img

Rozbudowa Zamku Topacz

Fot.: www.zamektopacz.pl

Od kilku miesięcy z Zamku Topacz w Kobierzycach trwa remont. W jego wyniku powiększona została Sala Balowa w obiekcie, która aktualnie zajmuje powierzchnię ponad 600 metrów kwadratowych. To jednak nie koniec zmian w Zamku Topacz – do końca maja 2015 r. w obiekcie mają pojawić się dwie nowe sale konferencyjne, restauracja, strefa SPA&Wellness, basen oraz 12 luksusowych apartamentów.

Zamek Topacz to czterogwiazdkowy obiekt noclegowy na Dolnym Śląsku. Hotel znajduje się w budynku, którego historia sięga XVI wieku. Aktualnie obiekt znajduje się w rękach rodziny Kurzewskich, która przez 9 lat remontowała zamek po to, by w 2011 r. otworzyć go jako obiekt hotelowo-konferencyjny.

W Zamku Topacz znajdują się 54 pokoje noclegowe, które są w stanie przyjąć nawet 110 osób. Dodatkowo w obiekcie można znaleźć także restaurację i Muzeum Motoryzacji, a cały kompleks otoczony jest dużym na 50 hektarów parkiem. W Zamku Topacz znajdują się również 4 sale konferencyjne o powierzchni od 130 do 650 metrów kwadratowych, które mogą pomieścić nawet do 400 osób.

Data publikacji: 12.06.2014

Najnowsze newsy branżowe - dolnośląskie

Nasi partnerzy