img

Nowa odsłona Novotel Kraków Centrum

Fot.: www.accorhotels.com

Wraz z początkiem marca zakończyły się prace modernizacyjne w czterogwiazdkowym Novotel Kraków Centrum. Nowoczesny i funkcjonalny charakter zyskały takie pomieszczenia hotelowe, jak lobby, bar, recepcja, sale konferencyjne czy pokoje gościnne. Jak teraz prezentuje się krakowski obiekt?

Novotel Kraków Centrum jest budynkiem położonym w centrum Krakowa, niedaleko Bulwarów Wiślanych. W obiekcie znajduje się 198 przestronnych pokoi, w tym apartamenty oraz pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pokojach znajduje się indywidualnie sterowana klimatyzacja, telewizor, minibar, komfortowa, w pełni wyposażona łazienka i sejf.

Wszystkie pokoje mają dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu. Dostępne w hotelu Centrum Konferencyjne ma powierzchnię blisko 350 metrów kwadratowych i składa się aż z ośmiu – w pełni wyposażonych w sprzęt audiowizualny – sal konferencyjnych. Sale są w stanie pomieścić od 10 do nawet 140 osób. Na terenie obiektu działa również restauracja, kącik zabaw dla dzieci, basen, siłownia, sauna, jacuzzi, salon urody i wypożyczalnia rowerów.

Data publikacji: 07.03.2014

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy