img

Mercure Gdańsk Stare Miasto – nowoczesne konferencje w Trójmieście

www.mercure.com

Mercure Gdańsk Stare Miasto jest najwyższym budynkiem hotelowym w mieście, z okien którego możliwe jest podziwianie panoramy Starego Miasta oraz Stoczni Gdańskiej. Obiekt jest znakomitą propozycją dla osób podróżujących w celach służbowych i rekreacyjnych, jak również dla organizatorów wydarzeń biznesowych w Trójmieście.

Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto dysponuje dziewięcioma salami konferencyjnymi, które posiadają naturalne oświetlenie i dostęp do bezprzewodowego internetu. Zróżnicowane pod względem wielkości pomieszczenia umożliwiają przeprowadzenie spotkań zarówno dla 6, jak i 250 osób w różnych konfiguracjach stołów. Każda z sal wyposażona jest w najnowsze technologie zapewniające najwyższy komfort pracy. W hotelowych wnętrzach organizowane są prestiżowe konferencje, kameralne spotkania biznesowe oraz firmowe eventy.

Bazę noclegową hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto tworzy 281 wygodnych pokoi, które dzięki zróżnicowanemu standardowi są w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom gości. W obiekcie funkcjonuje znakomita restauracja specjalizująca się w kuchni europejskiej, całodobowe Business Centrum, a także klub fitness i gabinet masażu. Hotel wyróżnia się wysokim poziomem obsługi oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klientów.

Data publikacji: 25.04.2017

Najnowsze newsy branżowe - Trójmiasto

Nasi partnerzy