img

Nowe miejsce konferencyjne w Wielkopolsce – DeSilva Premium Poznań

www.desilva.pl

Hotel DeSilva Premium Poznań jest nowym obiektem zlokalizowanym w sercu Wielkopolski, który świadczy usługi dla klientów biznesowych oraz osób podróżujących w celach turystycznych. Kompleks dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, umożliwiającym organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń firmowych. Znakiem rozpoznawczym obiektu jest efektowny mural, uznany za nową atrakcję turystyczną metropolii.

Czterogwiazdkowiec udostępnia cztery kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, których powierzchnie wynoszą od 40 do 60 mkw. Pomieszczenia charakteryzują się dużymi możliwościami konfiguracyjnymi, przekładającymi się na możliwość zorganizowania zarówno mniejszych, jak i większych konferencji. Klimatyzowane sale oferowane są z nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi oraz dostępem do internetu. Nad prawidłowym przebiegiem wszystkich spotkań czuwa Meeting Concierge.

Hotel DeSilva Premium Poznań posiada 60 komfortowych pokoi, które tworzą bazę noclegową dla 135 gości. O potrzeby gastronomiczne odwiedzających dba restauracja specjalizująca się w daniach śródziemnomorskich i międzynarodowych, do której przynależy przestronny, zewnętrzny taras. Znakomitym miejscem do odpoczynku gości jest również lobby bar, gdzie znajduje się kominek i stanowiska z darmowym dostępem do internetu.

Data publikacji: 06.03.2017

Najnowsze newsy branżowe - Poznań

Nasi partnerzy