img

Relaks w strefie Welness & Spa w Hotelu Chopin atrakcją dla organizatorów eventów firmowych

Strefa Welness & Spa w Hotelu Chopin

Nowoczesny stylowy hotel Chopin w Sochaczewie to świetne centrum konferencyjne i bardzo dobra baza noclegowa. Swoim gościom po długim i ciężkim dniu pracy udostępniona jest strefa relaksu. Spa & Wellness pozwala zregenerować ciało i umysł. Goście mogą skorzystać z sauny parowej i sauny suchej.

TEKST ALTERNATYWNY

Wśród dostępnych zabiegów oferowane są masaże wykonywane przez profesjonalistów. W ofercie są aromatyczne masaże świecą, masaż twarzy i ciała, masaż antycellulitowy bańką chińską, masaż czekoladą i kamieniami gorącymi. Centrum konferencyjne doskonale dba o swoich gości, którzy mogą również poddać się relaksującym zabiegom leczniczym na ciało i na twarz.

W bogatej strefie relaksu znajduje się gabinet kosmetyczny i gabinet odnowy biologicznej, dzięki czemu uczestnicy spotkań będą mogli poddać się zabiegom upiększającym.  W ofercie dostępne są atrakcyjne pakiety, w których skład wchodzą zabiegi na dłonie, aromatyczny masaż całego ciała i chwila relaksu po zabiegu w saloniku odpoczynku ze słodką niespodzianką.

Zobacz więcej na ten temat: Oferta SPA & Wellness w hotelu Chopin

 

Baza noclegowa i konferencyjna w Hotelu Chopin

Hotel Chopin posiada świetne pokoje, w których mogą przenocować uczestnicy licznych konferencji. Dla hotelowych gości udostępnionych jest 58 pokoi urządzonych w eleganckim stylu. W ofercie znajdują się pokoje jedno- i dwuosobowe w standardzie Economy i Lux. Dla bardziej wymagających gości dostępne są pokoje trzyosobowe o większej powierzchni użytkowej.

TEKST ALTERNATYWNY
TEKST ALTERNATYWNY

A osoby poszukujące komfortu mogą wybrać nocleg w pokojach Executive i Superior. Hotel Chopin dysponuje też apartamentami z sypialnią, pokojem dziennym i świetnie urządzoną, dużą łazienką.  W każdym pokoju znajduje się łazienka, komplet ręczników i zestaw kosmetyków.

W całym obiekcie jest dostęp do Internetu. Hotel swoim gościom oddaje do dyspozycji 4 klimatyzowane, komfortowe i profesjonalne sale konferencyjne. W każdym pomieszczeniu znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny, projektor, ekran i flipchart. Największa sala może pomieścić nawet 400 osób, gdzie bez problemu mogą odbyć się konferencje, szkolenia czy też inne wydarzenia branżowe. 

Więcej na ten temat znajdziesz na stronie: Sale konferencyjne w hotelu Chopin

 

Jak wybrać firmę która zorganizuje udany event firmowy?

Na rynku dostępnych jest wiele przedsiębiorstw, które zajmują się organizacją eventów firmowych. Aby wybrać odpowiednie miejsce należy pod uwagę wziąć szereg ważnych czynników. Jednym z kryterium jest jej doświadczenie. Firmy, które mogą pochwalić się udanymi realizacjami są chętniej wybierane niż, te które dopiero zaczynają swoją przygodę.

Lecz nie zawsze doświadczenie idzie w parze z rzetelnością. Dlatego nie warto już na starcie skreślać firmy, która dopiero rozpoczyna swoją działalność. Profesjonalna firma to taka, która nie tylko organizuje świetne eventy, to taka, gdzie te wydarzenia są zgodne z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa.

Przed zawarciem umowy należy szczegółowo rozpatrzyć ofertę, co w niej się znajduje i czy dostępne są jakieś dodatkowe atrakcje. Dobra agencja organizująca eventy firmowe nie tylko działa sprawnie, ale też zapewnia wysoki poziom współpracy i komunikacji z klientem. Często już na pierwszym spotkaniu można przekonać się czy współpraca z wybraną agencją będzie dobrze się układać. 

Więcej na ten temat znajdziesz w artykule: Firma eventowa - jak wybrać tą odpowiednią?
 


Data publikacji: 12.09.2022

Najnowsze newsy branżowe - mazowieckie

Nasi partnerzy