img

Nowy nadmorski obiekt zaprasza na konferencje - Hotel Skipper Rewa

www.hotelskipper.pl

Nastąpiło długo oczekiwane otwarcie nowego obiektu biznesowego nad Morzem Bałtyckim – Hotelu Skipper Rewa. Trzygwiazdkowiec zlokalizowany jest w odległości zaledwie 15 metrów od plaży, a jego nowoczesne i profesjonalnie wyposażone wnętrza z pewnością przypadną do gustu nie tylko turystom, ale również klientom podróżującym służbowo.

Hotel Skipper Rewa dysponuje trzyma modułowymi salami konferencyjnymi, które posiadają nowoczesne wyposażenie multimedialne, nagłośnieniowe, klimatyzację oraz dostęp do internetu. Pomieszczenia zlokalizowane na różnych kondygnacjach obiektu są w stanie pomieścić od 36 do 120 osób w różnych konfiguracjach. Dodatkowo największa 223-metrowa sala konferencyjna może zostać podzielona na dwie mniejsze.

Podczas konferencji i innych spotkań firmowych Hotel Skipper przygotowuje przerwy kawowe, a także świadczy usługi cateringowe. Goście odwiedzający obiekt mogą korzystać z bezpłatnego parkingu z 50 miejscami postojowymi, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Hotel oferuje nocleg w 56 komfortowych pokojach o zróżnicowanych standardach i układach osobowych. Po zakończonych spotkaniach na gości czekają gabinety spa, sauny, łaźnie, basen, a także restauracja, z okien której rozpościera się widok na morze.

Data publikacji: 23.05.2017

Najnowsze newsy branżowe - pomorskie

Nasi partnerzy