img

Poszerzona oferta Hotelu Europa w Starachowicach

Fot. www.europa-hotel.pl

Zgodnie z zapowiedziami do użytku gości Hotelu Europa w Starachowicach oddano kompleks basenów wraz z częścią saunową. Oferta hotelu wzbogaci się o salę fitness, siłownię oraz pełnowymiarowe boisko do squash’a. Większość prac przy kompleksie została już wykonana.

Strefa relaksu znajduje się w dobudowanej przed dwoma laty nowej części hotelu. Zajmie aż cztery poziomy, a nowa oferta ma zadowolić miłośników aktywnego spędzania czasu. Część basenowa położona będzie na parterze budynku.

W kompleksie basenowym zastosowano bezchlorowy system uzdatniania wody, dzięki czemu z kąpieli mogą bez obaw korzystać osoby o bardzo wrażliwej skórze, u których chlor wywołuje podrażnienia. W części basenowej znajdują się trzy baseny: brodzik z fontanną dla najmłodszych, basen rekreacyjny o wymiarach 15 na 6 metrów z neonowym logo Hotelu Europa oraz prawdziwa duma właścicieli – unikalny i nowoczesny basen z hydromasażem. Jest to basen rekreacyjno-rehabilitacyjny z atrakcjami, wyposażony w szereg dysz, którymi popłynie woda. Basen umożliwi skorzystanie z wodnego masażu wszystkich części ciała.

W ofercie znalazły się też dwa jacuzzi. Jedno wewnątrz budynku, drugie na zewnętrznym tarasie, który w upalne dni z pewnością docenią miłośnicy opalania. Wnętrze części basenowej trochę różni się od tradycyjnych basenów, przede wszystkim za sprawą ogromnych okien, przez które widać taras z jacuzzi oraz budynek starej części hotelu. Ściany pokrywa natomiast plątanina zielonej roślinności. Do dyspozycji gości hotel odda również natryski i trzy sauny: mokrą, suchą oraz sauna do koloroterapii i aromoterapii.

Dwa poziomy poniżej basenu również zostały w pełni wykorzystane - powstały tam między innymi siłownia, sala do ćwiczeń fitness oraz certyfikowane boisko do squash’a. Na dachu powstał natomiast piękny, zadaszony taras widokowy, na którym można spędzać czas niezależnie od pogody. Miejsce to ma służyć gościom hotelu przede wszystkim w upalne dni i długie letnie wieczory, np. na spotkania przy grillu. Oddanie do użytku gości nowoczesnej strefy relaksu oznacza koniec pierwszego etapu rozbudowy Hotelu Europa w Starachowicach. Następny etap obejmie wykończenie i wyposażenie 86 pokoi gościnnych, położonych w nowej, wschodniej stronie budynku. W tej części powstanie kolejna, przestronna i nowoczesna sala konferencyjna.

Data publikacji: 14.10.2013

Nasi partnerzy