img

Luksusowy basen w Hotelu Czardasz w Płocku przyciąga wielu organizatorów szkoleń i konferencji

Basen w hotelu Czardasz

Ekskluzywny, czterogwiazdkowy Hotel Czardasz, zapewnia Gościom najwyższą jakość wypoczynku i rozbudowaną ofertę rekreacyjną, umilającą nawet dłuższy pobyt. Jako jedyny tego typu obiekt w Płocku, Hotel Czardasz posiada kryty basen o długości 20m i szerokości 10m, który doskonale sprawdza się podczas treningu dla zaawansowanych pływaków oraz jako strefa wypoczynku dla Gości w każdym wieku.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Basen wyposażono między innymi w system przeciwprądów, wnęki z hydromasażem, specjalną dyszę masującą kark czy duże, wieloosobowe jacuzzi. Goście hotelowi korzystający ze strefy basenowej, mogą wziąć udział w Aqua aerobicu, basenowym fitness, nauki pływania w każdym stopniu zaawansowania lub zwyczajnie zrelaksować się w wodzie. Uczestnicy konferencji i wydarzeń firmowych organizowanych w płockim Hotelu Czardasz, często biorą udział w Water Party – imprezach integracyjnych w wodzie.

Również najmłodsi Goście, mogą zaplanować urodziny na basenie. Hotelowa Strefa Wodna połączona jest z nowoczesnymi, profesjonalnymi gabinetami SPA & Wellness, gdzie można skorzystać z sauny fińskiej, sanarium czy zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych, również w spersonalizowanej strefie VIP dla najbardziej wymagających klientów.  

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Basen SPA & Wellness w Hotelu Czardasz

 

Zaplecze szkoleniowo konferencyjne hotelu Czardasz

Hotel Czardasz w Płocku, to również profesjonalnie przygotowane centrum szkoleniowo-konferencyjne, chętnie wybierane przez organizatorów wydarzeń firmowych, seminariów i kongresów. Strefa konferencyjna hotelu, przystosowana jest do przyjęcia nawet 150 uczestników i oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne w 5 różnorodnych pomieszczeniach.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Dostępne są zarówno profesjonalne Sale Konferencyjne wykorzystywane podczas kursów, szkoleń firmowych prelekcji, Sala Góralska – gdzie często odbywają się mniej formalne wydarzenia i wyjątkowo kameralny Gabinet VIP – doskonały w trakcie prestiżowych narad kierownictwa i dyskretnych negocjacji o charakterze biznesowym.

Wszystkie pomieszczenia zapewniają komfort nawet podczas dłuższych prelekcji, oferując wygodne meble, klimatyzację, dostęp do internetu dobrej jakości i nowoczesnych rozwiązań audiowizualnych, z wysokiej jakości projektorami cyfrowymi i profesjonalnym systemem nagłośnieniowym. Nowatorskie rozwiązania techniczne, pozwalają przeprowadzać to samo wydarzenie we wszystkich salach jednocześnie, sprawdzają się też podczas spotkań hybrydowych i szkoleń online.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Sale konferencyjne w Hotelu Czardasz

 

Co warto zaplanować po konferencji?

Po wyczerpującej konferencji, ciężkim szkoleniu lub intensywnych negocjacjach handlowych realizowanych w Hotelu Czardasz, warto przeznaczyć czas wolny na wypoczynek i relaks, które pozwolą naładować się pozytywną energią. Goście szukający relaksu na terenie obiektu, mogą poleniuchować w Strefie Basenowej, popływać, wygrzać się w jacuzzi, poznać dobrodziejska moc sauny fińskiej, kąpieli parowych lub schłodzić się korzystając z „arktycznego wiadra” hartując swoje ciało.

TEKST ALTERNATYWNY

Wieczorny wypoczynek można połączyć ze szklaneczka ulubionego drinka w Night Clubie oraz małym turniejem gry w kręgle. Hotel Czardasz jest zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie Płockiego ZOO, dlatego warto wcześniej zaplanować wizytę w ogrodzie zoologicznym. Bardzo ciężko poznać wszystkie zabytki i ciekawe miejsca miasta w jeden dzień, dlatego podczas dłuższego pobytu, można odwiedzić m.in. płocki Rynek i Ratusz, Wzgórze Tumskie, gotycki kościół farny Kościół farny pw. św. Bartłomieja, Klasztor i Katedrę Mariawitów czy zabytkowe Spichlerze.

Poszukując wyciszenia i kontaktu z naturą, można odwiedzić bogate w ryby pobliskie akweny, korzystając z hotelowej wypożyczalni sprzętu wędkarskiego, lub wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę po specjalnie przygotowanych szlakach krajobrazowo-turystycznych, przebiegających tuz przy hotelu Czardasz. 

Więcej pomysłów znajdziesz na stronie: Warsztaty i imprezy integracyjne po konferencji


Data publikacji: 16.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy