img

Otwarcie Hotelu Tatra w Zakopanem w kwietniu

Fot.: www.hoteltatra.pl

Na kwiecień tego roku zaplanowano otwarcie nowego, trzygwiazdkowego hotelu w Zakopanem. Obiekt będzie nosił nazwę Hotel Tatra. Będzie to najwyżej położony hotel w Tatrach – znajdzie się on na wysokości aż 1080 metrów nad poziomem morza.

Hotel Tatra ma być obiektem w zakopiańskim stylu, który z powodzeniem będzie łączył w sobie tradycję i nowoczesną funkcjonalność. Jednym z największych atutów obiektu są wspaniałe widoki, które rozciągają się z okien hotelowych pokoi. Goście będą mogli podziwiać ze swoich kwater nie tylko górskie szczyty polskich i słowackich Tatr, ale również jedyną w swoim rodzaju panoramę Zakopanego.

W hotelu będzie znajdować się 250 miejsc noclegowych – goście będą mogli wybierać spośród jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi, każdy z osobną łazienką. Na terenie całego hotelu działać będzie bezprzewodowy internet Wi-Fi. W hotelu znajdzie się miejsce dla restauracji, drink-baru i strefy SPA & Wellness. Hotel udostępni również kilka sal konferencyjnych, w których będą mogły odbywać się szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe. W hotelu będą organizowane imprezy okolicznościowe, m. in. kuligi.

Data publikacji: 12.03.2014

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy