img

Kręgielnia w hotelu Skansen to jedna z wielu atrakcji przyciągających organizatorów szkoleń i konferencji

Kręgielnia w hotelu Skansen

Miejsca do rekreacji w hotelach, co zawsze coś za co zwracać uwagę. To nie tylko dobra alternatywa na deszczowe dni, ale też fajna opcja na spędzenie wieczoru w gronie znajomych czy współpracowników. Dlatego jeśli organizujesz szkolenie czy konferencję poza miejscem pracy, warto zwracać uwagę, czy obiekt dysponuje jakimiś atrakcjami.

TEKST ALTERNATYWNY

W hotelu Skansen z pewnością ich nie brakuje. W kręgielni można urządzić wspólną rywalizację, a takie gry nie tylko są powodem do dobrej zabawy, ale także umacniają poczucie przynależności do zespołu.

Można tu także zagrać w bilard, a wszystko to w fajnej atmosferze. To tylko nieliczne z wielu atrakcji jakie czekają na gości - jest tu tez strefa relaksu z basenem i jacuzzi, boiska do gry, a także wiele opcji spędzenia czasu na powietrzu. Z pewnością nudy tu nie będzie.

Więcej informacji: Kręgielna w Skansen Conference & SPA.

 

Baza konferencyjna hotelu Skansen w Sierpcu

Nowoczesne i klimatyczne - tak można w skrócie określić sale konferencyjne, jakie są dostępny w tym obiekcie. Główna sala konferencyjna jest przeznaczona dla maksymalnie 140 osób. Jej układ można dopasować do danego wydarzenia, dzięki czemu pracuje się o wiele bardziej komfortowo.

TEKST ALTERNATYWNY

Na spotkania czy rekrutacje, idealnie sprawdzi się sala VIP, która pomieści maksymalne do 30 osób. Na wydarzenia takie jak konferencje, seminaria naukowe czy gale jest tu tez sala koncertowo-widowiskowa, która zachwyca industrialnym klimatem i nowoczesnym wyposażeniem.

W przypadku zagranicznych gości, świetnie sprawdzą się kabiny do tłumaczenia symultanicznego. Poza tym są tu oczywiście ekrany, rzutniki, tablice. Na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu bezprzewodowego. To miejsce, które z pewnością zrobi wrażenia na wszystkich zaproszonych gościach.

Więcej informacji: Konferencje w hotelu Skansen.

 

Jak dobrze zaplanować integrację firmową?

Firmowa integracja kojarzy się najczęściej z wyjściem do restauracji czy na miasto. Warto jednak wyjść poza te dobrze znane, i cóż - nieco nudne schematy i zorganizować taką integrację, która zostanie zapamiętana na długo.

TEKST ALTERNATYWNY

Istnieje masa firm, która zajmuje się ich przygotowywaniem od a do z, jednak jeśli chcesz się tym zająć sam, też nie powinno sprawić to problemu. Warto postawić na jakieś wspólne aktywności - quady, wycieczka rowerowa, kajaki, czy choćby wiele możliwości gier terenowych z łamigłówkami.

Na zakończenie takiej zabawy, świetną opcją jest grill czy ognisko. Kto ich nie kocha? To okazja to luźniejszych rozmów, dobrego jedzenia. Warto zaplanować dla uczestników drobne upominki, to zawsze miły gest, który cieszy.

Więcej informacji: Integracja firmowa.


Data publikacji: 17.11.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy

Back to Top