img

Manor House-Pałac Odrowążów zapewni także integracje w SPA firmom wynajmującym sale konferencyjne

Wypoczynek w SPA po konferencji w Pałacu Odrowążów

Praca jest bardzo częstym powodem wyjazdów. Firmy coraz chętniej decydują się na wynajmowanie sal konferencyjnych poza swoim biurem. Zmiana otoczenia i możliwość połączenia części oficjalnej z wypoczynkiem stały się popularnym sposobem na integracje pracowników. Przygotowana w tym Hotelu oferta wypoczynku w strefie Spa to doskonała opcja zarówna dla Pań, jak i Panów.

TEKST ALTERNATYWNY

Przygotowany jest tu specjalny program oparty o holistyczną odnowę biologiczną. W Łaźniach Rzymskich można zrelaksować się przy dowolnie wybranej muzyce, a dodatkowo uatrakcyjnić ten czas występami tancerek i serwowanymi drinkami. Świetnie brzmi także wypoczynek w formie biesiady połączony z relaksem w baniach, beczkach z gorącą i zimną wodą na świeżym powietrzu.

Z kolei zabiegi odnowy biologicznej pozwolą na głębokie odprężenie. To świetny sposób, żeby podziękować i zmotywować pracowników. A na zakończenie - wyciszenie i medytacja w Ogrodzie Medytacji. Z pewnością nawet Ci, którzy nie wieli wcześniej z nią do czynienia docenią chwilę spokoju i relaksu.

Zobacz więcej na: SPA w Pałacu Odrowążów

 

Zaplecze szkoleniowe Manor House - Pałac Odrowążów

W tym obiekcie znajduje się kilkanaście sal konferencyjnych, których wystrój można określić jako pałacowa elegancja. Klimatyczna cegła w połączeniu z bogatymi dodatkami prezentuje się bardzo dobrze. Każde wydarzenie w tych wnętrzach nabierze charakteru. Jednak nie sam wystrój jest ważny podczas konferencji, ale przede wszystkim komfort pracy i zaplecze techniczne.

TEKST ALTERNATYWNY

Tu z pewnością nie można na to narzekać, wręcz przeciwnie. Sale są klimatyzowane i przestronne, każdy będzie tu miał przestrzeń do swobodnej pracy. Bardzo ważny jest też dostęp do światła dziennego, ale świetnie podczas prezentacji czy projekcji sprawdzi się możliwość zaciemnienia sali. Na terenie całego obiektu jest dostęp do internetu.

Każda z sal ma też doskonałe zaplecze techniczne - są tu nowoczesne sprzęty audiowizualne i nagłośnienie. Sale są przystosowane na klimatyczne spotkania, szkolenia do 30-40 osób, ale są tu także większe, w których można zorganizować konferencje do 130 osób. Sporym ułatwieniem jest także pomoc pracowników w organizacji każdego wydarzenia.

Dowiedz się więcej na temat sal konferencyjnych w Pałacu Odrowążów.

 

Jak zorganizować udany wyjazd służbowy dla pracowników?

Wyjazd firmowy to oczywiście czas spędzony na warsztatach, szkoleniach, prezentacjach. Ale nie warto także pomijać części rozrywkowej. Zwłaszcza, jeśli wyjazd jest do sąsiedniego czy oddalonego miasta, a sama zmiana otoczenie pozwala się nieco odprężyć.

TEKST ALTERNATYWNY

Jeśli przeraża cię jeszcze planowanie dodatkowych atrakcji, wcale nie musisz się tym zajmować. Wystarczy wybrać taki obiekt, który w swojej ofercie ma też ciekawe opcje. Tak właśnie jest w tym hotelu, gdzie można urządzić świetny wieczór z Łaźniach Rzymskich połączony z dobrą muzyką i alkoholem, a także wspólne biesiadowanie.

Poza tym jest tu także stajnia, więc można zaplanować naukę jazdy konnej czy wspólną przejażdżkę dla bardziej doświadczonych. Możliwość wspólnego czasu na nauce czegoś nowego w połączeniu z relaksem z pewnością zostanie docenione przez pracowników. Lepsza integracja zespołu i wypoczynek z pewnością przełożą się na ich lepszą pracę.

Więcej na temat organizacji wyjazdów służbowych przeczytasz w artykule Delegacja i podróż służbowa - jak zorganizować?


Data publikacji: 06.10.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy