img

Pałac w Rozalinie przygotował ofertę do organizacji eventu firmowego w plenerze nawet do 2000 osób

Event firmowy w plenerze w Pałacu w Rozalinie

Wyjątkowa elegancja i zabytkowy charakter zespołu pałacowo-parkowego w Rozalinie, to jedna z najciekawszych propozycji dla organizatorów eventów firmowych, konferencji, kongresów i spotkań biznesowych w niedalekiej odległości od stolicy. Pałac w Rozalinie, zlokalizowany jest niespełna 30 km od Warszawy i może zaoferować Gościom ponad 24ha terenu, wyposażoną salę konferencyjną i doskonale przygotowane zaplecze eventowe z organizacją wydarzeń firmowych w plenerze.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

Całoroczny Namiot Bankietowy o powierzchni 700m2, zapewnia klimatyzację w upalne dni, może być również ogrzewany, wyposażony w scenę dla wykonawców, salę taneczną, meble bankietowe lub wyposażenie konferencyjne. Eventy organizowane w plenerze Pałacu w Rozalinie, przygotowywane są z dbałością o każdy szczegół, niezależnie od tego czy jest to spotkanie biznesowe, konferencja, ekskluzywny zlot motoryzacyjny czy kongres naukowy.

Zabytkowy park ze starodrzewiem, tajemnicze polanki, stawy, japońska wyspa, chińska altana i 100-letnia Izba Góralska, to najchętniej odwiedzane miejsca podczas imprez i pikników plenerowych organizowanych zarówno dla kameralnych grup jak i kilkutysięcznej publiczności.

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: Wyjątkowa przestrzeń eventowa w Pałacu Rozalin

 

Zaplecze szkoleniowo - konferencyjne Pałacu w Rozalinie

Pałac w Rozalinie, przygotował rozbudowaną ofertę dla Gości biznesowych i organizatorów wydarzeń firmowych. Szkolenia, seminaria, konferencje i kongresy, w zależności od charakteru spotkania, mogą być realizowane w pełni wyposażonej Sali Konferencyjnej, przeznaczonej dla 50 uczestników, całorocznym, luksusowym namiocie o powierzchni 700m2, a doświadczenie w realizacji dużych imprez plenerowych, pozwala zaplanować duży event lub prezentację, nawet dla 2tys. zaproszonych Gości.

TEKST ALTERNATYWNY

Sala Konferencyjna połączona jest z kuchnią, zapewniając pełna obsługę gastronomiczna każdego spotkania. Nowoczesny sprzęt audiowizualny pozwala przeprowadzić zaawansowane prezentacje, szkolenia i odczyty. Przy większej liczbie uczestników konferencyjnych, organizatorzy mogą przenieść się do przestronnego, klimatyzowanego namiotu z pełnym zapleczem technicznym i możliwością aranżacji zarówno konferencyjnej jak i biesiadnej.

Pikniki firmowe i rodzinne, zjazdy fanów motoryzacji czy imprezy integracyjne, z powodzeniem realizowane są na dużej przestrzeni plenerowej Pałacu w Rozalinie. Niedaleka odległość od Warszawy, lądowisko dla helikopterów i dogodny dojazd do kompleksu, to okazja organizacji prestiżowego spotkania biznesowego, szkolenia i konferencji w pałacowym stylu, podnoszącego rangę każdego wydarzenia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: Konferencje w Pałacu Rozalin

 

Jak zorganizować udany event firmowy?

Eventy firmowe, to w ostatnim okresie bardzo popularne działania, podnoszące wydajność firmy, zapewniają działania integracyjne wzmacniające zespół, a często są również wyjątkową okazją do celebracji sukcesów firmy i forma nagrody za trud pracowników. Udany event musi spełniać pewne kryteria, jedną z głównych przesłanek decydujących o nastawieniu uczestników jest miejsce organizacji wydarzenia.

Zapraszając na event pracowników, trzeba zapewnić im jednocześnie wypoczynek jak i zaplanować szereg atrakcji, które będą dopełnieniem całego pobytu. Mogą to być występy artystyczne, program rozrywkowy, kabarety, koncerty artystów na żywo czy wspólne zabawy prowadzone przez doświadczonych animatorów. Warto też wziąć pod uwagę doświadczenie danego obiektu w organizowaniu takich imprez.

Dzięki niemu obiekt jest w stanie przygotować najbardziej wymagający plan rozrywkowo-artystyczny, dostosowany do wymogów organizatora i charakteru spotkania. Udany event, to również wyjątkowa gastronomia, wyszukane potrawy, strojne wnętrza i niespotykane smaki, powinny zadowolić gusta każdego z uczestników takich eventów.

Więcej informacji znajdziesz w artykule: Przepis na dobry event. Jak zorganizować udaną imprezę


Data publikacji: 16.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy