img

Prezent dla firm od Szalonego Królika - OPEN BAR GRATIS- kwietniowa oferta specjalna dla firm

Fot. www.wierchomla.com.pl

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort zaprasza do skorzystania z kwietniowej oferty specjalnej dla firm. Zorganizuj imprezę integracyjną, konferencję lub szkolenie a do końca kwietnia każdy uczestnik Twojej imprezy będzie korzystał z hotelowego baru za FREE!

Dla Gości biznesowych organizujemy konferencje, szkolenia oraz imprezy okolicznościowe nawet do 200 osób, posiadamy 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz dyskretny i doświadczony personel. Dla firm chcących zorganizować imprezę integracyjną lub szkolenie w naszym hotelu mamy wyjątkowy prezent od Szalonego Królika - OPEN BAR GRATIS dla każdego uczestnika. Oferta dotyczy rezerwacji dokonanych w kwietniu (do 30.04.2014 r.) na terminy pobytu od: 01.04.2014 r. do 30.11.2014 r. OPEN BAR GRATIS obejmuje - 6h podczas 1 wieczoru na określone napoje. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort położony jest w malowniczych górach w Beskidzie Sądeckim na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego w Małopolsce. Wierchomla to idealne miejsce na organizację imprez firmowych połączonych z aktywną i sportową integracją przez cały rok. Oprócz hotelu w skład kompleksu wchodzą: drewniane całoroczne Domki na Górce (alternatywa dla mniejszych budżetów), Restauracja Tysina z daniami kuchni regionalnej, basen rekreacyjny, strefa SPA&Wellness oraz jedna z największych stacji narciarskich w Polsce Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Rezerwuj pobyt dla grupy już dziś!Więcej informacji o ofercie: http://www.wierchomla.com.pl/dla-firm

Data publikacji: 10.04.2014

Najnowsze newsy branżowe - małopolskie

Nasi partnerzy