atrakcji bywa często kłopotliwy. Organizując konferencję w Hotelu Zamek Ryn, macie Państwo gwarancję niesamowitych wrażeń. Ten odrestaurowany XIV wieczny zamek to miejsce połączenia szacunku do historii oraz unikatowych wnętrz.

Dziesięć różnych konfiguracji sal konferencyjnych to możliwość zorganizowania zarówno bardziej kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów do aż 1000 gości. Każda z sal jest wyposażona w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Zamkowe mury tworzą niesamowity klimat, który z pewnością docenią wszyscy zaproszeni goście.

Dania restauracyjne przypadną do gustu każdemu, a wybór wyselekcjonowanych alkoholi pozwoli na wspólne świętowanie dobrze zakończonego dnia. Strefa spa zachęca do wypoczynku i chwili oderwania od codziennego tempa życia.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Zamku Ryn

 

Bartoszyce:

Pałac i Folwark Galiny

Dane teleadresowe:
Galiny 110
11-200 Bartoszyce
Tel. 89 761-21-67
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 86

Pałac i Folwark Galiny
Pałac i Folwark Galiny

Pomoc w organizacji konferencji czy wyjazdu integracyjnego oferują wykwalifikowani konsultanci pracujący w Pałacu i Folwarku Galiny. To nie tylko bogate zaplecze dobrze przystosowanych sal, ale także wspaniały teren zielony, który to miejsce otacza. 5 hektarów terenu na którym znajduje się pałac z XVI wieku oraz stadnina koni zachęca do spędzenia czasu z dala od miasta.

Nawet spotkania czy konferencje biznesowe prowadzone w takim miejscu pozwolą choć na chwilę oderwać się od codzienności. Do dyspozycji gości jest 5 sal konferencyjnych. Mniejsze idealnie nadają się na spotkania i negocjacje biznesowe, większe te które mogą pomieścić do 300 osób to idealna przestrzeń do konferencji czy seminarium.

Pracownicy pomogą nie tylko zaplanować wydarzenie, dobrać catering ale także będą czuwać nad nad jego przebiegiem. To także świetne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Połączenie zabytkowej i folwarcznej zabudowy i ogromu zielenie z pewnością napadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac i Folwark Galiny / Konferencje w Pałacu i Folwarku Galiny - strona firmowa

 

Giżycko:

Hotel St Bruno

Dane teleadresowe:
ul. Św. Brunona 1
11-500 Giżycko
Tel. 87 732 65 00
Największa sala konferencyjna: 310 osób
Ilość miejsc noclegowych: 170

Hotel St Bruno
Hotel St Bruno

Jeśli lubisz niebanalne miejsca z unikatowym klimatem, to Hotel St. Bruno w Giżycku to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Ten kameralny hotel z 700-letnią tradycją to doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego, szkolenia dla pracowników czy zajęć z team buildingu. W takich okolicznościach przyrody każde wydarzenie nabierze innego wymiaru.

Hotel jest położony przy szlaku wodnym, a widok z okiem napawa spokojem. Oferta konferencyjna to sale mogące pomieścić do 300 osób. Do organizacji wydarzeń dedykowany jest manager, który pomoże nie tylko w planowaniu, ale będzie czuwał nad przebiegiem aż do końca Państwa pobytu. Dodatkowo aby umilić czas po szkoleniu czy konferencji, pracownicy hotelu chętnie pomogą w doborze atrakcji, podczas którzy będą Państwo mogli poznać piękno okolicznego regionu.

Całość dopełniają eleganckie i komfortowe pokoje oraz restauracja, która serwuje niezwykłe dania. Mazury to doskonałe miejsce gdzie biznesowe spotkania można połączyć z podziwianiem tego wyjątkowego na skalę światową regionu.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel St Bruno / Konferencje w hotelu St Bruno

 

Lidzbark Warmiński:

Hotel Krasicki

Dane teleadresowe:
Pl. Zamkowy 1/7
11-100 Lidzbark Warmiński
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 276

Hotel Krasicki
Hotel Krasicki

Hotel Krasicki to staroświeckie obszerne zamczysko położone miedzy dwiema rzekami w malowniczej, pięknej okolicy. Jest to miejsce, które idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji kością jest 7 komfortowych i przestronnych, sal konferencyjnych.

Po połączeniu trzech sal mamy zaplecze na spotkanie składające się z 450 uczestników. Każda sala posiada funkcjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W składa tego wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, ekran, mikser audio, regulowane zaciemnienie Sali, Internet WiFI. Sale posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort spotkanie podczas upalnych dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Hotel Krasicki wraz z otoczeniem to olbrzymie możliwości eventowe. Dodatkowym autem hotelu są przepiękne pokoje w stylowym wystroju. Pokoje wyposażone są w wszelkie udogodnienia i umeblowane. Są one idealnym miejscem na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Krasicki - Konferencje

 

Ujazdowo:

Pałac Myślęta 

Dane teleadresowe:
Myślęta
13-214 Ujazdowo
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych:

Pałac Myślęta 
Pałac Myślęta 

Pałac Myślęta położony jest w starym, wyjątkowo pięknym parku. Jest to zabytkowa okolica. Jest to niewątpliwie urokliwe miejsce. Pałac idealnie nadaje się do organizacji mniejszych i większych spotkań biznesowych. Obiekt posiada szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe.

Na terenie pałacu są trzy komfortowe i przestronne sale z profesjonalnym, funkcjonalnych wyposażeniem. Największa sala może pomieścić do 200 uczestników spotkania. W skład wyposażenia wchodzą: projektor multimedialny LCD, telewizor, dvd, ekrany, nagłośnienie. Za dodatkowa opłata można wypożyczyć rzutnik multimedialny i laptop. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Zawsze można liczyć na pomoc techniczną podczas spotkania. Dodatkową atrakcja dla gości biznesowych będą zapewne różnorodne formy atrakcji i integracji. Na terenie pałacu znajdują się przytulne i przestronne pokoje, które stanowią idealne zaplecze dla odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową: Pałac Myślęta - Konferencje

 

Biała Piska:

Hotel Dwór Kaliszki 

Dane teleadresowe:
Kaliszki 17
12-230 Biała Piska
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60

Hotel Dwór Kaliszki 
Hotel Dwór Kaliszki 

Hotel Dwór Kaliszki położny jest z dala od miasta w cichej malowniczej okolicy. W otoczeniu mazurskiej przyrody. Jest to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju konferencje i szkolenia. Posiada szerokie zaplecze konferencyjne.

Do dyspozycji gości są cztery przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Największa sala jest w stanie pomieścić 100 uczestnków spotkania. Każda sala posiada funkcjonalny sprzęt i nagłośnienie. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Po wymagającym dniu szkoleń warto odprężyć się podczas wieczornej imprezy integracyjnej.

Dla relaksu i wyciszenia warto skorzystać z zabiegów i masaży oraz seansu w saunie. Dodatkowym atutem dworu są przestronne, komfortowe i przytulne pokoje stanowiące idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Każdy z pokoi w różnym standardzie. Wyposażone są we wszelkie udogodnienia i umeblowane. Idealnie zachowane zabytkowe belki i stopy. Wszystkie pokoje z widokiem na przepiękny park krajobrazowy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Dwór Kaliszki - Konferencje

 

Górzno:

Hotel Dworek Wapionka

Dane teleadresowe:
Ul. Wczasowa 1
87-320 Górzno
tel. 56 498 82 33
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 53

Hotel Dworek Wapionka
Hotel Dworek Wapionka

Dworek Wapionka to zabytkowy obiekt położony w bliskim otoczeniu przyrody. W niedalekiej odległości od obiektu znajdują się dwa jeziora oraz mnóstwo terenów spacerowych. Fani spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością będą zachwyceni z wybrania oferty tego właśnie obiektu.

Hotel posiada dwie sale konferencyjne dla 100 oraz 30 osób. Pomieszczenia dostępne w ramach hotelu są nowocześnie wyposażone i oferują wszystko, co niezbędne do zorganizowania szkolenia. W obiekcie można liczyć na nowoczesne projekty czy dużych rozmiarów ekrany. Dzięki temu istnieją najlepsze warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń stojących na bardzo wysokim poziomie.

Dodatkowo personel obiektu jest w stanie zagwarantować pełną obsługę cateringową każdego wydarzenia. Hotel Dworek dysponuje również szeroką bazą noclegową. Goście hotelowi mogą odpoczywać w pokojach będących połączeniem klasycznego wystroju i luksusu. Przestrzenie noclegowe zapewniają wszystko, co niezbędne do wypoczynku i pozwalają w pełni się zrelaksować. Największe pokoje dostępne w obiekcie posiadają aż 70 mkw.

Zobacz więcej: Hotel Dworek Wapionka - strona firmowa

 

Lubawa:

Pałac Mortęgi

Dane teleadresowe:
Ul. Mortęgi 3
14-260 Lubawa
tel. 89 644 94 60
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych: 96

Pałac Mortęgi
Pałac Mortęgi

Pałac Mortęgi położony jest na Mazurach w okolicach miejscowości Lubawy. Obiekt oddalony jest o 195 km od Warszawy, 160 km od Gdańska oraz 243 km od Łodzi. Znakomite położenie pozwala na łatwe dojechanie do obiektu z dużych ośrodków miejskich.

Pałac Mortęgi oferuje 8 sal konferencyjnych, z których największa jest w stanie pomieścić do 200 osób. Łącznie przestrzeń konferencyjna przygotowana jest na przybycie maksymalnie 500 osób. Każda sala konferencyjna posiada pełne wyposażenie w sprzęt audiowizualny, który znacząco ułatwia prowadzenie różnego rodzaju spotkań i konferencji.

Pałac Mortęgi dbając o zadowolenie klientów biznesowych oferuje również pełną obsługę cateringową wydarzeń. Po konferencji możliwe jest również zorganizowanie bankietu, na którym może pomieścić się maksymalnie 300 osób. Pałac oferuje również 50 pokoi, w których może zmieścić się do 96 osób. Pokoje nastawione są na komfort gości i wyposażone są w prywatne łazienki, biurko, telewizor oraz objęte są dostępem do bezprzewodowego Internetu.

Zobacz więcej: Pałac Mortęgi - strona firmowa

 

Gniew:

Zamek Gniew

Dane teleadresowe:
Ul. Zamkowa 3
83-140 Gniew
tel. 58 535 38 80
Największa sala konferencyjna: 400 osób
Liczba miejsc noclegowych: 250

Zamek Gniew
Zamek Gniew

Zamek Gniew to zabytkowy obiekt dostosowany do potrzeb najbardziej wymagających osób. Gości hotelowych, którzy poszukują przestrzeni będącej połączeniem klasycznego wystroju z luksusem. Obiekt rewelacyjnie wpasuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Idealnie sprawdzi się zarówno dla klientów biznesowych, jak i osób szukających najlepszego miejsca do wypoczynku.

Zamek Gniew jest znakomicie przystosowany pod potrzeby klientów biznesowych. Do dyspozycji osób szukających przestrzeni konferencyjnych oddano aż 10 sal o różnej wielkości. Każda z nich urządzona jest w niepowtarzalnym stylu, a dodatkowo posiada pełne wyposażenie w niezbędny sprzęt audiowizualny. Gwarantuje wszystko, co niezbędne do zorganizowania konferencji. Prelegenci korzystający z usług obiektu mogą liczyć na dostęp do nowoczesnych projektorów, ekranów, nagłośnienia, mikrofonów i wielu innych udogodnień. W razie potrzeby możliwe jest również zagwarantowanie obsługi cateringowej dla uczestników konferencji.

Zamek Gniew oferuje również przestrzeń noclegową dla maksymalnie 250 osób. Niepowtarzalne położenie obiektu gwarantuje znakomite widoki z okien i stwarza najlepsze warunki do wypoczynku i relaksu. Każda osoba korzystająca z usług obiektu może liczyć na świetne warunki wypoczynku. Pokoje mimo klasycznego stylu posiadają wiele udogodnień stworzonych z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Zobacz więcej: Zamek Gniew - strona firmowa


Data publikacji: 08.07.2022

Nasi partnerzy

Hotel Gołebiewski
Copernicus Toruń
BCC Events Pałac Lubomirskich
ArtHotel Stalowa52
Qubus Hotel Wrocław
img
EB_logo
Everitum_logo
Media_Solutions_Group_logo
Wykładnia.pl logo
Agencja Mpower
Elite Music dostawca usług eventowych
JC tłumaczenia logo
Wykładnia.pl logo
Back to Top