img

Sale konferencyjne Hotelu Grano. Oferta dla organizatorów eventów

Wybór sali to jedno z największych wyzwań, przed którymi stają organizatorzy konferencji, szkoleń i innych tego typu eventów. Jej wyposażenie, wielkość i lokalizacja mogą zadecydować o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Jeśli szukacie miejsca, w którym moglibyście bez problemów zorganizować biznesowe wydarzenie w Trójmieście, zapoznajcie się z ofertą przygotowaną przez centrum konferencyjne w Gdańsku – Hotel Grano.

Sale konferencyjne w Gdańsku – centrum. Doskonała lokalizacja na Wyspie Spichrzów


Od lokalizacji sali konferencyjnej zależy prestiż całego wydarzenia oraz to, czy jego uczestnicy będą mogli łatwo dotrzeć na miejsce. Oferta Grano Hotel wypada bardzo korzystnie. Sale konferencyjne znajdują się w samym centrum Gdańska – na Wyspie Spichrzów, tuż obok Głównego Miasta. Jest to jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc Trójmiasta, otoczone zabytkami i restauracjami. Co ważne, jest świetnie skomunikowane z lotniskiem oraz dworcem głównym.

Sale mieszczą się w czterogwiazdkowym hotelu, oferującym gościom wysoki standard, designerskie wnętrza oraz własne SPA & wellness. W obiekcie działa też Restauracja Młyn, w której można zamówić oryginalne interpretacje polskiej kuchni, deski francuskich serów, sezonowaną, suchą wołowinę i szeroki wybór deserów.

Centrum konferencyjne w Gdańsku. Kompleksowo wyposażone sale na eventy biznesowe


Gdańskie centrum konferencyjne w Hotelu Grano swoim gościom zapewnia wyposażenie niezbędne do organizacji różnych eventów. W poszczególnych salach do dyspozycji mają między innymi flipcharty, sprzęt multimedialny (ekrany, rzutniki slajdów, projektory, odtwarzacze DVD) oraz mikrofony wraz z systemami nagłośnienia.

We wszystkich salach działa klimatyzacja, a goście mogą skorzystać z bezprzewodowego internetu. Sale wyposażone są w duże okna, co zapewnia dostęp do światła dziennego, ale w zależności od specyfiki szkolenia, mogą one zostać zaciemnione.

Hotel konferencyjny w Gdańsku. Trzy sale na eventy od 30 do 110 uczestników


Hotel Grano organizatorzy eventów do wyboru mają trzy sale:

  • Irys – do 25 osób w układzie kinowym, 20 w szkolnym i zasiadnym lub 14 przy stole w kształcie litery U;

  • Piwonia – od 24 do 70 uczestników na miejscach siedzących;

  • Lilia – od 16 do 40 uczestników na miejscach siedzących.


  • Jeżeli planujecie event z większą liczbą uczestników, możecie wynająć dwie połączone ze sobą sale – Lilię i Piwonię. Zyskacie w ten sposób przestrzeń dla 110 osób w układzie kinowym lub zasiadnym, 87 w szkolnym lub 40 przy U-kształtnym stole.

    Salę w hotelu konferencyjnym w Gdańsku możecie łatwo i wygodnie zarezerwować za pośrednictwem strony https://www.granohotels.pl/hotelgrano/centrum-konferencyjne/sale-konferencyjne lub aplikację na iPhone’a i telefony z Androidem. Wybierając tę metodę, możecie skorzystać z atrakcyjnych zniżek (20% na rezerwację, 15% na SPA, 10% na gastronomię i aż 50% na wino), mobilnego zarządzania rezerwacją, meldunkami i fakturami oraz bezpiecznych płatności. Na tym jednak korzyści się nie kończą. Więcej na ich temat możecie dowiedzieć się pod wspomnianym adresem.    Data publikacji: 10.01.2022

    Nasi partnerzy