img

Modernizacja hotelu w Szamotułach na finiszu

Fot. www.freedigitalphotos.net

Aktualnie trwa gruntowna modernizacja Hotelu Maraton, zlokalizowany w Szamotułach (woj. wielkopolskie), przechodzi gruntowną modernizację. Jak poinformowała nas Patrycja Wiśniewska, Manager, hotel w nowym wyglądzie będzie dostępny od stycznia 2014 roku.

W ramach modernizacji rozebrane zostały ściany i stropy. Nastąpi wymiana pokrycia dachu, pojawi się nowa stolarka okienna i drzwiowa, a także nowe posadzki. Zmieni się również sam układ pomieszczeń. Nowa recepcja i restauracja mieścić się będą w obecnym holu hali Wacław. Obiekt zyska również profesjonalną salę konferencyjną. Prace remontowe obejmują również położonie nowej, zewnętrznej elewacji budynku oraz wymianę wszystkich instalacji.

Hotel Maraton położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu rekreacyjno-sportowego Szamotulskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w skład którego wchodzą: stadion lekkoatletyczny z pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej, boisko treningowe, hala sportowa, nowoczesna siłownia z zapleczem, basen kryty. W hotelu jest 28 miejsc noclegowych. Goście mają do dyspozycji 12 pokoi dwuosobowych i cztery jednoosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w: łazienkę, telewizor, bezprzewodowy Internet, telefon. Bezpośrednio przy budynku hotelu znajduje się bezpłatny parking.

Generalnym wykonawcą prac jest PPUH Agrobex z Poznania, które zobowiązał się zrealizować remont za kwotę ok. 6,68 mln zł.

Data publikacji: 08.11.2013

Nasi partnerzy