img

Pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Lublinie

Fot.: www.hotelalter.pl

Na lipiec tego roku zaplanowano otwarcie pierwszego w Lublinie pięciogwiazdkowego hotelu. Będzie nim Hotel Alter, położony w samym centrum Lublina - na Starym Mieście - przy zabytkowej ulicy Grodzkiej. Aktualnie w tym kameralnym, luksusowym obiekcie trwają prace wykończeniowe oraz wyposażanie wnętrz w niezbędne sprzęty oraz w eksponaty, mające dużą wartość zabytkową. Hotel Alter przemyślano bowiem jako obiekt dla prawdziwych koneserów, ceniących sobie luksus, piękno oraz doceniających historyczne detale.

Na gości czekających w Hotelu Alter w Lublinie czeka 13 ekskluzywnych pokoi gościnnych i apartamentów, wyposażonych z dbałością o najmniejszy detal. Wszystkie pokoje będą klimatyzowane i będą posiadały dostęp do internetu. W obiekcie będzie działała również restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz kameralne Wellness & SPA Centrum z basenem, sauną i jacuzzi.
1
Na szczególną uwagę zasługuje centrum konferencyjne w Hotelu Alter. Składają się na nie dwie sale konferencyjne. Pierwsza, duża sala konferencyjna może pomieścić 80 osób w układzie teatralnym i 48 osób przy stole. Druga sala jest mniejsza (tzw. VIP Room) i jest przeznaczona do kameralnych spotkań w małym gronie, maksymalnie 10-osobowym.

Data publikacji: 18.06.2014

Nasi partnerzy