img

Poważne zmiany w hotelu Primavera Conference & Spa

Fot. www.freedigitalphotos.net

Hotel Primavera w Jastrzębiej Górze obecnie posiada 206 pokoi. W lutym zakończy się modernizacja 49 z nich. Zmieni się aranżacja i wyposażenie, wymieniona zostanie armatura i glazura łazienkowa. Hotel stawia na rodziny z dziećmi.

Na początku października 2013 r. ruszyła rozbudowa kolejnych 38 pokoi, tak by niektóre z nich składały się z dwóch sypialni i salonu i były gotowe, zgodnie ze zwiększającym się zapotrzebowaniem, na przyjęcie rodzin z kilkorgiem dzieci. Ważną zmianą, która zostanie przeprowadzona już wiosną jest powstanie dwóch nowoczesnych placów zabaw. Jeden z nich będzie miał syntetyczną powierzchnię, która ma za zadanie amortyzowanie upadków najmłodszych. Drugi plac będzie posiadał piaszczystą nawierzchnię, z ogromnym zamkiem i innymi ciekawymi konstrukcjami, w których dzieci będą mogły spędzać czas na doskonałej zabawie.

Rok 2014 będzie rokiem wyzwań kulinarnych. Gość hotelu będzie mógł odbyć kulinarną podróż do najdalszych i tych bardzo bliskich mu regionów. Ferie zimowe będą okresem zabawy z kuchnią polską w trzech odsłonach: kuchnia śląska, wielkopolska i kaszubska. Wakacje to spotkanie z kuchnią indyjską, choć nie tylko.... Przygotowując pomysł na dany dzień tematyczny, hotel bardzo się stara by przeżycia gości nie ograniczały się do jedzenia. Ma to być również spotkanie z kulturą, dlatego w dniu indyjskim obsługa restauracji ubrana będzie w oryginalne stroje sprowadzone z Indii.

Właściciele hotelu dokładają wszelkich starań, aby dzieci czuły się w nim jak wyjątkowi goście. Aby czas jaki tam spędzą wypełniony był mnóstwem atrakcji, aby uczyli się nowych rzeczy i nabywali nowe umiejętności. Hotel stawa się zapewnić dzieciom bezpieczne miejsca do zabaw, ale też takie, które szybko im się nie znudzą. Dowodem potwierdzającym umiejętności w tym zakresie są nagrody jakie przyznają obiektowi zarówno dorośli jak i dzieci. Ostatnią z nich jest Holidaycheck Awards 2014, która została przyznana w kategorii najbardziej rodzinnego hotelu w Polsce. Potwierdziła to także kapituła Hotelu Przyjaznego Rodzinie. Obiekt uzyskał też certyfikat KidZone, przyznany pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

- Dzieci uwielbiają nasze autorskie, edukacyjne animacje, które prowadzimy 365 dni w roku, nasz park wodny z ciepłymi basenami i brodzikiem dla maluchów, nasze mini-przedszkole, kózki w mini-zoo, a przede wszystkim kochają nasze hotelowe maskotki dwa kolorowe motyle Primusia i Werkę. Nasze starania doceniają także serwisy zajmujące się sprawdzaniem miejsc przyjaznych dzieciom i dzięki temu zostały nam przyznane rekomendacje serwisów Dziecko w Podróży, Okiemmamy.pl, Dzieciochatki, Malituryści, Trójmiejskie Mamy ,Best For Children. Widząc tylu zadowolonych klientów, tyle uśmiechniętych buzi, chcemy robić jeszcze więcej, aby cały czas na nowo mogli odkrywać Primaverę – mówi Iwetta Jamrozik z działu marketingu hotelu.

Data publikacji: 31.01.2014

Nasi partnerzy