img

Oficjalne otwarcie hotelu w Trzebiatowie

Fot.: www.akacjowydwor-spa.pl

Pomimo tego, że hotel Akacjowy Dwór działa w Trzebiatowie (woj. zachodniopomorskie) już od pół roku, dopiero 20 lutego miało miejsce jego oficjalne otwarcie. Hotel mieści się w odrestaurowanym, zabytkowym budynku pochodzącym z XIX w. Klimatyczne wnętrze to nie jedyne atuty tego obiektu.

Hotel SPA Akacjowy Dwór leży w niedużej miejscowości koło Stargardu Szczecińskiego – w Trzebiatowie. Położenie z dala od wielkich metropolii sprawia, że jest to zaciszne, spokojne miejsce, w którym można wypocząć i nabrać sił. W relaksującym otoczeniu można poddać się zabiegom w hotelowym SPA, które oferuje zabiegi odnowy biologicznej i fizjoterapii, a dla miłośników aktywności fizycznej udostępnia również salę fitness.

Akacjowy Dwór jest obiektem, oferującym swoim gościom pokoje jedno- i dwuosobowe, a także ekskluzywny apartament. Na terenie obiektu funkcjonuje również restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej. Sale restauracyjne mogą pomieścić maksymalnie 80 osób – mogą służyć zarówno jako sale bankietowe, jak i jako zaplecze konferencyjne czy szkoleniowe dla niewielkiej, 30-osobowej grupy. Sala bankietowo-konferencyjna wyposażona jest w projektor multimedialny, rzutnik oraz system nagłaśniający.

Data publikacji: 27.02.2014

Nasi partnerzy

PFR Logo