img

Konferencje w zabytkach na Mazurach

Zobacz pełną bazę obiektów konferencyjnych na Mazurach - ponad 130 hoteli konferencyjnych na Mazurach

Konferencje w zabytkach na Mazurach:

 

Ryn:

Zamek Ryn

Dane teleadresowe:
Plac Wolności 2
11-520 Ryn
Tel. 87 429 70 00
Największa sala konferencyjna: 900 osób
Ilość miejsc noclegowych: 304

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Organizacja konferencji czy większego firmowego eventu wiąże się z wieloma przygotowaniami nie tylko ze strony merytorycznej. Sam wybór miejsca, dań i atrakcji bywa często kłopotliwy. Organizując konferencję w Hotelu Zamek Ryn, macie Państwo gwarancję niesamowitych wrażeń. Ten odrestaurowany XIV wieczny zamek to miejsce połączenia szacunku do historii oraz unikatowych wnętrz.

Dziesięć różnych konfiguracji sal konferencyjnych to możliwość zorganizowania zarówno bardziej kameralnych spotkań jak i wystawnych bankietów do aż 1000 gości. Każda z sal jest wyposażona w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Zamkowe mury tworzą niesamowity klimat, który z pewnością docenią wszyscy zaproszeni goście.

Dania restauracyjne przypadną do gustu każdemu, a wybór wyselekcjonowanych alkoholi pozwoli na wspólne świętowanie dobrze zakończonego dnia. Strefa spa zachęca do wypoczynku i chwili oderwania od codziennego tempa życia.

Zobacz stronę firmową: Konferencje w Zamku Ryn

 

Bartoszyce:

Pałac i Folwark Galiny

Dane teleadresowe:
Galiny 110
11-200 Bartoszyce
Tel. 89 761-21-67
Największa sala konferencyjna: 300 osób
Ilość miejsc noclegowych: 86

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pomoc w organizacji konferencji czy wyjazdu integracyjnego oferują wykwalifikowani konsultanci pracujący w Pałacu i Folwarku Galiny. To nie tylko bogate zaplecze dobrze przystosowanych sal, ale także wspaniały teren zielony, który to miejsce otacza. 5 hektarów terenu na którym znajduje się pałac z XVI wieku oraz stadnina koni zachęca do spędzenia czasu z dala od miasta.

Nawet spotkania czy konferencje biznesowe prowadzone w takim miejscu pozwolą choć na chwilę oderwać się od codzienności. Do dyspozycji gości jest 5 sal konferencyjnych. Mniejsze idealnie nadają się na spotkania i negocjacje biznesowe, większe te które mogą pomieścić do 300 osób to idealna przestrzeń do konferencji czy seminarium.

Pracownicy pomogą nie tylko zaplanować wydarzenie, dobrać catering ale także będą czuwać nad nad jego przebiegiem. To także świetne miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej. Połączenie zabytkowej i folwarcznej zabudowy i ogromu zielenie z pewnością napadnie w pamięci wszystkich uczestników.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Pałac i Folwark Galiny / Konferencje w Pałacu i Folwarku Galiny - strona firmowa

 

Giżycko:

Hotel St Bruno

Dane teleadresowe:
ul. Św. Brunona 1
11-500 Giżycko
Tel. 87 732 65 00
Największa sala konferencyjna: 310 osób
Ilość miejsc noclegowych: 170

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli lubisz niebanalne miejsca z unikatowym klimatem, to Hotel St. Bruno w Giżycku to miejsce odpowiednie dla Ciebie. Ten kameralny hotel z 700-letnią tradycją to doskonałe miejsce na organizację spotkania biznesowego, szkolenia dla pracowników czy zajęć z team buildingu. W takich okolicznościach przyrody każde wydarzenie nabierze innego wymiaru.

Hotel jest położony przy szlaku wodnym, a widok z okiem napawa spokojem. Oferta konferencyjna to sale mogące pomieścić do 300 osób. Do organizacji wydarzeń dedykowany jest manager, który pomoże nie tylko w planowaniu, ale będzie czuwał nad przebiegiem aż do końca Państwa pobytu. Dodatkowo aby umilić czas po szkoleniu czy konferencji, pracownicy hotelu chętnie pomogą w doborze atrakcji, podczas którzy będą Państwo mogli poznać piękno okolicznego regionu.

Całość dopełniają eleganckie i komfortowe pokoje oraz restauracja, która serwuje niezwykłe dania. Mazury to doskonałe miejsce gdzie biznesowe spotkania można połączyć z podziwianiem tego wyjątkowego na skalę światową regionu.

Zobacz więcej: Sale konferencyjne Hotel St Bruno / Konferencje w hotelu St Bruno

 

Lidzbark Warmiński:

Hotel Krasicki

Dane teleadresowe:
Pl. Zamkowy 1/7
11-100 Lidzbark Warmiński
Największa sala konferencyjna: 450 osób
Liczba miejsc noclegowych: 276

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Krasicki to staroświeckie obszerne zamczysko położone miedzy dwiema rzekami w malowniczej, pięknej okolicy. Jest to miejsce, które idealnie nadaje się na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Do dyspozycji kością jest 7 komfortowych i przestronnych, sal konferencyjnych.

Po połączeniu trzech sal mamy zaplecze na spotkanie składające się z 450 uczestników. Każda sala posiada funkcjonalny sprzęt audiowizualny i nagłośnienie. W składa tego wyposażenia wchodzą: projektor, flipchart, ekran, mikser audio, regulowane zaciemnienie Sali, Internet WiFI. Sale posiadają klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort spotkanie podczas upalnych dni.

Każde spotkanie organizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Hotel Krasicki wraz z otoczeniem to olbrzymie możliwości eventowe. Dodatkowym autem hotelu są przepiękne pokoje w stylowym wystroju. Pokoje wyposażone są w wszelkie udogodnienia i umeblowane. Są one idealnym miejscem na odpoczynek i relaks po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Krasicki - Konferencje

 

Ujazdowo:

Pałac Myślęta 

Dane teleadresowe:
Myślęta
13-214 Ujazdowo
Największa sala konferencyjna: 200 osób
Liczba miejsc noclegowych:

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Pałac Myślęta położony jest w starym, wyjątkowo pięknym parku. Jest to zabytkowa okolica. Jest to niewątpliwie urokliwe miejsce. Pałac idealnie nadaje się do organizacji mniejszych i większych spotkań biznesowych. Obiekt posiada szerokie zaplecze konferencyjno szkoleniowe.

Na terenie pałacu są trzy komfortowe i przestronne sale z profesjonalnym, funkcjonalnych wyposażeniem. Największa sala może pomieścić do 200 uczestników spotkania. W skład wyposażenia wchodzą: projektor multimedialny LCD, telewizor, dvd, ekrany, nagłośnienie. Za dodatkowa opłata można wypożyczyć rzutnik multimedialny i laptop. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta.

O wszystko dba fachowa obsługa. Zawsze można liczyć na pomoc techniczną podczas spotkania. Dodatkową atrakcja dla gości biznesowych będą zapewne różnorodne formy atrakcji i integracji. Na terenie pałacu znajdują się przytulne i przestronne pokoje, które stanowią idealne zaplecze dla odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy.

Zobacz stronę firmową: Pałac Myślęta - Konferencje

 

Biała Piska:

Hotel Dwór Kaliszki 

Dane teleadresowe:
Kaliszki 17
12-230 Biała Piska
Największa sala konferencyjna: 100 osób
Liczba miejsc noclegowych: 60

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Hotel Dwór Kaliszki położny jest z dala od miasta w cichej malowniczej okolicy. W otoczeniu mazurskiej przyrody. Jest to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju konferencje i szkolenia. Posiada szerokie zaplecze konferencyjne.

Do dyspozycji gości są cztery przestronne i komfortowe sale konferencyjne. Największa sala jest w stanie pomieścić 100 uczestnków spotkania. Każda sala posiada funkcjonalny sprzęt i nagłośnienie. Każde spotkanie przygotowywane jest według indywidualnych potrzeb klienta. O wszystko dba fachowa obsługa. Po wymagającym dniu szkoleń warto odprężyć się podczas wieczornej imprezy integracyjnej.

Dla relaksu i wyciszenia warto skorzystać z zabiegów i masaży oraz seansu w saunie. Dodatkowym atutem dworu są przestronne, komfortowe i przytulne pokoje stanowiące idealne zaplecze do odpoczynku po ciężkim dniu pracy. Każdy z pokoi w różnym standardzie. Wyposażone są we wszelkie udogodnienia i umeblowane. Idealnie zachowane zabytkowe belki i stopy. Wszystkie pokoje z widokiem na przepiękny park krajobrazowy.

Zobacz stronę firmową: Hotel Dwór Kaliszki - Konferencje


Data publikacji: 10.06.2022

Nasi partnerzy

PFR Logo