img

Najlepsze Day Spa w Polsce - Baltica Wellness & Spa ze Szczecina

Fot.: www.spabaltica.pl

Niedawno rozstrzygnęła się ósma edycja konkursu Spa Prestige Awards. Wyróżniono najlepsze hotele w poszczególnych kategoriach – tytuł najlepszego Day Spa przypadło dla szczecińskiego Baltica Wellness & Spa. Czym na tak wysoką ocenę zasłużył sobie ów obiekt?

Dlaczego Baltica Wellness & Spa otrzymała tak wysoką ocenę? Wszystko ze względu na wysokie standardy oraz bogatą ofertę zabiegów w gabinetach kosmetycznych, znajdujących się w obiekcie. W Strefie Wellness można skorzystać m. in. z łaźni parowej, osmańskiej i aromatycznej, groty śnieżnej, suchej sauny, jacuzzi czy natrysków. Ponadto w obiekcie działa również strefa fitness oraz gabinety kosmetyczne, w których można skorzystać z szerokiej oferty masaży, a także z zabiegów upiększających, relaksacyjnych i zdrowotnych.

Na szczególną uwagę zasługuje specjalnie przygotowana oferta dla firm. W unikalnej Strefie Wellness na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania konferencji, spotkania promocyjnego czy innego spotkania biznesowego w wyjątkowej, spokojnej atmosferze. Po trudach spotkania można odstresować się w ośrodku City-Spa, gdzie czeka na gości mnóstwo atrakcji, pozwalających im się odprężyć i zrelaksować.

Data publikacji: 20.02.2014

Nasi partnerzy

PFR Logo