img

Najwyższy standard konferencji – Golden Tulip Międzyzdroje Residence

www.goldentulipmiedzyzdroje.com

Golden Tulip Międzyzdroje Residence jest obiektem usytuowanym w nadmorskim kurorcie, który specjalizuje się w świadczeniu usług dla sektora biznesowego w nowym, niespotykanym dotychczas standardzie. Hotel jest idealną propozycją dla osób planujących organizację wydarzeń firmowych, połączonych z wypoczynkiem i integracją nad Morzem Bałtyckim.

Z myślą o klientach biznesowych Golden Tulip Międzyzdroje Residence przygotował salę konferencyjną, pozwalającą prowadzić spotkania dla grup do 100 osób. Pomieszczenie posiada dostęp do naturalnego światła oraz objęte jest zasięgiem bezprzewodowego internetu. Za sprawą dźwiękoszczelnych, przesuwanych ścian możliwe jest podzielenie sali na dwie mniejsze, mieszczące 45 i 55 osób. Zaplecze konferencyjne obiektu wyposażone jest w najnowszy sprzęt multimedialny, a dodatkowo klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc doświadczonego event managera.

Poza znakomicie przygotowaną salą konferencyjną hotel Golden Tulip Międzyzdroje Residence dysponuje również przestronnymi i stylowo urządzonymi pokojami, restauracją, barem oraz strefą wypoczynku. Obiekt zlokalizowany jest w odległości zaledwie 100 metrów od nadbałtyckiej plaży, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Woliński Pak Narodowy.

Data publikacji: 06.03.2017

Nasi partnerzy